آفتاب

انیمیشن هایی که انتظار آنها را میکشیدیم؛ از غارنشینان 2 تا روح و متصلاواخر سال 2020 و اوایل 2021 با وجود سردی هوا ، داغترین روز های انیمیشنی سال است. انیمیشن های مورد انتظاری در این دوره زمانی منتشر شدند یا در نوبت انتشار قرار دارند. روح جدیدترین اثر پیت داکتر و محصول مشترک پیکسار و والت دیزنی همین چند روز پیش منتشر شده است.

چند روز قبل از آن هم انیمیشن غارنشینان منتشر شد که توانست نظرات متوسطی را از منقدین دریافت کند. علاوه بر این دو مورد، انیمیشن متصل هم برای اوایل سال میلادی 2021 برنامه ریزی شده است که انتظار میرود بتواند موفقیت های زیادی را کسب کند.
 دانلود انیمیشن
در ادامه به معرفی و دانلود این انیمیشن های برگزیده از وبسایت فیلمر میپردازیم.

انیمیشن متصل (Connected)

متصل جدیدترین اثر سونی پیکچرز که قرار است در اوایل سال 2021 منتشر شود حاصل همکاری فیل لرد و کریستوفر میلراست که قبلا انیمیشن های موفقی مانند ابری با احتمال بارش کوفته قلقلی و فیلم لگو را ساخته اند.علاوه بر این، برای انیمیشن مرد عنکبوتی به درون دنیای عنکبوتی موفق به دریافت اسکار شده اند. حالا این دو به عنوان تهیه کننده انیمیشن متصل پا به میدان گذاشته‌اند  و این امر باعث شده انتظارات زیادی از انیمیشن متصل داشته باشیم.
 دانلود انیمیشن

خلاصه داستان انیمیشن متصل 2021

انیمیشن Connected داستان خانواده میچل که یک خانواده ناکارآمد، اما دوست داشتنی است، را دنبال می‌کند که تمرکز آن روی یک دختر نوجوان و هنرمند به‌نام کیتی است که مشتاقانه منتظر است تا فصل بعدی زندگی خود را در کالج رویایی خود و به دور از خانواده‌اش آغاز کند.

دانلود انیمیشن متصل 2020

برای دانلود این انیمیشن میتوانید از لینک زیر استفاده کنید.
دانلود انیمیشن متصل

انیمیشن روح (Soul)

همانطور که قبلا گفتیم گل سرسبد انیمیشن های سال 2020 طبق انتظار انیمیشن روح بود. شخصیت سازی فوق العاده و احساس گرمی و لطافتی که از فضای کلی انیمیشن روح دریافت میشود هر بیننده ای را مجذوب خودش میکند. روح به حدی خوب ساخته شده است که بسیاری از منتقدان عملا نتوانست چیزی جز تحسین در مورد این انیمیشن بیان کنند. پیتر بردشاو از گاردین، کوین هارلی از توتال فیلم و وندی ایده از اسکرین دیلی به این انیمیشن امتیاز 100 از 100 داده اند تا هر چه بیشتر به ما ثابت شود که این روح همان گل سرسبد انیمیشن های سال 2020 است.
 دانلود انیمیشن

خلاصه داستان انیمیشن روح 2020

انیمیشن Soul درمورد نوازنده ای است که اشتیاق خود را به موسیقی از دست داده است از بدن او منتقل می شود و باید با کمک یک کودک شیرخوار که در مورد خودش می آموزد ، راه بازگشت خود را پیدا کند.
بازیگران و نقش آنها در انیمیشن روح
جیمی فاکس در نقش جو گاردنر
 معلم موسیقی تینا فی در نقش ۲۲ یک روح سرگردان
فیلیسیا رشاد در نقش مادر جو
داوید دیگز در نقش پل همسایه جو

دانلود انیمیشن روح 2020

برای دانلود این انیمیشن میتوانید از لینک زیر استفاده کنید
دانلود انیمیشن روح

انیمیشن غارنشینان 2

پس از موفقیت های سری اول انیمیشن غارنشیان همه ما انتظار داشتیم سری دوم چیزی فراتر از آن باشد اما راستش را بخواهید آنطور که فکر میکردیم نشد، و انیمیشن غازنشینان 2 میانگین امتیاز تقریبا متوسطی از منتقدان دریافت کرد. اما هنوز هم این انیمیشن یکی از بهترین های امسال است. جلوه های گرافیکی فوق العاده و فضا سازی بی نظیر هر بیننده ای را به تحسین وا میدارد. شاید تنها مشکل انیمیشن عصر جدید را در داستان سازی ضعیف آن پیدا کرد.
 دانلود انیمیشن

خلاصه داستان انیمیشن غارنشینان 2 2020

خانواده پیش از تاریخ کرودها توسط یک خانواده رقیب بهتر ، که ادعا می کنند بهتر و تکامل یافته اند ، به چالش کشیده شده است.

دانلود انیمیشن غارنشینان 2

برای دانلود این انیمیشن میتوانید از لینک زیر استفاده کنید
دانلود انیمیشن غارنشینان 2

فیلمر کجاست؟

وبسایت فیلمر مرجع دانلود رایگان جدید ترین آثار سینمایی و تلویزیونی با بهترین کیفیت و در حجم های مختلف است. فیلمر سعی کرده تا به نیاز مخاطبین خود احترام گذاشته و محتوای خود را همراه با پخش آنلاین و نسخه های کم حجم به آنها عرضه کند تا بتوانند بدون دغدغه اینترنت به تماشای دنیایی از فیلم و سریال ها بپردازند.
 یکی از مهمترین بخش های وبسایت فیلمر بخش کارتون و انیمیشن است. اینجا شما میتوانید انیمیشن های روز را با دوبله جذاب فارسی تماشا کرده یا در صورت نیاز دانلود نمایید. برای ورود به بخش انیمیشن های  سایت فیلمر از لینک زیر استفاده نمایید.
دانلود انیمیشن با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر.