آفتاب

معرفی 2 قالب برتر المنتوری در وردپرسسیستم مدیریت محتوای وردپرس در طی سال‌های اخیر بسیار محبوب شده و مورد توجه کاربران و طراحان سایت قرار گرفته است. وردپرس با اوپن سورس بودن و امکان افزایش امکانات آن با استفاده از پلاگین‌ها (افزونه) و وجود هزاران توسعه دهنده که تنها تمرکزشان روی بازار وردپرس است، توانسته جایگاه اولین CMS محبوب جهان را به خود اختصاص بدهد.

در میان افزونه هایش، صفحه سازهای آن شهرت فراوانی بین استفاده کنندگان از وردپرس دارد که یکی از آن ها صفحه ساز المنتور است. افزونه Elementor که بسیار منعطف و سریع طراحی شده است، به کاربران کمک می‌کند در سریع‌ترین زمان ممکن ایده‌های خود را پیاده کنند.
به همین جهت، برای این افزونه صفحه ساز وردپرس، قالب‌های رایگان و تجاری بی شماری نوشته شده است یا در حالت فعلی بسیاری از قالب‌های معروف وردپرس از برگه ساز المنتور پشتیبانی می‌کنند.

قالب Porto پورتو  - همه فن حریف و مدرن، امکانات زیاد

 قالب برتر المنتور در وردپرس
قالب Porto پورتو یکی از همین قالب‌ها است که به خوبی از صفحه ساز المنتور پشتیبانی می‌کند. این قالب ده‌ها المان و ابزارک اختصاصی برای elementor دارد و حتی دموهایی نیز برای آن وجود دارد که دقیقاً تمام الگوها و مکان‌های مختلف آن با این صفحه ساز طراحی شده است.
وجود تنظیمات قدرتمند، دموهای متنوع، آپشن‌های فروشگاهی (مختص ساخت سایت فروشگاهی) پشتیبانی و سازگاری با همه افزونه‌های پرطرفدار وردپرس از مزیت‌های قالب پورتو است.

قالب Astra محبوب، سریع، سازگاری بالا، انعطاف

 قالب برتر المنتور در وردپرس
اما اگر از آن دسته افرادی هستید که می‌خواهید انعطاف ترین قالب برای المنتور را پیدا کنید، قالب Astra بدون شک بهترین انتخاب یا انتخاب اول می‌تواند باشد.
این قالب به صورت کامل از اساس برای صفحه ساز المنتور نوشته شده است.

با قالب آسترا می‌توانید هر نوع وب‌سایتی که فکرش را می‌توانید در عین سادگی با زیباترین چیدمان و طرح ایجاد کنید.
 ویژگی بارز پوسته آسترا، سادگی اما قدرتمند بودن است. برخلاف قالب پورتو، تنظیمات فراوانی ندارد اما می‌تواند بسیاری از نیازهای اساسی شما برای ایجاد یک وب‌سایت فراهم کند.
 قالب برتر المنتور در وردپرس
با آسترا می‌توان سایت فروشگاهی، سایت شخصی، سایت ورزشی، سایت شرکتی، سایت مجله‌ای، سایت معرفی محصول (کاتالوگ)، سایت هنری و صدها نوع سایت دیگر راه اندازی کرد.

همچنین آسترا، نسخه رایگان آن بیش از 2 میلیون بار از مخزن وردپرس دانلود و نصب شده است. این قالب دارای دو نسخه رایگان و نسخه تجاری (پولی) است. که نسخه پولی امکانات و ویژگی‌های بیشتری را برای مالک یا طراح سایت فراهم می‌سازد.

این دو قالب برتر المنتور از زبان فارسی و وردپرس فارسی به خوبی پشتیبانی می‌کنند.
با این توضیحات، قالب آسترا و قالب پورتو هردو به خوبی نیازهای طراح سایت با المنتور را رفع می‌کنند و این شما هستید که در نهایت براساس سلیقه و نیاز، یکی از آن‌ها را انتخاب می‌کنید یا هردوی آن‌ها را که چنانچه طراح سایت هستید، هر دو برای پیشبرد پروژه‌های شما عالی هستند.
وبگردی