آفتاب

چه کسانی کاندیدای جراحی لابیاپلاستی هستند؟برخی از بیماران هستند که توقع دارند با استفاده از جراحی زیبایی واژن میل جنسی شان تغییر کند که این باور اشتباه است. در واقع شما با استفاده از این شیوه اعتماد به نفس تان بیشتر می شود ولی میل جنسی تان بر اساس این جراحی تغییر نمی کند.

یکی از انواع عمل های زیبایی زنان که طرفداران زیادی دارد جراحی لابیاپلاستی می باشد. این شیوه جراحی به گونه ای است که لبه های اطراف واژن را ترمیم می نمایند و زیباسازی آن را انجام می دهند. در واقع باید بدانید به دلایل متنوعی امکان دارد که زیبایی واژن شما و لبه های واژن از بین برود، این مسئله روی رابطه جنسی تان تاثیر زیادی می گذارد. بر همین اساس باید برای زیباسازی واژن خود اقدام کنید تا رابطه جنسی تان را بهبود ببخشید. شما با استفاده از این روش جراحی می توانید ظاهر لبه های واژن خود را زیباتر سازید.

برخی از بیماران هستند که توقع دارند با استفاده از جراحی زیبایی واژن میل جنسی شان تغییر کند که این باور اشتباه است. در واقع شما با استفاده از این شیوه اعتماد به نفس تان بیشتر می شود ولی میل جنسی تان بر اساس این جراحی تغییر نمی کند. این جراحی بر روی لبه های داخلی واژن و لبه های خارجی واژن تمرکز دارد. بنابراین تنها ظاهر واژن است که با استفاده از این شیوه جراحی تا حد زیادی تغییر می کند. تاثیر جراحی روی رابطه جنسی زیاد است ولی میل جنسی را افزایش نمی دهد. شما برای انجام دادن این شیوه جراحی باید به خوبی در مورد ویژگی های آن اطلاعات لازم را داشته باشید.

مزیت های جراحی لابیاپلاستی

این مسئله فرقی نمی کند که شما جراحی لابیاپلاستی را برای زیبایی می خواهید انجام دهید و یا اینکه برای از بین بردن مشکلات جنسی تان می خواهید آن را انجام دهید. به هر صورت مزیت های این روش درمانی زیاد است و شما می توانید ظاهر واژن خود را با استفاده از این جراحی زیباتر کنید. برخی از مهمترین و اصلی ترین مزیت هایی که این روش جراحی دارد و شما باید با آن آشنایی داشته باشید عبارت می باشد از :

 1. زیبایی ظاهری واژن یکی از مهمترین مزیت های این روش می باشد.
 2. شما با استفاده از این روش جراحی می توانید اعتماد به نفس خود را در رابطه جنسی افزایش دهید، بدون شک زیبایی یکی از مهمترین مواردی است که روی اعتماد به نفس شما تاثیر می گذارد.
 3. برجستگی ناحیه تناسلی خود را می توانید کاهش دهید تا در هنگام پوشیدن لباس های تنگ مشخص نباشد.
 4. یکی از مهمترین و اصلی ترین مشکلاتی که در خانم ها شایع است، عدم تقارن در لبه های واژن می باشد. با استفاده از این شیوه جراحی شما می توانید بین لبه های واژن تقارن ایجاد کنید.
 5. زمانی که شما ورزش می کنید امکان دارد به دلیل سایش لبه های واژن احساس درد داشته باشید که با استفاده از این روش جراحی می توانید آن را از بین ببرید.

https://drnarcisnasiri.com/wp-content/uploads/2020/10/nasiri-31.jpg

هزینه جراحی لابیاپلاستی

یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه هایی که افراد برای انجام دادن عمل های زیبایی زنانه دارند هزینه ای است که باید پرداخت کنند. شما باید بدانید هزینه جراحی و عمل زیبایی به موارد بسیار زیادی بستگی دارد که هزینه این عمل و جراحی هم به موارد مختلفی بستگی خواهد داشت. شرایط بیمار، تجربه پزشک، هزینه کلینیک و ... از جمله مهمترین و اصلی ترین مواردی است که روی قیمت تاثیر زیادی می گذارد. شما می توانید برای انجام دادن این شیوه درمانی و زیبایی از پزشک درخواست کنید تا شما را مورد معاینه قرار دهد و بعد از معاینه هزینه تقریبی را اعلام نماید. در این صورت با آگاهی و دانش بیشتری می توانید این روش درمانی را برای زیبایی واژن خود انتخاب کنید.

مراقبت های جراحی لابیاپلاستی

 بعد از جراحی لابیاپلاستی باید به خوبی برخی از نکات را در نظر داشته باشید تا زیبایی واژن شما به بهترین نحو ممکن انجام شود. این نکات که اهمیت بسیار زیادی دارد عبارت می باشد از :

 1. اینکه شما در روزهای اولیه احساس درد و تورم داشته باشید امری طبیعی می باشد. در واقع باید بدانید که سه روز اول طبیعی است که درد را احساس کنید و به مرور زمان این درد کاهش پیدا می کند. بعد از اینکه درد شما کاهش پیدا کند به طور کلی از بین خواهد رفت.
 2. برای اینکه درد خود را کاهش دهید تنها باید از آن مسکن هایی که پزشک برای شما تجویز می کند استفاده نمایید.
 3. از اینکه به ناحیه جراحی شده فشار وارد کنید؛به طور جدی باید خودداری کنید.
 4. برای اینکه وضعیت بهبود واژن را به خوبی مورد بررسی قرار دهید باید به نزد پزشک مراجعه کنید تا واژن شما را مورد معاینه قرار دهد.
 5. از پوشیدن لباس زیر و یا شلوارهایی که تنگ هستند به طور جدی باید خودداری نمایید.
 6. بعد از اینکه جراحی لابیاپلاستی را انجام دادید می توانید سه الی پنج روز دیگر به فعالیت های روزمره خود رسیدگی کنید و به سر کار بروید.
 7. بعد از اینکه 24 ساعت از زمان جراحی شما بگذرد می توانید به حمام بروید و دوش بگیرید. اما دقت داشته باشید که در حمام اصلا و به هیچ عنوان نباید با واژن خود تماس فیزیکی داشته باشید. همچنین توجه نمایید که واژن را نباید شستشو دهید.
 8. از اینکه در وان بنشینید و یا به استخر بروید باید خودداری کنید، چرا که برای بهبودی شما ضرر بسیار زیادی دارد.
 9. تا زمانی که بهبودی کامل واژن خود را به دست نیاوردید نباید تمرینات ورزشی را انجام دهید. تمرین های ورزشی می تواند به بدن شما آسیب جدی وارد کند و از انجام دادن آنها باید خودداری کنید.
 10. برقراری رابطه جنسی تا 3 هفته و یا الی یک ماه اصلا نباید انجام شود. در واقع بعد از آن شما می توانید رابطه جنسی برقرار کنید. اما با این وجود بسیاری از خانم ها هستند که تا به دست نیاوردن بهبودی کامل اقدام به برقراری رابطه جنسی نمی کنند.

https://drnarcisnasiri.com

 
وبگردی