آفتاب

بهترین ایده های تبریک تولد رسمی + تبریک تولد مادر را در سورپلاس بیابید



بسته به اینکه فرد مورد نظر شما، چقدر برایتان اهمیت دارد، شما تبریک تولد را به شیوه های مختلفی بیان می کنید. اگر فرد رو به روی شما اهمیت بالایی دارد، بهتر است کمی از خلاقیت خود استفاده نمایید و شیوه های جدید را برگزینید. اگر ذهنتان یاری نمی کند، ما به شما کمک می کنیم تا ایده پردازی کنید. با ما همراه باشید:

هنگامی که قرار است تولد فردی را به او تبریک بگویید، اعم از این که تبریک تولد مادر یا خواهر و همسر و غیره باشد، احتمالا ایده های مختلفی به ذهن شما خطور خواهند کرد. اما برای آنکه جذابیت تولد او را بیشتر کنید، حتما می بایست تبریک تولد را به شیوه ای خاص بیان نمایید. در سورپلاس بهترین ایده های تبریک تولد آورده شده است که می توانید با ایده گرفتن از آن ها، جذاب ترین شکل تبریک تولد نزدیکان و دوستان خود را به شکل صمیمانه و رسمی، انجام دهید.

نکات مهم گفتن تبریک تولد

بسته به اینکه فرد مورد نظر شما، چقدر برایتان اهمیت دارد، شما تبریک تولد را به شیوه های مختلفی بیان می کنید. اگر فرد رو به روی شما اهمیت بالایی دارد، بهتر است کمی از خلاقیت خود استفاده نمایید و شیوه های جدید را برگزینید. اگر ذهنتان یاری نمی کند، ما به شما کمک می کنیم تا ایده پردازی کنید. با ما همراه باشید:

1.    شعر بگویید

شعر گفتن، در اندازه یک یا دو بیت، نمی تواند چندان کار سختی باشد و البته می توانید از آن به عنوان متن تبریک تولد رسمی استفاده نمایید. البته قرار نیست که مانند حضرت حافظ و یا سعدی شعر بگویید. همین که به بیان احساسات خود نظم دهید، خود می تواند به شیوه بسیار خوبی عمل کند. یک شعر کوتاه آماده کنید که خود سراییده اید. این می تواند برای گفتن تبریک تولد فوق العاده باشد.
 

2. برای گفتن تبریک تولد، نامه ای کوتاه بنویسید

اگر طبع شعر گفتن ندارید، می توانید نامه ای کوتاه بنویسید. هیچ چیز به اندازه گفتن احساسات در روز تولد فرد نمی تواند حس خوب را منتقل کند. توجه داشته باشید که شما با این کار به او نشان خواهید داد که تا چه اندازه برای شما ارزش و اهمیت دارد. یک نامه زیبا و مملو از احساساتتان به او می تواند به بهترین شکل ممکن تولد او را مبارک کند.
3.    یک ویدئوی کوتاه و جذاب از خودتان ضبط کنید
برای گفتن تبریک تولد می توانید کمی گام را فراتر نهاده و خلاقیت بیشتری به خرج دهید. مثلا دوربین تلفن همراه خود را آورده و آن را روشن کنید و به زبانی ساده و خودمانی، با او صحبت کنید. از احساسات خود بگویید و تولد وی را تبریک بگویید. قبل از دادن هدیه، این ویدئو را برای وی ارسال کرده و یا پخش نمایید؛ مطمئن باشید تاثیر فوق العاده ای روی فرد مقابل خود خواهید گذاشت.
 

4.    کارت تبریک را فراموش نکنید

روی هدیه تولد حتما یک کارت تبریک قرار دهید. چیزی بنویسید و تولد او را تبریک بگویید. مطمئن باشید دادن هدیه آن هم بدون کارت تبریک، چیزی کم دارد. هرچقدر هم که هدیه شما ارزنده باشد، این کارت تبریک با نوشته ای زیبا و احساسی، آن هدیه را به یادماندنی تر خواهد کرد.

5.     جملات احساسی خود را رو در رو بیان کنید

برای بیان احساسات خود خجالت نکشید؛ هیچ چیز به اندازه نگاه کردن تو چشم فرد مقابل و بیان تبریک تولد با جملاتی زیبا نمی تواند شیرینی تولد را دوچندان کند. این کار را امتحان کنید و نتیجه اش را ببینید. همیشه جملات معجزه می کنند و نباید از این معجزه غافل شوید.
سخن پایانی
ممکن است شما به تمامی این موارد فکر کرده باشید، اما این نکته را از قلم نیندازید، بیان احساسات و نشان دادن آن ها با کلام، تاثیر شگرفی دارند. آن ها را در هیچ یک از موارد فوق از یاد نبرید. در مورد دلنوشته تولدم مبارک نیز می توانید در وب سایت سورپلاس بهترین نمونه ها را جستجو کرده و از آن ها برای نوشتن یک متن تبریک تولد جذاب، کمک بگیرید.





وبگردی