آفتاب

شیک‌ترین مانتوشلوارهای اداری را از کجا بخریم؟هر بانوی ایرانی می‌بایست یک دست مانتو شلوار اداری در کمد خود داشته باشد؛ چراکه برای حضور در مکان‌های رسمی به آن نیاز پیدا خواهند کرد.

شیک‌ترین مانتوشلوارهای اداری  را از کجا بخریم؟

هر بانوی ایرانی می‌بایست یک دست مانتو شلوار اداری در کمد خود داشته باشد؛ چراکه برای حضور در مکان‌های رسمی به آن نیاز پیدا خواهند کرد. به طور کلی در اقصی نقاط جهان برای حضور در ادارات و مراکز رسمی و شرکتی برای بانوان و آقایان لباس‌های خاصی در نظر گرفته شده است که در کشور ایران پوشش رسمی برای آقایان کت و شلوار و برای بانوان مانتو شلوار می‌باشد. بنابراین مانتو شلوار به عنوان پوشش رسمی بانوان در کشور از دوران تحصیل تا کار به شمار می‌رود، به همین جهت تولیدی‌های مختلفی اقدام به تولید مانتو شلوار اداری کرده‌اند، اما ویژگی‌های یک مانتو اداری شیک چیست؟ برای آنکه بهترین مانتو شلوار اداری را برای خود خریداری کنید لازم است ادامه‌ی مطلب را بخوانید تا بهترین تولید کننده را برای خرید انتخاب کنید.

در چه مکان‌هایی بانوان باید مانتو شلوار رسمی بپوشند؟

پیش از هرگونه اقدامی لازم است بدانید که عموماً بانوان برای حضور در چه مکان‌هایی می‌بایست مانتو رسمی به همراه شلوار به تن کنند، تا لزوم خرید مانتو شلوار اداری برای شما روشن شود. به طور کلی بانوان برای حضو در مکان‌های مختلفی می‌بایست با لباس رسمی حضور پیدا کنند که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. یکی از اماکن رسمی که تمامی بانوان می‌بایست برای حضور در آن با مانتو اداری حضور یابند، مدارس و دانشگاه‌ها می‌باشد. به طور کلی در هر مدرسه‌ای دانش‌آموزان می‌بایست لباس فرم مخصوص خود را به تن کنند و دبیران نیز با مانتو شلوار اداری سر کلاس‌ها حضور یابند. همین عملکرد برای دانشگاه‌ها نیز لازم الاجرا است با این تفاوت که دانشجویان برای انتخاب مانتو فرم یا اداری خود ملزم به خرید رنگ خاصی نیستند، اما باید مانتو شلوار و مقنعه داشته باشند.
  2. بانوان شاغلی که در بانک‌ها، ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی مشغول به کار هستند نیز مانند اساتید دانشگاه و دبیران مدارس ملزم به پوشیدن مانتو رسمی، شلوار و مقنعه می‌باشند. جالب است بدانید که پوشیدن مانتو رسمی برای بانوان شاغل نیز بسیار به شخصیت ایشان اعتبار می‌بخشد، زیرا مراجعه کنندگان از کارکنان یک اداره انتظار رسمی بودن و رعایت اصول را دارند.
  3. بانوان که شاغل نیستند هم در برخی مواقع نیاز به پوشیدن مانتو شلوار اداری پیدا خواهند کرد. به طور مثال زمانی که بانویی بخواهد به دادگاه، ادارات رسمی مثل سفارت‌ها و... برای پیگیری کارهای شخصی خود مراجعه کنند، حتما می‌بایست یک مانتو اداری به همراه شلوار و مقنعه به تن داشته باشند.

بنابراین به وضوح روشن است که خرید مانتو شلوار اداری ضرورت دارد؛ پوشیدن یک مانتو اداری شیک نه تنها یک ضرورت بلکه بخشی از زیبایی تیپ بانوان به شمار می‌رود. پوشیدن لباس ادارای به بانوان حس اعتماد به نفس بیشتری می‌دهد؛ چراکه این گونه لباس‌های رسمی ظاهری شیک و جذاب دارند و می‌تواند افراد را بسیار خوش پوش نشان دهد.

اصلی‌ترین ویژگی‌های مانتو شلوار اداری کدامند؟

مانتو شلوار اداری تفاوت‌های بارزی با مانتو شلوارهای مجلسی یا غیر مجلسی دارند که اتفاقاً موجب خاص بودن آن‌ها نیز شده است. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های متمایز کننده مانتو اداری و شلوار اداری عبارت است از:

  • جنس پارچه:

اساساً برای دوخت انواع مانتو اداری به همراه شلوار از پارچه‌هایی استفاده می‌کنند که کمی حالت شق یا ایستایی بهتری داشته باشد. این نوع پارچه‌ها که عموماً از جنس کرپ و... می‌باشند، زمانی که برای دوخت مانتو شلوار به کار می‌روند موجب شیک شدن مانتو می‌شوند. بنابراین برای دوخت مانتو شلوار اداری هرگز نمی‌توان از پارچه‌های وال یا ساتن استفاده کرد، پس اولین ویژگی مانتو شلوار رسمی جنس پارچه آن خواهد بود.

  • مدل دوخت:

تولیدی‌های فعال در سطح کشور برای دوخت انواع مانتو شلوار اداری الگو و اندازه‌های خاص و تعیین شده‌ای دارند. به طور کلی شلوارهای اداری و رسمی باید به گونه دوخته شود که چسب نبوده و روی کفش بیفتد، همچنین مانتوها نیز می‌بایست تا روی زانو بلندی داشته باشد و بدن‌نما و تنگ جلوه نکند. این اصول برای راحتی بانوان در حین کار در نظر گرفته شده و مانتو شلوارها را در سایزبندی‌های مختلف تولید می‌کنند.

  • ظاهر مانتو شلوار:

برخلاف تصور بسیاری از افراد ظاهر مانتو شلوار اداری بسیار حائز اهمیت است، به طور مثال یک تولید کننده نمی‌تواند روی یک مانتو اداری شیک منجوق و ملیله دوزی کند، اما می‌بایست ظاهر آن را شیک طراحی و دوخت نماید. برای زیبا سازی مانتو اداری معمولاً از نوارهای خاص استفاده می‌کنند یا از خود پارچه روی آستین و جیب برگه‌های خاصی دوخت می‌کنند تا مانتو شلوار در عین سادگی زیبایی منحصر به فردی داشته باشد. همچنین برای دوخت مانتو شلوار از رنگ‌های مختلف پارچه‌ها استفاده می‌شود تا افراد با سلیقه‌‌های مختلف بتوانند مانتو شلوار مورد نظر خود را خریداری کنند یا مطابق با رنگ مانتو فرم اداره خود آن را انتخاب نمایند.

از بهترین تولید کننده، مانتو شلوار اداری بخرید!

جالب است بدانید که تولیدی در کشور فعالیت می‌کند که قادر است مطابق با خواسته شما برای اداره و شرکت خاص‌تان مانتو شلوار اداری طراحی کند! بله... تولیدی مانتو شلوار اداری طاعتی یکی از بهترین و به روزترین تولیدی‌های سطح کشور است که با دارا بودن کادری مجرب و حرفه‌ای همواره به عنوان تولید کننده برتر شناخته می‌شود. مجموعه تولیدی طاعتی که کار خود را از سال 1387 آغاز کرده، پس از سال‌ها تجربه و تلاش امروزه با ادارات و شرکت‌های دولتی و غیردولتی کار می‌کند که نشانگر کیفیت دوخت و رضایتمندی مشتریان می‌باشد. تولیدی طاعتی صاحب افتخارات وزینی می‌باشد که از جمله آن‌ها عبارت است از:

  • کسب رتبه یک و دو در مسابقات ملی مهارت در سطح کشور
  • کسب رتبه یک در مسابقات ملی مهارت در سطح استان تهران
  • به کارگیری پرسنل و کادر مجرب با مدارک معتبر و عالی

کلام پایانی

اگر می‌خواهید کارکنان شرکت شما همواره با ظاهری آراسته و شیک در محل کار حاضر شوند، بهترین گزینه سفارش کار به تولیدی طاعتی می‌باشد. تولید طاعتی با کادر متخصص خود می‌تواند بهترین و خوش‌دوخت‌ترین مانتو شلوار را برای شما و پرسنل محترمتان طراحی و تولید کند. برای دسترسی آسان به مجموعه تولیدی طاعتی کافی است به وبسایت رسمی این مجموعه مراجعه کنید و به صورت مجازی سفارش خود را ثبت کنید. در صورت لزوم کادر مجموعه طاعتی برای اندازه‌گیری دقیق به محل کار شما آمده و با اندازه‌گیری دقیق البسه مورد نیاز را تولید می‌کنند.
وبگردی