آفتاب

خدمات سئو برای کسب و کارهای کوچک در سال 2021همیشه اینگونه بوده است که هر فردی، بنا به هدفی که دارد تلاش می‌کند تا در آن راستا دیده شود و اعتبار جمع کند. این اهداف می‌توانند مربوط به یک میل ساده به تمجید و تحسین شنیدن باشد، یا هدف جدی‌تر مثل توسعه ی کسب و کار را دنبال کند.

حتما همه ی ما در این نکته اتفاق نظر داریم که در سال‌های اخیر، به خصوص در زمان فراگیری ویروس کرونا، سبک زندگی بسیاری از ما دچار تغییر شده است. نیاز به تایید و دیده شدن هم از دیرباز در ما وجود داشته و با بروز شبکه‌های اجتماعی به اوج رسیده است. هم گام شدن با این تغییر سبک زندگی و اوج گیری این نیاز باعث بروز شیوه‌ای جدید برای اغنای این آن شده است. همیشه اینگونه بوده است که هر فردی، بنا به هدفی که دارد تلاش می‌کند تا در آن راستا دیده شود و اعتبار جمع کند. این اهداف می‌توانند مربوط به یک میل ساده به تمجید و تحسین شنیدن باشد، یا هدف جدی‌تر مثل توسعه ی کسب و کار را دنبال کند.
تا قبل از این، این اهداف به طور دیگری دنبال می شدند ولی با توجه به تغییرات به وجود آمده و تغییر مسیر سبک زندگی به سمت فضاهای اینترنتی و مجازی، راه‌های جدیدی نیز برای دیده شدن به وجود آمده اند. اگر افراد پیش از این در سطح جامعه به دنبال تایید و دیده شدن بودند، ولی حالا در پهنای اینترنت به دنبال این موضوع هستند؛ از این رو هرکاری می‌کنند تا در این فضا شناخته شوند. یکی از ابزاری که به شما کمک می‌کند تا بهتر و بیشتر دیده شوید، سئو نام دارد. سئو باعث افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل می‌شود و  به شما کمک می‌کند تا اصطلاحا «تو چشم باشید» و همه جا دیده شوید. سئو به شما کمک می‌کند تا افراد بیشتری را جذب کنید، بیشتر دیده شوید و اعتبار کسب کنید. ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با راهکار‌ها و خدمات سئو که می‌توانید آن‌ها را برای بهبود و پیشرفت کسب و کارهای کوچک در سال 2021 استفاده کنید، آشنا کنیم.
 خدمات سئو

سئو چیست؟

سئو در کلمه به معنای «بهینه ساز موتور جستوجو» است. هنگامی که شما مطلبی را در اینترنت جست و جو می‌کنید، همیشه فهرستی از سایت هایی که محتوای مربوط به موضوع شما را دارند نمایش داده می‌شود. امکان دارد در یک جستوجو چندین صفحه لیست که هر کدام آن‌ها شامل 10-15 سایت با محتوای متناسب با موضوع شما هستند نمایش داده شود ولی ما معمولا فقط آن 2-3 تایی را انتخاب می‌کنیم که در ابتدای اولین صفحه قرار دارند؛ چه برسد به آن هایی که در صفحات بعدی هستند!
این که این 2-3 سایت توانسته اند در چنین رتبه ی بالایی قرار بگیرند نشان دهنده‌ی این است که قوانین سئو را به درستی رعایت کرده اند و هر روزه تعداد افراد زیادی از سایت آن‌ها بازدید و مدتی را نیز در آن سپری می‌کنند. این رفتار باعث می‌شود تا موتور جست و جوگر با آنالیز رفتار کاربران و نحوه‌ی استفاده‌ی آن‌ها از محتوای سایت، مطالب سایت شما و محتوای آن را مفید جلوه دهد. پس در واقع سئو و قوانین آن به شما کمک می‌کنند تا رتبه‌ی سایت خود در موتور جستوجو گر گوگل را افزایش داده و با افزایش بازدید سایت مواجه شوید.
 خدمات سئو

عوامل موثر بر سئو و افزایش بازدید سایت

به طور کلی رعایت این قوانین در دیده شدن وبسایت شما نقشی مهم ایفا می‌کنند:
-    تولید محتوای با کیفیت
فرض کنید قصد دارید لباس بخرید. آیا سراغ مغازه‌ای که جنس‌های بی کیفیت دارد خواهید رفت؟ یا اگر هم بروید آیا امکان دارد که دوباره از آن مغازه خرید کنید؟ مطمئنا خیر. همه‌ی ما به دنبال جنس با کیفیت هستیم. این قضیه عینا برای محتوای سایت هم صدق می‌کند. اگر سراغ سایتی بروید که فقط وقت و انرژی شما را هدر دهد و چیزی عایدتان نشود، آیا برای بار دوم به آن سایت مراجعه خواهید کرد؟ پس اینجا به اهمیت تولید محتوای با کیفیت پی می‌بریم. اگر محتوای سایت شما مفید باشد، کاربر زمان بیشتری را در وبسایت شما خواهد گذراند، از مطالب شما بهره می‌برد و به نوعی مشتری شما می‌شود.
-    افزایش سرعت سایت
این روزها همه عجله دارند! همه می خواهند هر چه سریع‌تر چیزی که دنبالش هستند را بردارند و بروند. فرض کنید می خواهید تلویزیون تماشا کنید، حوصله‌ی تماشای شبکه‌ای که پر از پارازیت است را دارید؟ در رابطه با سرعت سایت هم به همین گونه است. سرعت پایین، کاربر را فراری می‌دهد و مطمئن باشید برای کلیک روی آیکون ضربدر، لحظه‌ای درنگ نمی‌کند. پس اگر می خواهید آمار بازدید گوگل خود را بالا ببرید، اول سرعت آن را افزایش دهید.
-    استفاده از کلید واژه‌های مرتبط
همواره باید سعی کنید که در مطالبتان، کلید واژه‌های مناسب بگنجانید. جست و جو در گوگل بر حسب تعداد کلمات مشترک بین محتوای شما و جمله‌ی جست و جو شده صورت می گیرد. هرچه تعداد کلمات مشترک بیشتر باشد، وبسایت شما در رتبه‌ی بالاتری قرار می گیرد. پس همه‌ی کلید واژه‌های ممکن را بسنجید و تا حد امکان در محتوای خود جایگذاری کنید.
علاوه بر راه هایی که گفته شد، راه‌های دیگری هم برای افزایش بازدید سایت یا افزایش ورودی گوگل وجود دارد؛ ولی کار آن قدر‌ها که به نظر می رسد ساده نیست و نیاز به تخصص و کمک متخصص دارد. علاوه بر این، رعایت همه‌ی این موارد کاری سخت و زمان‌بر است، به همین خاطر قصد داریم شما را با یک راه میانبر آشنا کنیم!

کلیک بوم

کلیک بوم دقیقا همان راه میانبری است که قصد معرفی آن به شما را داریم. یک شرکت متخصص در زمینه‌ی سئو که به شما کمک می‌کند از طریق ابزارهای مختلف، ورودی و بازدید سایت خود را بالا ببرید و سئو آن را بهبود ببخشید.
خدمات سئو
با عضویت در کلیک بوم و استفاده از خدمات آن می‌توانید تا حد زیادی وروی گوگل و بازدید سایت خود را افزایش دهید. همانطور که گفتیم کلیک بوم یک میانبر است. یعنی به جای سر و کله زدن با قوانین سئو برای افزایش ورودی گوگل، می‌توانید خیلی ساده تر، خرید ورودی گوگل را امتحان کنید. طبق الگوریتم گوگل، کاربری واقعی، قابل شمارش و بااهمیت است که با یک آی پی اختصاصی وارد وبسایت شما شود و حداقل 100 ثانیه در آن بماند.
شما با عضویت در کلیک بوم و خرید پکیج‌های مختلف آن می‌توانید بازدید کننده‌ی واقعی برای وب سایتتان جذب کنید و خیلی زودتر از حد معمول به نتیجه برسید، چرا که بازدیدهایی که از سایت کلیک بوم  در قسمت خرید بازدید خریداری می‌کنید همگی از طریق دستگاه‌های مختلف (دسکتاپ، تبلت و گوشی های همراه) انجام می شود که آی پی مشخصی دارند و هر 24 ساعت یکبار آن هم به مدت 120 ثانیه از وب سایت شما دیدن می‌کنند.
در کلیک بوم می‌توانید مطمئن باشید که تمامی بازدید کننده‌ها واقعی و از نقاط مختلف ایران هستند. پس اگر قصد دارید هرچه سریع‌تر به کسب و کار خود رونق ببخشید، درنگ نکنید و به کلیک بوم سر بزنید.
وبگردی