آفتاب

اجاره ون تبلیغاتی به عنوان یک بیلبورد متحرک!به دلیل بزرگ بودن بدنه خودروهای ون، می توان از آن ها به عنوان بیلبورد های چرخ دار استفاده نمود! بنابراین فرض کنید ون ها که علاوه بر جثه خود که توجه را جلب می کنند، نقش و نگار یک برند بطور خلاقانه ای نیز روی آن هک شده باشد!

اگر کمی باهوش باشید، به سراغ روش های نوین تبلیغایت خواهید رفت! تجربه ثابت کرده است که همیشه روش های متفاوت تبلیغات بیشتر به چشم مخاطب خواهد آمد. اجاره ون می تواند به عنوان یک روش جدید تبلیغات برند شما باشد.
در واقع به دلیل بزرگ بودن بدنه خودروهای ون، می توان از آن ها به عنوان بیلبورد های چرخ دار  استفاده نمود! بنابراین فرض کنید ون ها که علاوه بر جثه خود که توجه را جلب می کنند، نقش و نگار یک برند بطور خلاقانه ای نیز روی آن هک شده باشد! نظر خود من را به شخصه جلب می کند!

چطور یک ون را برای تبلیغات اجاره کنید؟

تبلیغات نصب شده روی ون باید به وسیله شما آماده سازی شود.کاری که باید بکنید این است که از خدمات اجاره ون استفاده کنید. در مرحله اول یک ون که از لحاظ بدنه سالم و سلامت است پیدا کنید.
ایران ون رنتال می تواند این ون ها را در اختیار شما قرار دهد.سالم بودن بدنه بسیار مهم است چرا که معمولا بنر های تبلیغاتی روی سطوح برجسته جلوه زیبایی نخواهند داشت.
بنابراین حتما قبل از طراحی بنر قرار گرفته روی ون، در نظر داشته باشید که خودرو ون را بازدید کنید.مجموعه ایران ون می تواند خودروهای سالم خود را یک روزه، چند روزه، یک هفته، یک ماهه و سالیانه در اختیار برنامه های تبلیغاتی قرار دهد.

ون های تبلیغاتی چه کمکی به کسب و کار شما خواهند کرد؟

اولین امتیاز به کار گیری ون برای برنامه های تبلیغاتی، به وجود آوردن مزیت رقابتی در حوزه کسب و کار شما خواهد بود! اکنون شما می توانید مطمئن باشید که رقبایتان با فاصله زیادی از شما قرار گرفته اند چرا که شما جور دیگری دیده شده اید!
مزیت بعدی آنست که این خودرو می تواند مثلا به مدت 30 روز در سراسر یک شهر بچرخد و اینطور شما مطمئن هستید افراد زیادی از جمله سواره یا پیاده لوگو و یا جمله تبلیغاتی شما را خواهند دید.
مزیت سوم اینست که می توایند مطمئن باشید که دیده می شوید! افراد ممکن است تبلیغاتی را در سایت، یک بیلبورد تبلیغاتی و یا بنر های بزرگ تبلیغاتی را نبینند! اما شما می توانید با این روش نوعی تئوری مانند گاو بنفش را اجرا کنید!

قیمت اجاره یک ون تبلیغاتی چقدر است؟

شاید گمان بر این باشد که قیمت اجاره یک ون برای مقاصد تبلیغاتی باید بیشتر از یک ون عادی باشد.اما در حال حاضر به منظور پیشبرد چندین پروژه تبلیغاتی، قیمتی که به مشتری اعلام داشته ایم همان قیمت اجاره یک ون است نه بیشتر و نه کمتر!
خوشبختانه در وبسایت می توانید تمام قیمت ها را با جزئیات شامل قیمت هر خودرو به صورت مجزا و ون های گشت درون شهر مشاهده نمائید.

چه ون های مناسب تبلیغات هستند؟

قطعا اجاره ون تشریفاتی! فرض کنید فردی لوگوی شما را روی ون های دلیکا سبز و مشکی ببیند! این کار تقریبا با خودکشی برندتان هیچ فرقی ندارد.
اجاره ون های تویوتا هایس 2016 ، هیوندای h350 و ون های بنز ویتو بهترین ون ها برای تبلیغات می باشند.
خودرو ها کاملا سالم و در هر دو رنگ سفید و مشکی موجود می باشند.

کدام برچسب های تبلیغاتی روی ون قابل اجرا هستند؟

انواع لوگو ها، کاراکتر ها و ایموجی ها، فلکسی ها، برچسب های دور بری شده، انواع بنر ها و ... روی ون ها می تواند اجرا شود.
همچنین پوشش های پلاستیکی برجسته نیز می تواند روی ون ها اجرا شود.

پروموشن و سمپل با استفاده از اجاره ون تبلیغاتی

پروموشن به معنای معرفی محصول به روش های مختلف است.تبلیغات نیز نوعی پروموشن برای بازاریابی محسوب می شود.با اجاره یک ون به راحتی می توانید محصول خودتان را پروموت کنید.
از آن گذشته در سال های اخیر شاهد ون فود ها در فضای خیابان ها بوده ایم.بنابراین اگر خودروهای ون این فضا را دارند که بتوانند به عنوان رستوران سیار فعالیت کنند، قطعا می توانند به عنوان ابزاری برای سمپلینگ محصول در نظر گرفته شوند.از نمونه کارهای ما می توان به همکاری با برند پنیر کیبی اشاره کرد!

بهترین زمان برای آماده سازی و اجراه یک ون تبلیغاتی

معمولا بهینه ترین زمان برای اجاره ون به قصد تبلیغات، زمانیست که مردم در خیابان ها بیشتر حضور دارند.به عنوان مثال شب یلدا در نزدیکی ماست و مردم بیشتر در خیابان ها حضور دارند و روحیه بهتری هم دارند.عید نوروز نیز گزینه بسیار مناسبی برای انجام این پروژه های تبلیغاتی می باشد.
مناسبت هایی مانند روز پدر و اواخر هفته نیز برای انجام این برنامه ها بسیار مناسب اند.

وبگردی