آفتاب

دریافت خدمات و مشاوره حقوقی آنلاینامروزه یکی از نیاز های مبرم هر شخصی قبل از هر اقدامی مشورت با یک وکیل متخصص بوده که متاسفانه هنوز این امر در کشور ما آن گونه که باید و شاید فرهنگ سازی نشده است.

امروزه یکی از نیاز های مبرم هر شخصی قبل از هر اقدامی مانند تنظیم قرارداد، سرمایه گذاری، خرید، فروش و... مشورت با یک وکیل متخصص بوده که متاسفانه این امر در کشور ما آن گونه که باید و شاید فرهنگ سازی نشده و اغلب اشخاص مشورت با یک وکیل را کاری بیهوده و هزینه آور تداعی میکنند ولیکن همیشه پیشگیری بهتر و کم هزینه تر از درمان است شما می توانید تنها با یک مشورت ساده قبل از هر اقدامی از مشکلات حقوقی و مالی که در آینده ممکن است روی دهد جلوگیری نماید.

به گزارش شبکه اینترنتی آفتاب؛ گروه وکلای وکیل وند در این راستا  اقداماتی را عمل آورده تا اشخاص در هر زمان و مکانی که نیاز به مشورت با وکیل آنلاین متخصص را داشتند  بتوانند بصورت آنلاین خدمات حقوقی مورد نیاز خود را از وکلای با تجربه و متخصص دریافت نمایند.

با توجه به وجود پلتفرم های متعدد ارائه خدمات حقوقی در بستر اینترنت موضوعی که سبب تمایز گروه وکلای وکیل وند با سایر پلتفرم ها شده، دسته بندی وکلا بر اساس تخصص آنان بوده از سوی دیگر کلیه خدمات ارائه شده توسط این پلتفرم توسط وکلای متخصص دادگستری ارائه خواهد شد و عدم استفاده از کارشناسان حقوقی در ارائه خدمات خود مزید بر علت این امر می باشد.

همچنین شما می توانید با درخواست بررسی پرونده از طریق این پلتفرم مدارک خود را برای وکیل متخصص مورد نظر ارسال نموده و نظر ایشان را درخصوص میزان احتمال پیروزی خود در پرونده قضایی  و همچنین اخذ پیشنهاد درخصوص اقدامات لازم برای موضوع مطروحه دریافت نمایید. این خدمت در راستای کاهش هزینه ها اخذ وکیل ارائه شده تا اشخاص بتوانند قبل از اقدام به اخذ وکیل و پرداخت حق الوکاله، نظر یک شخص متخصص در خصوص نتیجه احتمالی پرونده خود را کسب نموده و در صورت تمایل بر اساس آن اقدام نمایند.

خدمات ارائه شده توسط گروه وکلای وکیل وند عبارتند از:

    دریافت مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته از وکلای متخصص
    دریافت مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای دادگستری
    بررسی پرونده توسط وکیل دادگستری
    تنظیم اظهارنامه، دادخواست، شکوائیه و لایحهوبگردی