آفتاب

آیا از تقویم های رومیزی برای تبلیغات استفاده کرده اید؟تقویم های رومیزی در شکل ها و طرح های مختلف تولید می شوند. افراد می توانند تقویم های مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی و سفارش آنلاین یا تماس با شرکت تولید کننده، تهیه کنند. تقویم رومیزی یکی از پرتقاضاترین تقویم ها در میان شرکت ها و موسسات تجاری می باشد. استفاده از تقویم رومیزی، تبلیغات را برای شما راحت می کند.

با توجه به اینکه روش های متنوعی جهت تولید تقویم های رومیزی ابداع شده است و در مجتمعات چاپ استفاده میشود لازم است نکاتی را در مورد اصول کلی چاپ تقویم بیاموزیم. اول باید بدانیم هدف ما از طراحی و تولید تقویم رومیزی چیست. با توجه به هدف اصلی میتوان ایده های خلاقانه و جذاب متناسب با موقعیت را بکار برد. به عنوان مثال اگر هدف شما از طراحی و تولید تقویم رومیزی, ارائه ی خدمات تبلیغاتی یک شرکت برجسته ی جهانگردی می باشد مسلما متد بکار برده متفاوت تر از زمانی است که شما بخواهید یک تقویم رومیزی برای یک مدیر شرکت اقتصادی تولید کنید. طبق تجربه رعایت این نکات ریز با کسب موفقیت قابل توجه در زمینه ی تولید تقویم های رومیزی همراه خواهد بود. در دنیای امروزه که روش های بازاریابی به شدت در حال گسترش هستند تولید تقویم های رومیزی در حال کسب محبوبیت روزافزون است.نکته ی بعدی در تولید تقویم های رومیزی این است که ابتدا به شکل ازمایشی و در تعداد محدود تقویم رومیزی خود را تولید کنید و در اختیار مشتری قرار دهید. در صورتی که تقویم رومیزی شما بتواند توجه مشتری را جلب کند و مورد رضایت واقع شود میتوانید تولید انبوه تقویم را اغاز کنید. نکته ی بسیار مهم این است که نهایت صبر و سلیقه خود را در تولید تقویم رومیزی بکار ببرید و مطمئن باشید ظرافت بکار رفته در طراحی و تولید تقویم رومیزی باعث جلب توجه بیشتر و کسب رضایت مشتریان شما خواهد شد. استفاده از مواد با کیفیت بالاتر( کاغذ مرغوب, رنگ های متعدد) نیز عامل مهمی در موفقیت شما خواهد بود.

تقویم رومیزی
 

تقویم های رومیزی فانتزی جذاب

انواع تقویم رومیزی

تقویم رومیزی پایه دار،  تقویم رومیزی زیر دستی، تقویم رومیزی چوبی، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم رومیزی ماهانه، تقویم رومیزی هفتگی، تقویم رومیزی پلکسی، تقویم رومیزی مقوایی، تقویم رومیزی فلزی، تقویم رومیزی چرمی و غیره از انواع تقویم های رومیزی هستند که امروزه مشتریان خاص خود را دارند.

تقویم رومیزی

متفاوترین ها را از ما بخواهید.

تقویم رومیزی زیر دستی: این نوع تقویم از دسته تقویم های هفتگی می باشد که بیشتر جهت تبلیغات از ان استفاده می شود. پایه مورد استفاده برای این تقویم متناسب با نوع آن می تواند متفاوت باشد. جهت سفارش دادن تقویم رومیزی زیر دستی فقط کافیست با ما در تماس باشید و طراحی مورد نظر خود را از ما بخواهید.

تقویم های رومیزی چرمی: یکی از شیک ترین تقویم های اداری، تقویم های رومیزی چرمی هستند. شما می توانید تبلیغات شرکت خود را بر روی چرم تقویم هک کنید و بهترین استفاده را از تقویم های رومیزی چرمی داشته باشید.

تقویم های رومیزی پایه دار: این نوع تقویم ها بر روی پایه هایی از جنس های مختلف از جمله: چوب، مقوا، فلز و غیره نصب می شوند تا افراد بتوانند به راحتی از این تقویم های رومیزی در محل کار خود استفاده کنند. شما می توانید طراحی های مورد نیاز خود را سفارش دهید تا طبق درخواست شما انواع تقویم رومیزی پایه دار برای شما آماده شود.

تقویم های رومیزی پایه سخت: تقویم هایی که از مقوای سخت جهت ساخت پایه آن ها استفاده شده است. این تقویم ها با پایه های مقاوم خود به راحتی بر روی میز کار شما ماندگار می شوند.

تقویم های رومیزی فلزی: طراحی این نوع تقویم ها بر پایه فلز مورد استفاده، جهت نگه داشتن و استحکام تقویم می باشد. این تقویم ها با توجه به جنس محکمی که دارند در مکان های مختلفی می توانند مورد استفاده قرار بگیرند.

 تقویم رومیزی فانتزی

تقویم رومیزی

شما هم دوست دارید تولد کسی رو تبریک بگید، البته با تقویم های جذاب ما.

آیا تاکنون دکور زیبای میز مطالعه ی اتاق دوستتان نظر شما را به خود جلب نکرده است؟ نکته ی جالب تر این است که این مهم تنها با بکار بردن وسایل ساده ای همچون تقویم رومیزی فانتزی به راحتی به دست می اید. تقویم های رومیزی فانتزی با داشتن اندازه ی کوچک و کاربرد زیاد و البته اسان, به یکی از اکسسوری های محبوب میزهای مطالعه ی خانگی تبدیل شده اند. البته لازم به ذکر است برخی افراد در محل کار خود نیز یک تقویم رومیزی فانتزی ساده را جهت ایجاد تنوع استفاده میکنند. در طراحی و تولید تقویم های رومیزی فانتزی, هر فردی می تواند طراحی دلخواه خود را به موسسه چاپ ارائه دهد مثلا برخی افراد با چاپ عکس خود یا کودک دلبندشان روی تقویم رومیزی فانتزی, ان را به هدیه ای خاص تبدیل میکنند. در طراحی و تولید تقویم های رومیزی استفاده از رنگ های شاد و طراحی های خاص رایج است و همین امر باعث میشود شما بتوانید از این وسیله به عنوان کادو برای عزیزانتان استفاده کنید. با خرید یا درخواست چاپ یک تقویم رومیزی فانتزی شما میتوانید با یک تیر دو نشان را هدف قرار دهید, شما به طور همزمان دارای یک تقویم برای نوشتن یادداشت ها و تنظیم فعالیت های روزانه بوده و از طرفی یک وسیله ی دکوراتیو زیبا خواهید داشت. طراحی تقویم های رومیزی فانتزی به شکلی است که به سهولت روی میز شما قرار گرفته و فضای زیادی را اشغال نکنند (در واقع بسته به فضای مورد نظر طراحی انها متفاوت می باشد) در این میان هرچه برش تقویم رومیزی فانتزی پیچیده تر باشد به نسبت قیمت ان بیشتر خواهد بود.

 

خرید تقویم رومیزی

تقویم رومیزی
محیط کار خود را زیبا تر کنید.

تقویم های رومیزی در شکل ها و طرح های مختلف تولید می شوند. افراد می توانند تقویم های مورد نیاز خود را به صورت اینترنتی و سفارش آنلاین یا تماس با شرکت تولید کننده، تهیه کنند. تقویم های رومیزی یکی از پرتقاضاترین تقویم ها در میان شرکت ها و موسسات تجاری هستند. امروزه با توجه به افزایش موسسات و شرکت های مختلف، همه به دنبال راه های مناسبی برای معرفی محصولات خود و بهتر دیده شدن هستند تا بتوانند با شرکت های دیگر رقابت و خود را به مشتریان  ثابت کنند. یک شرکت تولید کننده تقویم علاوه بر داشتن کادری مجرب، باید مواد اولیه با کیفیتی در اختیار داشته باشد تا بتواند محصولی مورد رضایت به مشتری تحویل دهد. شرکت ما با داشتن طراحان بسیار کارآمد و آموزش دیده و مواد درجه اول، می تواند تقویم های رومیزی بسیار زیبا و جذاب را برای شما تولید کند و در سریع ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد.
وبگردی