آفتاب

مزایای خرید قسطی چیست؟خرید قسطی باعث افزایش قدرت خریداران میشود و در تقسیم هزینه های سنگین ماهانه کمک بسیاری میکند.

خب طبیعتا با توجه به شرایط سخت اقتصادی که در حال حاضر در کشور ما هست ، روش هایی برای آسایش مردم باید درنظر گرفته شود از جمله خرید قسطی کالا و خدمات.
زمانی که شما میخواهید به عنوان مثال یک یخچال برای منزل خود تهیه کنید و سرعت رشد تورم از سرعت پس انداز شما بیشتر میشود اینجاست که خرید قسطی یخچال میتواند کارگشای شما باشد و و شما را چندقدم جلوتر نگه دارد. این تغییر در شرایط پرداخت، میتواند قدر خرید شما را به خوبی حفظ کند.

خرید قسطی باعث میشود هوشمندانه برنامه ریزی کنید:

همانطور که رابرت کیوساکی در کتاب هوش مالی بیان میکند ، یکی از 5 هوش مالی، بودجه بندی پول است. بدون تردید همیشه میتوانید هرچیزی را که دوست دارید داشته باشید اما اگر برای رسیدن به آن ، پول خود را بودجه بندی کنید و از روشهایی مثل خرید قسطی استفاده کنید.
خرید اقساطی، به نوعی به شما انعطاف مالی میدهد و باعث میشود همیشه حساب بانکی شما پر باشد و خالی نشود، مخصوصا در شرایط فعلی که باید همیشه مقداری پس انداز داشته باشید.

با خرید قسطی میتوانید خریدهای پیش بینی نشده انجام دهید:

یکی دیگر از مزایای خرید قسطی، این است که میتوانید خریدهایی انجام دهید که  در برنامه قبلی شما نبوده است. خرید قسطی به شما کمک میکند که به جای اینکه به یک باره پول خودتان را مصرف کنید آن را بودجه بندی کنید و بتوانید در بازه های زمانی محتلف آن را مدیریت کنید و بدون نگرانی از ترس از دست دادن سرمایه تان آزادی بیشتری داشته باشید.
با خرید قسطی میتوانید نظارت بیشتری روی درآمدها و هزینه های خود داشته باشید ، و تصویر روشن تری از مخارج کلی خود و خانواده خود داشته باشید

خرید قسطی به چه خریدی میگویند؟

امروزه با توجه شرایط اقتصادی در تمام دنیا و همچنین ایرانريال قیمتها بیشتر از درآمد در حال افزایش میباشند و خرید های نقدی برای مردم دشوارتر شده است، در چنین شرایطی رویکرد فروش اقساطی میتواند هم به نفع فروشنده باشد و هم خریدار.
بنابراین صاحبان کالاها فضای مطلوبتری را برای خرید و فروش به وجود آورده اند تا مشتریان بتوانند به شکل آسان اجناس موردنظرشات را تهیه کنند.
به طور کلی در یک تعریف هوشمند میتوان گفت خرید قسطی خریدی است که خریدار بخش کمی از پول را پرداخت میکند و برای بقیه پول، در فاصله های زمانی معین به پرداخت آن متعهد میشود.

مرجع خرید اقساطی در ایران کجاست؟

شرکت آقای قسط  به عنوان تنها برند فروش کالا و خدمات قسطی در کشور بیش از 5 سال است که در کنار مردم کشورمان است.
اگر نام آقای قسط را تا به حال نشنیده اید پس اکنون وقت آن رسیده که شما نیز مانند میلیون ها نفر از مردم کشورمان از آقای قسط به صورت اقساطی خرید کنید.
همچنین آقای قسط، در کنار اصالت کالاها و قیمتهای منصفانه، امکان بهره مندی از خرید قسطی به صورت سریع از طریق نمایندگان آقای قسط در سراسر کشور را فراهم نموده است.
خرید قسطی
مزایای خرید اقساطی از آقای قسط بی شمار میباشد، در حالت عادی برای خرید کالای قسطی مجبورید به مکانهای مختلف بروید ولی این شرایط در شرکت آقای قسط فراهم شده است که هر خریدی داشتید را در یک مکان انجام دهید.
این مرکز بیش از پانزده هزار نوع کالا را از جمله انواع خودرو ، انواع لوازم خانگی، انواع موبایل، لپ‌تاپ و تبلت، کامپیوتر، انواع لوازم یدکی خودروهای داخلی/ خارجی، لاستیک، بلیط سفرهای داخلی و خارجی، بیمه شخص ثالث، اقلام جهیزیه، انواع مبلمان همچنین بسیاری کالاهای دیگر که داخل وب‌سایت این مرکز قابل رویت است را به صورت اقساطی از طریق نمایندگان خود در سراسر کشور بفروش می‌رساند.
ضمنا کسانی که به دنبال اخذ نمایندگی آقای قسط می باشند میتوانند از طریق این لینک شرایط نمایندگی را مطالعه نمایند و در صورت تمایل فرم مربوطه را تکمیل کنند.

وبگردی