آفتاب

فروش انواع میلگرد ساده و آجدار در اسنپ فلزفروشگاه اینترنتی اسنپ فلز در سال 1390 فعالیت خود را در عرصه فلز، فولاد شروع نموده و در طی چند سال اخیر با تغییر شیوه فروش خود جهت خدمات هر چه بهتر به ارگان ها، کارخانه جات، مهندسان و مشتریان عادی فعالیت خود را گسترش داده و هم اکنون در زمره برترین مراکز فروش اینترنتی آهن آلات و فلزات شناخته می شود.

مجموعه اسنپ فلز با هدف پیشرفت صنعت در کشور ایران امروزه توانسته به یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر و شناخته شده در زمینه فروش محصولات فلزی تبدیل شود. این مجموعه از ابتدای شروع فعالیت خود با ارائه محصولاتی با کیفیت، سعی کرده اعتماد مشتریان خود را جلب کند و از این طریق برندی شناخته شده در خصوص فروش آهن آلات و فلزات شده است.

مجموعه اسنپ فلز با تجربه ای حدودا ۱۰ ساله با به کارگیری نیرو های جوان و متخصص فروشگاهی کامل و جامع در زمینه فروش محصولاتی مانند، میلگرد ، انواع ورق ، تیرآهن و... می باشد و به منظور ارتقای سطح بینش و آگاهی فعالان آهن و فولاد به امر اطلاع رسانی جامع ترین و آخرین اخبار آهن و فولاد می پردازد. این مجموعه تمام محصولات خود را با خدمات و مشاوره رایگان و با قیمتی مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

یکی از تخصصی ترین خدمات مجموعه اسنپ فلز در فروش انواع میلگرد، از جمله میلگرد ساده و میلگرد آجدار است. و فروش آن ها را به صورت شاخه و کلاف انجام می دهد.

میلگرد یا آرماتور، فولادی است که به عنوان عنصری اصلی در ساختمان سازی برای جبران مقاومت کششی مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع این محصول فولادی، یکی از مصالح مهم ساختمانی است که نقش بسزایی در اسکلت بندی و زیر ساخت بنا دارد. این محصول به دو شکل ظاهری ساده و آجدار و به روش های مختلفی تولید می شود.

میلگرد ساده یکی از انواع میلگرد ها می باشد که سطحی صاف و یکنواخت دارد و برخلاف میلگرد آجدار هیچ نوع برآمدگی یا فرورفتگی در سطح آن دیده نمی شود. این نوع میلگرد بسیار طویل می باشد و سطح مقطعی دایره ای و توپر دارد.

میلگرد ساده

میلگرد ساده به دو صورت شاخه و کلاف موجود می باشد. حالت کلاف در سایز های 5/5 ، 6/5 ، 8 ، 10 ، 12 و حالت شاخه در سایز های 8 تا 40 موجود است و طبق استاندارد های مختلف قابل ارائه خواهد بود  و وزن کلاف ها به کارخانه ی تولید کننده میلگرد ها بستگی دارد.

میلگردهای ساده عمدتا در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند ولی یکی از پر کاربرد ترین مصارف آن نیز، استفاده به عنوان خاموت در سازه ها می باشد. این محصول به عنوان میلگرد دورپیچ نیز در اعضای سازه ای بتن آرمه یا ساختمان های بتن آرمه مورد استفاده قرار می گیرد. در برخی موارد نیز مشاهده می شود که از این نوع میلگرد به عنوان میلگرد حرارتی در ساختمان استفاده می شود که یک اشتباه رایج در ساختمان سازی محسوب می شود.

یکی دیگر از انواع میلگرد ها، میلگرد آجدار می باشد.  برخلاف میلگرد ساده ظاهری دارای برآمدگی و فرورفتگی هایی دارد که به آن ها آج گفته می شود، از این رو به آن میلگرد آجدار گفته می شود.

بیشترین کاربرد میلگرد آجدار در صنعت ساختمان سازی می باشد و برای افزایش 30 تا 40 درصدی مقاومت سازه های بتنی از این نوع میلگرد استفاده می شود و به دلیل خواص مقاومت کششی ، خمشی و ارتجاعی کردن بتن آرمه ( ضد زلزله کردن ساختمان بتنی ) از این میلگرد در اسکلت فلزی سازه های بتنی استفاده می شود.

میلگرد آجدار را می‌توان پرمصرف ترین مقطع فولادی محسوب می شود که در صنعت ساختمان و نیز اجرای پروژه ها عمرانی به کار می رود. این میلگرد در انواع مختلف تولید و عرضه می شوند. این محصول در ایران با استاندارهای A2 و A3 و به تازگی A4 تولید و عرضه می شود که از نظر وزن واحد طول برای نمره یکسان در استاندارد مختلف با هم تفاوتی ندارند و تنها تفاوت آن ها در مقاومت تسلیم و مقاومت گسیختگی آن است.

میلگرد آجدار

خرید میلگرد چه در نوع ساده و چه در نوع آجدار مانند تمام محصولات آهنی باید با دقت زیادی انجام شود، زیرا با توجه به کاربرد این محصول کیفیت متریال آن نقش بسیار زیادی در مقاومت ساختمان و سازه شما دارد و هر گونه اشتباه در انتخاب آن می تواند موجب ایجاد اختلال در سازه شود.

در حال حاضر میلگرد در نمره ها و سایز های مختلف و توسط کارخانه های زیادی در ایران تولید می گردد که هر کدام باید مطابق با استاندارد باشد. گواهینامه فنی میلگرد و شناسه آن ها بر روی میلگرد با پلاک های الصاقی مشخص شده است و شامل اطلاعاتی در خصوص وزن و سایز میلگرد، طول شاخه، روش تولید، تاریخ تولید استاندارد ساخت، ترکیبات شیمیایی و... می باشد. از این رو در خرید باید به تمام موارد ذکر شده توجه نمایید تا محصول خریداری شده با کیفیت مطلوب و مطابق با استاندارد جهانی باشد.

برا اطمینان بیشتر از خرید خود می توانید اسنپ فلز را انتخاب نمایید. این مجموعه با ارائه محصولات با کیفیت در کمترین زمان به شما مشتریان گرمای در راستای جلب رضایت شما می کوشد تا شما خریدی مطئن را تجربه نمایید.

لازم به ذکر است قبل از خرید از مجموعه اسنپ فلز شما می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان این فروشگاه بهره مند شوید و لیست قیمت تمام محصولات را نیز در سایت اسنپ فلز مشاهده نمایید و با دیگر فروشگاه های اینترتی نیز مقایسه کنید. شما می توانید خرید خود را با کمترین زمان ممکن از این سایت انجام دهید و همچنین متوجه کیفیت محصولات فروشگاه اسنپ فلز نیز شوید.
وبگردی