آفتاب

بهترین جراح دندانپزشک در پردیس تهران خانم دکتر شیما شادمانکلینیک دندانپزشکی دکتر شیما شادمان بهترین کلینیک دندانپزشکی پردیس میباشد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر شیما شادمان بهترین کلینیک دندانپزشکی پردیس میباشد
این کلینیک دندانپزشکی همانگونه که از نام آن مشخص است به ارائه خدمات لیمینیت و کامپوزیت و زیبایی می پردازدو این کلینیک از برترین تجهیزات روز دنیا برخوردار است. زیرا در این کلینیک دندانپزشکی در حوزه کامپوزیت دندان به طور اختصاصی فعالیت دارد.
 در این کلینیک دندانپزشکی، درمان ریشه ، لثه و ایمپلنت دندان نیز انجام می شود.
ساعات کاری کلینیک دندانپزشکی دکتر شیما شادمان از ۹ صبح تا 9 شب می باشد. ایام تعطیل، فعالیت کلینیک دندانپزشکی تعطیل می باشد مگر با تعین وقت قبلی.
در این کلینیک دندانپزشکی درمان های زیبایی شامل لمینت دندان، کامپوزیت ونیر، لیفت لثه برای زیبایی و انواع روکش های زیبایی نظیر زیرکونیا، ایمپرس و… انجام می پذیرد
که به جرات میتوان گفت برترین روکش های زیبایی زیرکونیا در تهران متعلق به هنر دستان ایشان میباشد که میتوان گفت بهترین برند در کامپوزیت وینر دندان در تهران دکتر شیما شادمان میباشند


در سایت ایشان به نشانی زیر میتوانید کد تخفیف را برای همه موارد درمانی و زیبایی استفاده کنید
www.drshimashadman.ir

دندانپزشکی در پردیس

در سایت ارزشمند ایشان ، گزینه هایی شامل ایمپلنت، زیبایی، جراحی لثه با لیزر، مقاله راجع به افراد سالمند، گالری تصاویر و دانلود رایگان وجود دارد. تعداد مقالات سایت 100 عدد می باشد که در ۴ زمینه: مقالات عمومی دندانپزشکی، مقالات تخصصی ایمپلنت و فک و صورت، مقالات تخصصی زیبایی و مقالات تخصصی جراحی لثه نوشته شده است.
 
تعداد زیاد مقالات و تنوع آنها باعث شده است تا مراجعه کننده به سایت هر مطلبی را بخواهد بتواند مطالعه کند. گزینه جست وجو، در قسمت بالا و سمت چپ سایت دندانپزشکی دکتر شیما شادمان  قراردارد تا مراجعه کننده به سایت بتواند هر مطلبی را که بخواهد تایپ کند و نتایج آن در پایین نمایش داده خواهد شد. در ادامه برخی از خدماتی که در کلینیک دکتر شیما شادمان انجام می شود توضیح داده می شود. و در انتها برخی از ویژگی های  بهترین دندانپزشک پردیس تهران بیان میگردد

لمینت دندان با طراحی لبخند دیجیتال (DSD)

داشتن لبخند زیبا و داشتن تناسب بین اجزای صورت و فرم لبخند، تصادفی نبوده و عملکرد مناسب دندانی و مجموعه ای متناسب از مراحل مختلف درمان از جمله تشخیص، هدف بیمار از ایجاد و طراحی لبخند و در نتیجه درمان نهایی باید مورد ارزیابی دقیق قرار بگیرد. لمینت دندان با طراحی لبخند دیجیتال (DSD) شاخه ای جدید و تخصصی از علم دنداپزشکی است که با استفاده از تکنولوژی و فن آوری های دیجیتال روز دنیا زیبایی را برای بیمار رقم می زند

دندانپزشکی در پردیس

بیمارانی که برای بهبود وضعیت ترمیمی و یا زیبایی لبخند خود مراجعه می کنند، تکنولوژیDSD این امکان را می دهد که با توجه به هدف مورد نظر، بیماران خواسته های خود را بیان کنند و به عبارتی در روند درمانی مداخله نمایند؛ به همین دلیل بکارگیری این تکنولوژی نتایج بسیار خوبی را در سراسر جهان به دنبال داشته است.
 

مزایای طراحی لبخند دیجیتال چیست؟

طراحی لبخند دیجیتال (DSD) منافع و مزایای زیادی برای بیمار به همراه دارد که از جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
الف) توانایی و بهبود کیفی تشخیصی بالا از طریق آنالیزو ارزیابی وضعیت ساختارهای داخل و خارج دهانی.
ب) بهبود ارتباطات بین اعضای تیم درمانی اعم از تکنسین لابراتوار، متخصص زیبایی و بیمار
ج) امکان بررسی بهتر روند درمان از ابتدا تا انتهای درمان
د) ایجاد تغییرات هنگام اجرای برنامه طراحی لبخند دیجیتال (DSD)
ه)  پیش بینی نتیجه نهایی و در نتیجه بهتر شدن نتیجه بالینی  از طریق فن آوری های دیجیتال.
و)  امکان تغییرات در مراحل ابتدایی و مطابق با نظر و سلیقه بیمار

استحکام لمینت دندان به چه عواملی بستگی دارد؟

این سوال بسیار خوبی است. استحکام لمینت به عوامل زیر مربوط می شود:
الف) ارزیابی دقیق متخصص زیبایی از آرایش و چیدمان دندان ها
ب) رابطه بسته شدن دو فک و میزان درگیری و همپوشانی دندان ها
ج) اندازه لمینت نسبت به دندان
د) استفاده از نانو ذرات جدید
ه) استفاده از لمینت دندان های مختلف با توجه به موقعیت های دندانی و فکی هر بیمار (عدم استفاده از یک نوع لمینت برای همه افراد)
و) میزان رعایت بهداشت فردی
ز) میزان تراشی که باید برای هر دندان در نظر گرفت. (همه دندان ها به یک نسبت نباید تراش داده شوند و برخی اصلا نیازی به تراش ندارند)
نازکی لمینت دندان چقدر است؟
نازکی لمینت دندان را می توانم به پوست تخم مرغ یا به لنزی بسیار نازک تشبیه کنم که در عین ظرافت باعث حفظ مینا و عملکرد دندان می شود. همانند لنزی که برای بیمار استفاده کاربردی فراوانی دارد و در عین حال از چشم و قرنیه بیمار نیز محافظت می کند.

دندانپزشکی در پردیس

 

آیا به تراش دندان نیازی است؟

بسیاری از بیماران نگران تراش دندان های خود می باشند. باید گفت امروزه با به کارگیری نانو ذارت جدید و نوع سمان یا چسب های ارتقا یافته برای لمینت و نیز به کارگیری نرم افزار طراحی لبخند، می توانید قبل از شروع درمان خود، از نوع درمان و میزان تراش دندان های خود آگاهی یابید.
در بسیاری از موارد اگر میزان تخصص و تجربه متخصص زیبایی و تیم لابراتواری او در سطح بالایی باشد، نیازی به تراش دندان ها نیست و با استفاده از لومینیرز و لمینت کانتکت لنز (contact lens) ، می توان در عین حفظ مینای دندان از تراش دندان خودداری نمود.
 

انواع لمینت دندان و تفاوت آن ها:

لمینت دندان به دو نوع تقسیم می شود که بر اساس جنس و ساخت متفاوت هستند.
الف) لمینت کامپوزیتی: ثبات رنگ این نوع لمینت کمتر است ولی قیمت آن ها ارزان تر می باشد همچنین تراش کمتر دندان از جمله مزیت های دیگر لمینت کامپوزیتی است.
ب) لمینت سرامیکی: مقاومت بیشتری نسبت به لمینت های کامپوزیتی دارند و دارای ظاهر زیباتری هستند. همچنین ثبات رنگ بیشتری در مقایسه با کامپوزیت ها دارند.
ونیرها از جنس سرامیک هستند و در لابراتور ساخته می شوند که به آن ها سرامیکی گفته شده ونیری که از جنس کامپوزیت است در مطب به صورت مستقیم ساخته می شود که به آن ونیر کامپوزیتی گفته می شود.
دندانپزشکی در پردیس بومهن  که بهترین آن خانم دکتر شیما شادمان هستند را میتوانید با کد تخفیف 917 از همه خدمات کلینیک مجهز ایشان بهره ببرید

ویژگی بهترین دندانپزشک تهران دکتر شیما شادمان چیست؟

 دندانپزشکی در پردیس
تعهد کاری و اخلاق حرفه ای و دانش کافی و تخصص در زمینه کاری و داشتن تجهیزات مدرن و به روز مهمترین ویژگی های بهترین دندانپزشک تهران است
بسیاری از بیماران از دندانپزشکی واهمه دارند و این ترس مربوط به سن و گروه خاصی نیست. در واقع بیمار چه مرد باشد و چه زن، پیر باشد یا جوان، چه بزرگسال باشد و چه کودک اندکی از محیط دندانپزشکی می ترسد و از مراجعه به دندانپزشکی واهمه دارد. خصوصا اینکه خاطره ای ناخوشایند از دندانپزشک یا محیط دندانپزشکی داشته باشند.
 
این ترس آنها علت عدم مراجعه دوره ای و مرتب به کلینیک دندانپزشکی می باشد. اگر بیمار از محیط دندانپزشکی خوشش بیاید و در این محیط آرامش داشته باشد و دندانپزشک با تجربه ای درمان های دندانپزشکی را انجام دهد و استرس به بیمار وارد نشود، بیمار تمایل پیدا می کند که در چنین محیطی درمان های خودش را انجام دهد
 
انجام خدمات دندانپزشکی باید با کیفیت عالی و تجهیزات به روز و با برخورد عالی دندانپزشک و منشی و دستیاران آنها انجام شود تا تجربه ای بسیار خوب در ذهن بیمار نقش ببندد و آنها برای مراجعات مجدد و نیز معرفی آن تیم حرفه ای و مجرب به دوستان و آشنایان خود تمایل زیادی داشته باشند.
 

راه های پیدا کردن بهترین دندانپزشک

الف) جست و جوی شخصی
ب) مشورت کردن
ج) جست و جو در اینترنت
د) خواندن نظرات مراجعین محترم
ه) مشاهده گالری تصاویر (تصاویر قبل و بعد بیماران) و مشاهده فیلم رضایت بیماران در صورت موجود
و) تماس با مرکز تخصصی مورد نظر
و در نهایت پیشنهاد ما سایت جراح دندانپزشک شیما شادمان میباشد که در زیر سایت ایشان را معرفی کرده ایم و با مراجعه به آن میتوانید از همه خدمات کلینیک ایشان بهره ببرید
www.drshimashadman.ir
وبگردی