آفتاب

آشنایی با انتشارات جامعه نگرانتشارات جامعه نگر که از سال 1381 تاسیس شده است توانسته با تولید محتوای با کیفیت و هدفمند راه خود را هموار کند و نیاز های دانشجویان را بر طرف کند. این انتشارات توانسته با کسب جوایز گوناگون و همچنین خدمات مختلف، نظر دانشجویان را جلب کند و برای بهتر شدن عملکرد خود، راه های مختلفی در پیش گرفته است و موفقیت های چشمگیری نیز به دست آورده است.

معرفی انتشارات جامعه نگر

دنیای پر جنب و جوش امروز بسیار پیچیده شده است که اخبار پیشرفت هایی که در گوشه و کنار دنیا توجه های زیادی را به خود جلب می کند، گاهی ما را سردرگم می کند. اما در نهایت اگر خود را با این پیشرفت ها وفق دهیم، مسیر زندگی مان هموارتر می شود. این پیشرفت ها مختص به کل جهان و کشور ها و در همه ی زمینه ها می باشد. از تکنولوژی و علم و کتاب گرفته تا انواع غذا و نیازات انسان ها. کتاب ها از جمله ی این موارد هستند که در طول سال ها دچار تحول و پیشرفت شده اند به طوری که اکنون با تنها یک سرچ ساده در اینترنت می توانید کتاب مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. تنوع انتشارات در کشور ما بسیار زیاد است اما امروز قصد داریم که انتشارات جامعه نگر را به شما معرفی کنیم. انتشارات جامعه نگر با سابقه ی طولانی ای که دارد در ذهن خریداران کتاب به یاد ماندنی است. این انتشارات عرضه کننده انواع کتاب های رشته های پزشکی و پیراپزشکی می باشد که با جست و جویی کوتاه مدت در سایت این انتشارات می توانید کتاب مورد نظر خود را پیدا و گاهی هم با تخفیف های خوب خریداری کنید. این انتشارات با ارتباط خوبی که با کاربر می گیرد، خرید را برای شما راحت تر می کند. این انتشارات گارانتی تعویض کالای معیوب دارد زیرا رضایت مشتری در اولویت کار این انتشارات است. همچنین این انتشارات قرارداد رسمی با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران دارد که کتاب ها را به سراسر ایران ارسال می کند. کتاب های پرستاری انتشارات جامعه نگر  دارای دو نوع پست پیشتاز و سفارشی می باشد که مدت زمان تحویل سفارش با پست پیشتاز دو الی چهار روز کاری و با پست سفارشی سه الی هفت روز کاری زمان می برد. این انتشارات با سابقه، دارای 37 نمایندگی در سراسر کشور می باشد که با مشاوره و پشتیبانی آنلاین و تلفنی پاسخگوی سوالات شما است. علاوه بر این از طریق شبکه های اجتماعی گوناگون نیز می توانید پیگیر اخبار های تازه ی این فروشگاه باشید.
 انتشارات جامعه نگر
انتشارات جامعه نگر

تاریخچه انتشارات

این انتشارات در سال 1381 توسط مرتضی زینعلی با هدف کمک به پیشرفت سلامت جامعه تاسیس شد. انتخاب نام جامعه نگر از روش نوین آموزش علوم پزشکی در جهان الهام گرفته شده است. این انتشارات علاوه بر منتشر کردن کتاب های گوناگون علوم پزشکی، دستاورد های چشمگیر دیگری نیز دارد برای مثال انتشار مشترک آثار علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی، تجهیز بسیاری از کتابخانه‌ های علوم پزشکی سراسر کشور، مشاوره علمی و پشتیبانی تحصیلی و تامین منابع علمی دانشجویان در سطوح مختلف دانشگاهی و حضور در نمایشگاه‌های دانشگاهی، استانی و بین‌المللی. همچنین این انتشارات در جشنواره و نمایشگاه های مختلف، جایزه های زیادی کسب کرده است که در ادامه ذکر می شود. جایزه های غرفه ی برگزیده ی بخش ناشران داخلی سال 1391، ناشر برگزیده ی سال 1392، ناشر شایسته ی تقدیر سال 1393، ناشر برگزیده ی حوزه ی سلامت سال 1393، ناشر برگزیده ی جوانان سال 1393، ناشر برگزیده ی کتاب سال دانشجویی سال 1394 از دستاورد ها و پیشرفت های این انتشارات است.