آفتاب

تکنیک های آرایش لب ماندگاربرای معرفی یکی از پرطرفدارترین لوازم آرایشی در میان تمامی محصولاتی آرایشی و بهداشتی باید به رژ لب های متنوع و جذاب اشاره کنیم، این محصول دوست داشتنی تنها لوازم آرایشی بوده که در تنوع رنگی و جنس های بسیاری تولید شده است.

رژ لب ماندگار از نظر شما باید چند ساعت بر روی لب هایتان دست نخورده سالم بماند؟ 
برای خرید رژ لب با کیفیت و با ماندگاری بالا حاضر هستید چقدر هزینه کنید؟ 
از نظر شما رژ لب خوب و ماندگار چه ویژگی هایی دارد؟ 
برای معرفی یکی از پرطرفدارترین لوازم آرایشی در میان تمامی محصولاتی آرایشی و بهداشتی باید به رژ لب های متنوع و جذاب اشاره کنیم، این محصول دوست داشتنی تنها لوازم آرایشی بوده که در تنوع رنگی و جنس های بسیاری تولید شده است. حال سوالی که مطرح می شود این است که شما برای داشتن رژ لبی ماندگار چه تکنیک های می توانید انجام دهید؟ و این ماندگاری چقدر بوده؟ در ادامه این نوشتار شما می توانید با تکنیک های آرایش لب ماندگار برای میکاپی جذاب آشنا شوید. 

رژ لب با ماندگاری بالا
تکنیک های آرایش لب ماندگار

رژ لب همان مرحله آخر تکمیل کننده آرایش می باشد که به چهره خانم ها زیبایی می بخشد و بالطبع هیچ چیزی بدتر از آن نیست که این زیبایی پس از ساعاتی کوتاه از بین برود، بخصوص که رنگ آن از طیف رنگی مورد علاقه تان بوده باشد. 
سال ها پیش اگر به یاد داشته باشید برای مدت کوتاهی رژ لب های مایع با عنوان ماندگاری 24 ساعته تولید شده که برای بالا بردن این ماندگاری از سرب داخل آن استفاده شده بود و پس از مدتی نیز نسل این رژ لب ها کمتر و کمتر شد و تا جایی که استفاده از این رژ لب ها را خطر بزرگی برای انسان ها تلقی کرده و پس از آن دیگر خانم ها استفاده از این محصول را آرام آرام قطع کرده و در پی محصول بهتر و با کیفیت تر مارک های مختلفی را تجربه کرده اند.
این روند تا جایی ادامه پیدا کرد که شما در حال حاضر می توانید برای بالا بردن ماندگاری رژ لب های خود با چند تکنیک ساده و آموزش در فضای مجازی از شر رژ لب های کوتاه مدت راحت شوید، اگر می خواهید راز ماندگاری طولانی مدت رژ لب ها را بدانید تا انتهای این نوشته با الانزا همراه باشید. 

ترفند های افزایش ماندگاری رژ لب
ترفند های افزایش ماندگاری رژ لب

شاید فکر کنید داشتن رژ لب با ماندگاری بالا خیلی هم موضوع مهمی نبوده و تنها با تمدید مجدد و سریع این مشکل حل خواهد شد، اما فراموش نکنید که اگر شما در مجالسی مهم حضور داشته باشید و رنگ رژتان براساس میکاپ چشم و صورتتان توسط میکاپ آرتیست انتخاب شده باشد شما دیگر نمونه ایی از آن رژ لب نخواهید داشت و تغییر رنگ لب ها تا حد بسیار زیادی می تواند ناخوشایند باشد و در همین لحظه به این فکر می رسید که ای کاش رژ لبی با ماندگاری بالا استفاده می کردید که این زیبایی کمی دیرتر پاک شود. به همین منظور ما به شما چند ترفند ساده برای بالا بردن ماندگاری رژ لب تان آموزش خواهیم داد که کمی پاک شدن آن را به تعویق بیاندازیم. 

 1. لب های خود را به خوبی بشوئید: برای داشتن لب هایی زیبا و پاک نشدن رژ لب از روی لب هایتان بهتر است قبل از هرکاری لب های خود را به تمیزی بشوئید و از هرگونه چربی پاک نمائید. پس از آن به درستی لب ها را خشک کرده، چرا که رژ لب در صورت خیس بودن خیلی خوب جذب لب های شما نمی شود.
 2. بالم لب بزنید: یکی از مشکلاتی که معمولا در هنگام زدن رژ لب ممکن است برای هر کسی پیش آید همین پوسته پوسته شدن لب ها بوده که در کنار آن رژ لب را نیز از روی لب هایتان پاک خواهد کرد. برای جلوگیری از این اتفاق بهتر است شما مرتب و روزانه از بالم لب استفاده کنید تا رطوبت لب هایتان حفظ شود و از شر خشکی لب نجات پیدا کنید.
 3. پرایمر: قبل از شروع به آرایش لب، نویت آن است که به لب های خود زیرساز آرایشی بزنید و کمی صبر کنید تا پرایمر لب به خوبی جذب لب هایتان شده و پوستی یک دست و صاف روی لب هایتان ایجاد شود. فراموش نکنید که پرایمر لب دوام آرایش لب های شما را بالا برده و ماندگاری رژ لب شما افزایش پیدا می کند. 
  معمولا در کیف خانم هایی که به آرایش علاقه مند هستند، چندین مدل از آن با رنگ‌های مختلف به چشم می‌خورد. این محصول به لحاظ بافت و رنگ، مدل‌های مختلفی دارد که در ادامه انواع آن را شرح خواهیم داد تا بیشتر با مدل‌های این محصول جذاب آشنا شوید.
  برای اطلاع از قیمت رژ لب شما می توانید به فروشگاه اینترنتی الانزا مراجعه کرده و بهترین رژ لب های موجود در بازار را با تنوع مختلف و قیمت مناسب در این فروشگاه خریداری کنید.
 4. مداد لب: از دیگر راه های بالا بردن ماندگاری رژ لب بر روی لب هایتان باید استفاده از مداد لب را به شما پیشنهاد بدهیم، شما می توانید با مداد لب بر روی خط بیرونی لب خود خطی ایجاد کنید تا همانند قابی لب های شما را در برگیرد و پس از آن بصورت محو و آرام آرام روی سطح لب را نیز با این خط لب پوشش دهید تا جایی که خط های بیرونی پر رنگ تر و در امتداد آن روی لب ها کم رنگ و محو باشد.
 5. رژ لب: در این مرحله نوبت استفاده از رژ لب رسیده است، پس از خرید پرایمر و استفاده از آن زیر رژ لب هایتان خودتان متوجه تفاوت آن می شوید. بالا بردن ماندگاری رژ لب با پرایمر و مداد لب از روش های امروزی بوده که شما را برای داشتن آرایش لب زیبا و طولانی مدت کمک خواهد کرد. در زمان استفاده از رژ لب فراموش نکنید که 2 بار از رژ خود بر روی لب ها مالیده، چرا که همین موضوع ساده و کم اهمیت آرایش لبی طولانی در پی خواهد داشت.
 6. فیکساتور: در انتهای آرایش شما می توانید از اسپری فیکساتور برای ثابت نگهداشتن آرایش خود بخصوص آرایش چشم و لب هایتان استفاده کنید.
  فیکساتورها همانند کانتور و هایلایتر که مکمل یکدیگر و آرایش شما هستند، تکمیل کننده میکاپ بوده و استفاده از هرگونه مدل این محصول چه بصورت مایع و چه پودری برای بالا بردن دوام آرایش شما نیاز است. اگر که شما به دنبال آرایش هایی تمیز و بدون نقص هستید به شما توصیه می کنیم در ابتدای آرایش از پرایمر و زیرساز و در انتهای آن از تثبیت کننده ها استفاده کنید.
  برای خرید فیکساتور شما می توانید به صورت اینترنتی محصول مورد نظر خود با برند موجود در بازار و مناسب با بودجه تان را انتخاب کرده و خریداری نمائید. 

 لوازم مورد نیاز برای آرایش لب ماندگار 
 لوازم مورد نیاز برای آرایش لب ماندگار 

 • لایه بردار، برای شستشوی لب ها.
 • بالم لب، برای رطوبت رسانی به لب. 
 • پرایمر، زیرساز آرایشی برای بالا بردن دوام و کیفیت رنگ رژ لب. 
 • مداد لب، استفاده از مداد لب با رنگ دلخواه برای خط لب و کمی سایه ایجاد کردن بر روی لب. 
 • رژ لب، استفاده از رژ لب با کیفیت، مورد علاقه و متناسب با رنگ مداد لب. 
 • اسپری فیکساتور، برای فیکس کردن آرایش بر روی صورت و لب هایتان. 

علت پوسته شدن لب بعد از رژ زدن

برای از بین بردن ترک های روی لب در هنگام رژ لب زدن کافی است چند روش ساده را به صورت روتین روزانه برای لب های خود انجام بدهید و از خرابی پوست لب های خود جلوگیری کنید. جالب است بدانید لب های پوسته پوسته و خشک در بالا بردن سن شما و پیر نشان دادن بسیار نقش حیاتی داشته و حتی پوست لب هایتان را ترک ترک و ناهموار خواهد کرد که این برای آرایش لب و زیبایی شما یک خطر به حساب می آید. برای از بین بردن پوسته پوسته لب هنگام رژ لب زدن باید کارهای زیر را انجام دهید.

 1. پوسته های لب را بگیرید، می توانید از یک مسواک استفاده نشده برای پاک کردن سلول های مرده از روی لب هایتان استفاده کنید. 
 2. سعی کنید رطوبت کافی را به لب های خود برسانید تا از لب های خشک و پوسته پوسته خداحافظی کنید. 
 3. در ادامه برای ترک نخوردن رژ لب روی لب هایتان می توانید زیر سازی آرایش لب خود را خیلی آرام و با آرامش انجام دهید تا این مواد خوب جذب پوست لب تان شود. 
 4. پس از آن رژ لب چرب برای پوشش دادن روی لب خود استفاده کنید و از رژ لب هایی که روی پوست لب خیلی خشک می شوند استفاده نکنید. 

نتیجه گیری

 شما برای داشتن لب هایی زیبا و آرایش لبی با ماندگاری بالا تنها کافی است تکنیک های گفته شده در بالا را به دستی و سر فرصت انجام دهید، فراموش نکنید که انجام یک روتین پوستی برای لب هایتان نیز امری ضروری بوده و پوست لب نیز مانند دیگر نقاط بدن دچار پیری خواهد شد و شما برای زیبا نشان دادن خود نیاز به پوستی سالم دارید. برای خرید محصولات آرایش لب از قبیل رژلب، مداد لب، بالم لبو مرطوب کننده پیشنهاد قطعی ما فروشگاه تخصصی آرایشی بهداشتی الانزا ( https://elanza.com/ ) می باشد. و شما عزیران می توانید به صورت شبانه روزی به فروشگاه مذکور مراجعه و اقدام به تهیه آنلاین محصولات نمایید. 
وبگردی