آفتاب

Med2love.ir دریچه ای برای ورود پزشکی با عشق در زندگی انسانهاکلینیک فوق تخصصی ICPM در شهر دوسلدولف آلمان ، بعد از موفقیت در سایت اینترنتی پزشکی فرد محور ، تصمیم بر این گرفت که سایت اینترنتی را طراحی نماید که در آن بتوانند بیمارانی که بضاعت مالی خوبی ندارند را در کل ایران پوشش دهند و بتوانند با پزشکان فعال در این موسسه و همینطور خیرانی که با این کلینیک در ارتباط هستند را بصورت رایگان درمان نماید.

در این راستا آقای مهندس شروین حمزه لو موسس  سایت www.med2love.ir می گوید:
ما به کمک پروفسور کریم نیرنیا و همینطور کلیه پزشکانی که در سرتاسر ایران با کلینیک ما در آلمان همکاری میکنند تصمیم گرفتیم که این سایت را راه اندازی نماییم و هدف med2love.ir کمک به بیمارانی می باشد که بضاعت مالی کمی دارند و در مورد تهیه دارو و یا درمان دچار مشکل شده اند که شاید بتوانیم دین خود را به مردم کشورمان ادا کنیم.
کلیه بیماران نیازمند می توانند با مراجعه به این سایت ، مشکلات خود را مطرح نمایند و تیم تحقیقاتی ما بعد از اطمینان از صدق گفتار، پرونده پزشکی را به کلنیک ارجاع می دهند و در آنجا تصمیمات لازم جهت درمان و هزینه گرفته می شود.
لازم بذکر است که در این طرح خیر خواهانه 148 پزشک مطرح ایران شرکت می کنند و از پزشکانی که تمایل دارند در این طرح شرکت کنند نیز دعوت به همکاری می شود.
مهندس شروین حمزه لو در ادامه می گوید که امیدوار است با گسترش  سایت www.med2love.ir به مردم نشان دهد که انسانیت هنوز زنده است و همانطور که در این دوران کرونایی که پزشکان و کادرهای درمان خالصانه به مردم خدمت کرده اند، بعد از پشت سر گذاشتن این اپیدمی نیز همواره با خلوص نیت به مردم کشورشان کمک خواهند کرد.
با امید موفقیت
وبگردی