آفتاب

آیا فروش فایل در اینترنت می تواند درآمدزا باشد؟جهانی که امروزه در آن زندگی می کنیم با سرعت بالایی به سمت دیجیتالی شدن در حال حرکت می باشد، تمامی کسب کارها سنتی نیز به مرور جای خود به کسب کارهای اینترنتی و آنلاین خواهند داد.

در بین این کسب و کارهای انلاین، فروشگاه های فایل توانسته اند جایگاهی برای خود دست و پا کنند، در واقع هر فایلی که شما در اختیار دارید و دیگران به آن احتیاج دارند را می توان در فروشگاه های فایل به فروش رساند.
برای مثال بسیاری از استاید دانشگاه ها و دانشجویانی که فارغ التحصیل شده اند یا هر متخصیی در زمینه تخصص خود ممکن است مقالات، پروژه ها، جزوه ها و فایل های دیگری در اختیار داشته باشند که خود دیگر احتیاجی به آن ها ندارند و شاید از نظر آن ها این فایل ها ارزش خاصی نداشته باشند ولی توجه داشته باشید که این فایل ها ممکن است مورد نیاز خیلی های دیگر باشند که حاضرهستند برای آن ها مبلغی گزافی را پرداخت کنند. در فروشگاه فایل دکان فایل شرایطی برای شما فراهم شده است که بتواید به راحتی فایل ها خود را به فروش برسانید.
 
دکان فایل

چه کسانی می توانند از فروش فایل کسب درآمد کنند؟

هر فردی با هر تخصصی می تواند از طریق فروشگاه های فایل به درآمدزایی برسند. برای مثال:
دانشجویان: ساخت جزوات، پروژه ها و مقالات به صورت فایل های pdf و پاورپوینت و فروش آن ها
عکاسان و گرافیست ها: فروش عکس ها و طراحی های خود
طراحان سایت و برنامه نویس ها: فروش قالب های اختصاصی برای وب سایت ها
مترجم زبان های خارجی: فروش فایل های ترجمه شده از زبان های خارجی
نویسنده ها: فروش نوشته های خود مانند مقالات اختصاصی
معلمان و اساتید دانشگاه: آماده سازی و فروش فایل های آموزشی
همچنین افرادی که در زمینه های مانند آشپزی، جوشکاری، نجاری، بنایی یا هر زمینه دیگری فعالیت می کنند می توانند فایل هایی آموزشی به صورت ویدئو از تخصص خود آماده کرده و به فروش آن در فروشگاه فایل بپردازند.
  دکان فایل

سیستم فروشگاه فایل به چه صورتی می باشد؟

شما فقط با ثبت نام در فروشگاه فایل دکان فایل، به صورت رایگان می توانید فروشگاه خود را داشته باشید و فایل ها خود را برای فروش در آن با قیمت معقول آپلود کنید.
پس از فروش هر فایل، شما با دریافت ایمیل از آن اطلاع پیدا خواهید کرد و مبلغ تخصیص یافته برای شما به صورت لحظه ایی محاسبه خواهد شد و می توانید جمع کل را در پنل کاربری خود مشاهده کنید. سپس شما می توانید درخواست برداشت وجه خود را ثبت کنید تا در مدت کمتر از 24 ساعت به حساب شما واریز گردد.
 تست

فروشگاه فایل به کمک چه کسانی می آید؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد فایلی را احتیاج داشته باشید ولی زمان یا تخصص کافی برای طراحی و ساخت آن نداشته باشید، در این مواقع می توانید به فروشگاه فایل دکان مراجعه کنید و فایل مورد نظر را با پرداخت هزینه جزئی دانلود کنید، همچنین اگر فایل مورد نظر شما در سایت موجود نباشد می توانید از طریق راه های ارتباطی درخواست دهید تا فایل مورد نظر شما در کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت برای شما آماده گردد.

وبگردی