آفتاب

ایهام، زانیار خسروی و مازیار لشنی بهترین گروه موسیقی تلفیقیگروه ایهام در سال 1396 و با همکاری زانیار خسروی و مازیار لشنی شکل گرفت. ایهام گروه موسیقی به نوعی تلفیقی است.

نخستین قطعه از ایهام با نام «بغض» منتشر شد. کلیپ قطعه بغض با بازی امیر آقایی، ویشکا آسایش و مانیا علیجانی توسط مجید فرهبد ساخته و همزمان با انتشار قطعه صوتی منتشر شد. گروه ایهام با انتشار آهنگ هایی با آهنگسازی سبک جدید و نزدیک به غربی و تلفیق صدای سنتی و پاپ جدید ایرانی با صدای زیبای مازیار لشنی و با صدای محبوب زانیار خسروی .و بعد از انتشار آهنگ بغض به موفقیت و محبوبیت فوری در بین هواداران دست یافت، حال بعد از گذشتن بیش از فقط یک سال از شروع فعالیت این گروه تصمیم به معرفی خلاصه این گروه موفق پرداختیم.از آهنگ های زیبای ایهام میتوان به آهنگ جانا و آهنگ بزن باران که مخصوصا بین شنوندگان بسیار محبوب است اشاره کرد.
زانیار خسروی که پیش از این بیشتر به دنبال مخاطبانی با گروه سنی نوجوان بوده در این قطعه مخاطب جوان و اصطلاحاً بالغ را هدف قرار داد و همخوانی با یک خواننده موسیقی اصیل ایرانی، او را در رسیدن به این هدف کمک کرد. مازیار لشنی خواننده جوان سبک موسیقی اصیل ایرانی در این قطعه زانیار خسروی را همراه کرده و با توجه به موفقیت این گروه می‌توان آینده خوبی را برای آن‌ها پیش بینی کرد.
البته با توجه به تعداد آهنگ های منتشر شده از ایهام اکثر آهنگ های این گروه زیبا و شنیدنی هستند.
از آنجایی که زانیار خسروی بعد از گرفتن مجوز و انتشار البوم ۲۸ برای دیگر خوانندگان نیز تنظیم آهنگ را انجام میدهد.
تنظیم و آهنگسازی برخی قطعات منتشر شده از گروه ایهام به عهده زانیار خسروی بوده است.
نکته جالب درمورد آهنگ نگار این گروه این است که در این آهنگ عاشقانه هردوبرادر خسروی یعنی سیروان و زانیار خسروی با مازیار لشنی همکاری کرده‌اند.
 گروه ایهام

بیوگرافی زانیار خسروی

زانیار خسروی 2 اردیبهشت 1364 در تهران , دارای تحصیلات لیسانس حقوق از دانشگاه علم و فرهنگ ، خواننده، آهنگساز، ترانه‌سرا، تنظیم‌کننده در سال 1392 مجوز رسمی فعالیت خود را دریافت کرد.
 گروه ایهام

بیوگرافی مازیار لشنی

متولد 8 تیر ماه 1371 در لرستان
 

اولین کنسرت ایهام


27 خرداد 1398 در سالن سیتی سنتر اصفهان برگذار شد و با استقبال قابل توجه و عظیم هوادارن آنها رو به رو شد.
 

آهنگ های ایهام

تاکنون 16 آهنگ از گروه ایهام منتشر شده به نام های ...
بغض
حال من
بزن باران
جانا
چشمانت آرزوست
دریا
نگار
دنیای بعد تو
شقایق بی عشق
وای از این حالم
خدا نگهدار
تب و تاب
تنها شدم
سلطان قلب من
عشق
خاطره هامون
درد
 
 

عکس های گروه ایهام

گروه ایهام


گروه ایهام


گروه ایهام

وبگردی