آفتاب

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول در تیرماه 1400 برگزار خواهد شدبعد از 41 سال پرشیا لیفت اولین تولید کننده قطعات مکانیکی آسانسور در ایران میباشد،که در نمایشگاه معتبر خارجی آسانسور در استانبول ترکیه برگزار میشود ،شرکت میکند تا توانمندیهای تولید قطعات مکانیکی آسانسور ایرانی را به نمایش بگذارد.

مشتاق دیدار شما در سالن 8 غرفه 52 پرشیا لیفت هستیم.

مهمترین محصولات پرشیا لیفت

معرفی گاورنر آسانسور
گاورنر آسانسور چیست و چه کاربردی دارد؟ مهمترین مزیت به کارگیری آن چیست؟ استفاده از این محصول در ساخت و طراحی آسانسور چه نقشی دارد؟

 نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول  
انواع مختلف آن کدام است؟ عملکرد گاورنر برای آسانسور به چه صورتی می باشد ؟ به دنبال پاسخ سوالات یاد شده هستید؟ با ما همراه باشید.

از گاورنر به عنوان ترمز الکتریکی آسانسور یاد می شود. این وسیله به قدری در ساخت و طراحی آسانسور ها مهم است که استانداردهای بسیار مهمی برایشان در نظر گرفته شده است. کنترل حرکت آسانسور با استفاده از گاورنر آسانسور ممکن است و اگر این وسیله کارایی کافی نداشته باشد، بالابر ها نمي توانند امنيت كافي را براي استفاده فراهم كنند. دلايل مختلفي مي تواند سبب شود كه آسانسور با سرعت نامناسب و نا متعادل حركت كند، اين امر مي تواند به خطرات و تهديدهاي بسياري منجر شود به همين دليل لازم است كه در خريد اين نوع از اجزاي سازنده ي بالابرها دقت کافی به عمل بيايد.

فلکه هرزگرد آسانسور چیست و چه کاربردی دارد؟

این نوع از محصولات در چه استانداردهایی تولید می شوند؟
در خرید آنها لازم است چه نکاتی را در اولویت قرار دهیم؟
بهترین فلکه هرزگرد کدام است؟
مهمترین مشخصات و ویژگی های این نوع از محصولات چیست؟
 

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول  
برای یافتن پاسخ سوالات یاد شده، با ما همراه باشید. وظیفه فلکه هرزگرد آسانسور آن است که سیم بکسل را به داخل چاه بالابر هدایت دهد.

جنس این نوع از محصولات معمولا از چدن است و کارایی آن ها با توجه به استانداردهایی که برای ساخت شان در نظر گرفته ایم، می تواند متفاوت باشد.
شرکت های مختلفی هستند که در تولید فلکه هرزگرد آسانسور با کارایی و کیفیت متفاوت فعالیت دارند و بر این اساس هزینه ی درخواستی برای آنها متفاوت است.
به منظور خرید فلکه هرزگرد حتما مراکز معتبر را هدف قرار دهید تا بتوانید از کیفیت و کارایی آن مطمئن باشید زیرا هرگونه سهل انگاری در این زمینه، سیستم تعلیق آسانسور را با مشکل مواجه خواهد کرد.

قلاب سربکسل آسانسور

قلاب سربکسل آسانسور چیست؟

قلاب سربکسل آسانسور در انواع آسانسور را می توان یکی از مهم ترین بخش ها در هر سیم بکسل فولادی به حساب آورد. در واقع این قلاب ها را به هیچ عنوان نمی توان از این سیم بکسل ها جدا کرد. این وسیله به انتهای سیم بکسل متصل می شود و دارای انواع مختلفی است. هر کدام از این انواع توانسته اند کاربردها و ویژگی های مخصوص به خود را داشته باشند که در صنایع مختلف از اهمیت بالایی برخوردار هستند. همچنین این وسیله یعنی قلاب سربکسل دارای مزیت های متعددی هستند که استفاده از آن ها را پر اهمیت و البته رایج کرده است. هر یک از این گزینه ها بسیار ویژه و مهم هستند که نیاز به بررسی کامل هر یک آن ها می باشد.

نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول

شاسی موتور آسانسور

آیا می دانید شاسی موتور آسانسور چیست و چه کارایی دارد؟ امروزه در سراسر دنیا ساختمان ها را مجهز به سیستم آسانسور می کنند.

 نمایشگاه بین المللی آسانسور استانبول  
پیشرفت در صنعت آسانسور و نیاز بیشتر شهرها و کشورها باعث شده است که هر ساله تحول عظیمی در مدل ها و قطعات این سیستم ارائه شود.
رعایت استانداردهای بین المللی در نصب و راه اندازی سیستم های آسانسور در تمام جهان از اهمیت زیادی برخوردار است. تجهیزات آسانسورها با توجه
به نوع و مدل آسانسور متفاوت است.
اما قسمت مهم و کاربردی در همه ی مدل ها شاسی موتور می باشد که از طراحی و ساخت پیچیده و مهمی برخوردار است.
موتور آسانسور بر روی یک سازه ی فلزی به اسم شاسی موتور قرار می گیرد که نقش مهمی را در سیستم آسانسور ایفا می کند. بر روی شاسی قطعه دیگری
به اسم فلکه هرزگرد قرار می گیرد.
دفتر مرکزی پرشیا لیفت تهران :
تلفن تماس : 2-77269481-021   فکس : 77819537-021
آدرس : تهران – خیابان دماوند – روبروی ایستگاه سبلان – مجتمع تجاری دماوند – پلاک 952 – واحد 1
واحد فروش -آقای  احمد پتگر :   09126369361
09156515262
051-38721852
کارخانه پرشیا لیفت :
تلفن تماس : 9-36425678-021

آدرس : جاده خاوران – بعد از پلیس راه شریف آباد – شهرک صنعتی عباس آباد – بلوار ابن سینا – خیابان 26 – کوچه شاهین 1/3 – بعد از تقاطع – کوچه شاهین 3/3 – پلاک 1662
تهیه و ارسال توسط ادوردز 20
وبگردی