آفتاب

آرون افشار، جوان ترین و با استعداد ترین خواننده موسیقی پاپشاید شما هم با خوانندگان نو ظهور در تمامی عرصه های خوانندگی در ایران آشنا باشید و عده ی زیادی را دیده باشید که در سبک های مختلف آهنگسازی و خوانندگی میکنند ولی در این میان تعدادی از این خوانندگان بسیار مطرح شده و توانایی های بسیار زیادی در این عرصه دارند .

اکثر این خوانندگان جوان بوده و استعداد های بسیار زیادی در این زمینه دارند .
آرون افشار نیز جزو یکی از همین خوانندگان پر طرفدار و نو ظهور است که فوق العاده صدای خاص و سبک قابل توجهی نسبت به دیگر خوانندگان دارد .
توانایی او در این زمینه بسیار ستودنی بوده و نسبت به سن و سال وی میتوان جزو معدود خوانندگان خوش صدای ایرانی نامبرد و به آینده درخشان او در حوزه موسیقی امیدوار بود .
در بین خوانندگان نو ظهور پاپ در ایران آرون افشار جزو پر طرفدار ترین خواننده هاست و بسیار در صدر پلی لیست های سایت های معتبر موزیک و شبکه های اجتماعی و .... قرار دارد .
 آرون افشار

بیوگرافی آرون افشار:

آرون افشار خواننده و آهنگساز ایرانی و نوازنده گیتار متولد 1 تیر ماه 1377 در شاندیز مشهد است .
آرون افشار با آهنگ هایی نظیر طبیب ماهر ، زلزله ، گیسو پریشان ، شب رویایی بسیار مشهور شد و بر سر زبان ها آمد .
صدای گیرا و فوق العاده دلنشین او توجه دوستداران آهنگ های سبک پاپ ایرانی را به خود جلب کرد و با اجرای کنسرت های متعدد در اکثر شهر ها و شهرستان های ایران توجه بسیاری از هواداران را به خود جلب کرد .
این خواننده آهنگسازی اکثر کار های هنری خود را خود انجام داده و در این کار هنر بسیار زیادی دارد .
سبک آهنگ های آرون افشار بسیار خاص بوده و توجه بسیاری از مردم را با این سبک به خود جلب کرده و طوری این آهنگ بین مردم جا افتاده که از آن برای ساخت کلیپ های عاشقانه و .... احساسی خود استفاده میکنند و در شبکه های اجتماعی با دوستان خود به اشتراک میگذارند .

کودکی آرون افشار:

او در کودکی به موسیقی بسیار علاقه مند بود و در میان ساز های موجود به گیتار علاقه بسیار زیادی پیدا کرد و این حرفه را به طور حرفه ای دنبال کرد و جزو ساز های تخصصی او شد .
او از 7 سالگی موسیقی را از گیتار شروع کرد و به صورت فراگیر دنبال کرد .
او در کنار این ساز به پیانو نیز پرداخت و این موسیقی را فراگرفت.
 
 

خانواده:

آرون افشار یک برادر کوچکتر از خود دارد که متولد 1390 است و مانند خود او راه موسیقی را ادامه داده است و در حال کارکردن بر روی ساز های موسیقی میباشد .

شروع موسیقی:

آرون افشار موسیقی را به صورت رسمی و حرفه ای از سال 96 آغاز کرد و در این راه تا کنون بسیار موفق بوده و توانسته رتبه بسیار بالایی را از سوی کاربران برای هر آهنگ در تمامی سایت ها دریافت کند .
یکی از بهترین و خاص ترین آهنگ آرون افشار موسیقی " جانم باش " میباشد که در بین مردم به محبوبیت بسیار بالایی دست پیدا کرده است و فوق العاده خاص و دوست داشتنی بوده .

ازدواج:

در مورد ازدواج آرون افشار بسیار شایعه پخش شده و او هنوز مجرد بوده است .
 

تهیه کننده و مدیر هنری:

آهنگ های آرون افشار توسط معین راهبر که خود او خواننده نیز است  تنظیم و تهیه میشود و این خواننده با بسیاری از خوانندگان دیگر در حال همکاری است و تنظیم های معین راهبر بسیار دلنشین و مورد توجه اکثر افراد حوزه موسیقی قرار دارد .
معین راهبر ضمن اینکه تنظیم کننده قوی است مدیر هنری آرون افشار نیز میباشد و این خواننده در صفحه رسمی خود در اینستاگرام به این موضوع اشاره کرده و دلیل اصلی پیشرفت خود را در حوزه موسیقی اینگونه بیان کرده که با زحمات معین راهبر و تلاش های او بوده که در این راه به موفقیت های بزرگی دست پیدا کرده است .
 آرون افشار

اولین کنسرت آرون افشار

کنسرت او برای اولین بار در تاریخ 28 دی ماه 98 در سالن برج میلاد اجرا شد . این کنسرت به تهیه کنندگی شرکت آوای فروهر و آرون افشار در این کنسرت اجرای بسیار عالی را تجربه کرد .
 
 
تک آهنگ های آرون افشار
 
ترکم کردی
جانم باش
طبیب ماهر
خط و نشان
دلشوره
گیسو پریشان
یار قدیمی
شب رؤیایی
کجایی
مادر
زلزله
عاشق کش
پناه عاشقان
رفتم که رفتم

آرون افشار
وبگردی