آفتاب

محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری کانادامهاجرت به کانادا از روش های متنوعی امکان پذیر است. انتخاب مناسب ترین روش مهاجرتی می تواند یکی از عوامل موفقیت در این مسیر باشد.

برای انتخاب بهترین روش، آگاهی و شناخت کامل نسبت به شرایط برنامه های مهاجرتی امری بدیهی است. متقاضیان می توانند با مشاوره مهاجرت به کانادا از طریق وکلای رسمی مهاجرتی کانادا، این مسیر را با آرامش خاطر طی نمایند. از میان روش های متنوع مهاجرتی، سیستم اکسپرس اینتری از محبوبیت بالایی برخوردار است  .

مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری

سیستم اکسپرس اینتری، یک سیستم امتیازبندی بر اساس فاکتورهای سن، تحصیلات، سابقه کار، نمره مدرک آیلتس و فاکتورهای انطباق پذیری از قبیل سابقه تحصیل در کانادا، سابقه کار در کانادا و داشتن اقوام در کانادا تهیه و تنظیم شده است. برنامه های مختلف فدرال و ایالتی از طریق اکسپرس اینتری کانادا اقدام به انتخاب نیروی های مورد نیاز خود می نمایند. اکسپرس اینتری کانادا سریع ترین روش مهاجرت به کانادا می باشد. متقاضیانی که شرایط سیستم اکسپرس اینتری را داشته باشند، در کمتر از یک سال موفق به دریافت ویزا می شوند. افرادی که از این طریق سیستم اکسپرس اینتری کانادا اقدام می کنند، از ابتدا کارت اقامت PR دریافت می کنند. این افراد ضمن اینکه در کانادا اجازه کار و یا تحصیل دارند، از تسهیلات و حق و حقوق شهروندان کانادا نیز برخوردارند. خانواده این افراد نیز می توانند در کانادا تحصیل، کار و بیمه رایگان داشته باشند.

محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری کانادا

محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری کانادا، با توجه به نوع برنامه انتخابی می تواند متفاوت باشد. برخی از برنامه های مهاجرتی که از طریق این سیستم امتیازبندی اقدام به انتخاب افراد مورد نیاز می کنند به شرح زیر می باشد.

برنامه نیروی متخصص فدرال و اکسپرس اینتری کانادا

اکسپرس اینتری کانادا
برنامه نیروی متخصص فدرال یکی از برنامه های پرطرفدار کانادا می باشد. این برنامه مهاجرتی در بازه زمانی، پانزده روزه در هر ماه حدود 3000 دعوتنامه اقامتی صادر می کند. متقاضیان مهاجرت به کانادا از طریق اکسپرس اینتری در برنامه نیروی متخصص فدرال باید حداقل 460 امتیاز کسب کنند. روش محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری در برنامه نیروی متخصص فدرال به شرح زیر می باشد.
سن
تحصیلات متقاضی
مدرک زبان متقاضی
مدرک زبان دوم متقاضی
سابقه کارمتقاضی
مدرک همسر( افراد متاهل)
مدرک زبان همسر( افراد متاهل)
امتیاز داشتن خواهر و برادر در کانادا

جهت اطلاع از جزئیات امتیاز ها، بر روی محاسبه امتیاز اکسپرس اینتری کانادا کلیک نمایید.
افرادی می توانند از طریق برنامه اسکیل ورکر فدرال حداقل امتیاز را در سیستم اکسپرس اینتری کسب کنند که شرایط زیر را داشته باشند.
تحصیلات: حداقل فوق لیسانس
سابقه کار: حداقل 3 سال
سن: حداکثر 33 سال
نمره مدرک زبان: شنیداری8 ، گفتاری 7 ، خواندن7 ، نوشتاری 7

برنامه تجربه کانادایی در سیستم اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت از طریق تجربه کانادایی، یکی دیگر از برنامه های اقامتی کانادا می باشد که از طریق سیستم اکسپرس اینتری اقدام به انتخاب مهاجر می کند. این برنامه مهاجرتی نیز از جمله سریع ترین برنامه های اقامتی می‌باشد. افرادی می توانند برای این برنامه اقامتی کانادا اقدام کنند که ضمن داشتن یک سال سابقه کار در کانادا، شرایط زیر را نیز داشته باشند.
تحصیلات: حداقل لیسانس
سابقه کار: حداقل یک سال در کانادا
سن: حداکثر 45 سال
نمره مدرک زبان: شنیداری6.5 ، گفتاری 6.5 ، خواندن6.5 ، نوشتاری 6.5

برنامه فنی حرفه ای کانادا در سیستم اکسپرس اینتری

برنامه فنی حرفه ای کانادا، یکی دیگر از برنامه های اکسپرس اینتری می باشد. افرادی می توانند برای این برنامه مهاجرتی اقدام کنند که سابقه تحصیل و یا کار فنی حرفه ای داشته باشند. متقاضیان این برنامه اکسپرس اینتری باید دارای جاب آفر از یک کارفرما در کانادا باشند. افرادی می توانند برای این برنامه اقامتی کانادا اقدام کنند که ، شرایط زیر را نیز داشته باشند.

داشتن جاب آفر از یک کارفرما در کانادا در مشاغل فنی حرفه ای

تحصیلات: حداقل دیپلم
سابقه کار: حداقل یک سال سابقه کار در رشته ای فنی حرفه ای
سن: حداکثر 40 سال
نمره مدرک زبان: آیلتس 5
مدارک مورد نیاز اکسپرس اینتری
مدارک مورد نیاز سیستم اکسپسر اینتری با توجه به نوع برنامه مهاجرتی متفاوت می باشد. مدارک عمومی اقدام برای سیستم اکسپری اینتری کانادا به شرح زیر می باشد.
پاسپورت با تاریخ اعتبار معتبر
ترجمه رسمی شناسنامه
ارزیابی مدرک تحصیلی توسط سازمان WES کانادا
گواهی سوء پیشینه
نامه سابقه کار
سابقه بیمه
گواهی تمکن مالی
مدرک زبان آیلتس
مدیکال چک
انگشت نگاری
پرداخت هزینه اپلیکیشن فی سیستم اکسپرس اینتری

خدمات موسسه مهاجرتی یوکن

موسسه مهاجرتی یوکن تحت نظارت وکیل رسمی مهاجرت کانادا یوکن، خانم نازنین بیتاژیان (فارغ التحصیل رشته حقوق مهاجرت از کانادا) و عضو رسمی شورای سیاست گذاری و نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا با شماره عضویت R531751 آماده ارائه خدمات در خصوص پرونده های سیستم اکسپرس اینتری، پروند ه های اسکیل ورکر استانی و پرونده های ویزاهای مختلف کانادا می باشد. متقاضیان می توانند جهت رزرو وقت مشاوره با تلفن های موجود در وب سایت موسسه یوکن تماس بگیرند.
وبگردی