آفتاب

موسسه حرف آخر بهترین راهکار کنکورحقیقی شدن هر رویایی نیازمند تلاش، برنامه ریزی و پشتکار دارد و البته شناسایی مسیر درست و آشنایی با روش های اصولی درس خواندن، کلیدهای اصلی در موفقیت کنکور هستند.

حرف آخر اینجا است تا شما را برای محقق شدن رویای قبولی در کنکور و پذیرش در رشته و دانشگاه مورد علاقه تان یاری کند. ما می دانیم که شما ممکن است در این مسیر برای دستیابی به موفقیت به هر شیوه ای چنگ بزنید تا شاخ غول کنکور را بشکنید! و گاها به نتیجه دلخواه هم نمیرسید و پله های پیشرفت را به راحتی طی نمیکنید. باید از خودتان بپرسید که مشکل از کجا  نشأت میگیرد که همیشه یک جای کار می لنگد و پیمودن مسیر موفقیت میسر نمی شود؟! مخاطب ما در این مطلب شما کنکوری ثابت قدم و عزیزانی است که یک فرد کنکوری در بین اعضای خانواده یا دوستانشان دارند. به نظر میرسد آنقدر عطش رسیدن به کامیابی و پیروزی در وجود شما است که برای پیدا کردن مسیری روشن در حال خواندن این مقاله هستید. اما خبر خوش این است که این بار آدرس موفقیت را درست انتخاب کرده اید انتشارات حرف آخر اینجاست تا شما را به آرزویتان برساند.
 موسسه حرف آخر

حرف آخر: رویایی که رویا نیست

حقیقی شدن هر رویایی نیازمند تلاش، برنامه ریزی و پشتکار دارد و البته شناسایی مسیر درست و آشنایی با روش های اصولی درس خواندن، کلیدهای اصلی در موفقیت کنکور هستند. اما چه اتفاقی می افتاد اگر یک نسخه کوتاه اما معجزه گر در دستان خود داشتید و در کنکور امسال می توانستید گوی موفقیت را از رقیبانتان بربایید؟! به نظر هیجان انگیز و جذاب است که آدمی در راه رسیدن به اهدافش، نقشه راه را ترسیم کرده باشد و قدم به قدم به رویاهایش جامه عمل بپوشاند.
اگر در بین چند راهی استفاده از تکنیک های تست زنی و مهارت های کنکور گیر افتاده اید، موسسه حرف آخر اینجا است تا شما را از این سردرگمی و گسستگی مسیر نجات دهد. در واقع تعیین بهترین موسسه مطابق با معیارهای برتر آموزشی که بتواند موثرترین متدهای بروز دنیا را ارائه دهد و شامل اساتید مجرب و با سابقه درخشان باشد، حرف اول و آخر را در قبولی کنکور می زند.  
 با جرأت می توان گفت که نقشه راه در دستان موسسه حرف آخر است و با جذاب ترین و هیجان انگیزترین شیوه های نوین برای اولین بار در ایران کار خودش را آغاز کرده است.
پس برای اینکه بتوانید سال دیگر در چنین روزی به عقب نگاه کنید و در مورد اثر جادویی حرف آخر در مسیر حقیقی کردن رویاهایتان لبخند بزنید. لطفا  همین الان به سایت رسمی "حرف آخر" سر بزنید.

 قبولی در کنکور با آموزش به وسیله تصویرسازی و انیمیشن

احتمالا شما هم از حفظ کردن لغات انگلیسی و فرمول های پیچیده فیزیک خسته شده اید، یا مدام در حال کلنجار با انتگرال های طاقت فرسای ریاضی هستید. فرقی نمی کند در چه بخشی از منابع کنکور با مشکل مواجه هستید، باید بدانید که ما از کامپیوتر شخصی شما برای آموزش خودتان استفاده می کنیم. تعجب کردید؟ کامپیوتر شخصی؟ بله همینطور است! در واقع نیمکره راست مغز شما حکم کامپیوتر شخصی در شانه هایتان را دارد. در موسسه حرف آخر، قدرتمندترین پکیج های آموزشی بر اساس انیمیشن برای یادگیری مطالب تهیه شده است. آموزش کنکور از طریق نیمکره راست مغز مثل یک بازی هیجان انگیزی است که باعث تصویرسازی مطالب با قدرت یادگیری بالا می شود.
در یک کلام باید گفت که پکیج های آموزشی "حرف آخر" چوب جادوی شماست، لطفاً آن را زمین نگذارید!  دی وی دی های آموزشی تهیه شده در موسسه حرف آخر، پله پله مفاهیم پایه و بنیادی را آموزش می دهد و بعد از تثبیت مطالب در حافظه بلند مدت با حل سوالات سخت کنکوری هوش شما را به چالش می کشد. اما نکته جالب اینجاست که با سبک آموزشی حرف آخر متوجه خواهید شد که مسائل مفهومی کنکور با شگفت انگیزترین روش ممکن حل خواهند شد. همچنین نباید از کتاب های کار توسط انتشارات حرف آخر غافل بشوید. محتوای کتاب ها به گونه ای تالیف شده که نکات طلایی در تست های کنکور را شامل می شود.
 موسسه حرف آخر

موسسه حرف آخر بهترین راهکار کنکور

حرف آخر به شما می گوید که پیوند دوستی با کنکور برقرار کنید و یادتان باشد که کنکور هم یک آزمون معمولی است و نه یک ماراتن! با یادگیری روش های اصولی و نکات ارزنده توسط مشاورین حرف آخر می توانید باورهایتان را از نو بسازید و  مطمئن باشید که موفقیت در کنکور هم قابل دستیابی است.
بعضی از راهکارها در مسیر موفقیت وجود دارند که نقش کلیدی را ایفا می کنند. استفاده از الگوهای حیاتی ارائه شده توسط موسسه حرف آخر می تواند به شما کمک کند تا در تله سوالات به ظاهر سخت نیفتید. در پکیج های حرف آخر سعی شده در هر درس و هر فصل از الگوهای موثرتر و کاربردی تری استفاده شود. این الگوها به شما کمک می کنند تا اطلاعات را در کوتاه ترین زمان از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت انتقال دهید.

پروژه 6040 حرف آخر : قورت دادن کنکور در 3 ماه! حقیقت یا توهم؟

گاها تیترهایی با مبالغه زیاد در شبکه های اجتماعی به چشم میخورد. اما حقیقت کلام چیست؟ موفقیت در کنکور بدون تلاش و تنها با تکنیک های تست زنی در 3 ماه امکان پذیر است؟ جواب عاقلانه خیر است. اما اگر کسی توانایی تلاش و یادگیری اصولی مطالب در 3 ماه را داشته باشد، در مسیر درستی قرار گرفته است. شما می توانید با پکیج های پروژه 6040 موسسه حرف آخر ، صرفا در ۳ ماه کلیه مطالب کنکور را با بهترین شیوه یاد بگیرید. در نهایت هم یک جمع بندی کلی برای مرور مطالب خواهید داشت.

تیم برجسته حرف آخر

برای اینکه یک تیم و گروهی بتواند خوش بدرخشد و عملکرد قابل تحسینی داشته باشد، بایستی اعضای تیم هم از خلاقیت و تجربه کافی برخوردار باشند. اساتید تیم حرف آخر با فراهم کردن متدهای جذاب و مدرن توانسته اند بهترین محتواها را در زمینه موفقیت کنکوری ها تهیه کنند. افرادی با کارنامه های درخشان علمی که در تهیه بهترین نرم افزار ها و تکنولوژی ها تخصص دارند. برای مثال یکی از ایده های بی نظیر تیم حرف آخر، ارائه مطالب آموزشی برای هر دو گروه داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید به صورت جدا است که این ایده منحصربفرد با استقبال باشکوهی از طرف کنکوری ها روبرو شده است.
 موسسه حرف آخر

محصولات رایگان حرف آخر

انتشارات حرف آخر در اقدامی کم نظیر، 20 درصد منابع خود را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. شما می توانید با استفاده از پکیج 5 روز با حرف آخر ، به صورت کاملا رایگان 40 تست قطعی کنکور را یاد بگیرید و همین یادگیری این 40 تست باعث می شود شما شخصیت رتبه برتر پیدا کنید و با اعتماد به نفس بتوانید مابقی دروس را نیز به خوبی یاد بگیرید.

ختم کلام با موسسه حرف آخر

در انتهای مقاله چند دلیل واضح و روشن دیگر ارائه می دهیم تا راهنمای شما در انتخاب مسیر پرپیچ و خم کنکور باشد.
•    تصویر سازی مطالب با انیمیشن سازی و پویانمایی، شاه کلید یادگیری و ماندگاری در حافظه بلند مدت است.
•    استفاده از یک الگوی مشخص به جای به خاطر سپردن فرمول های فرار، نقش پررنگی در درک و تسلط مطالب دارد.
•    آموزش برپایه چالش کشیدن مغز و تقلا برای بحث و جواب دادن، باعث باز شدن گره های ذهنی و حل سوالات سخت کنکور می شود.
•    آموزش دیدن توسط اساتید ماهر و با تجربه می تواند قدرت تفکر و سرعت عمل در پاسخگویی به سوالات کنکور را افزایش دهد.
و تمام این نکات در موسسه حرف آخر، حرف اول را می زند! آینده شما در دستان شماست. و ما حامی شما در ساختن مسیر پرنور و موفق هستیم.
وبگردی