آفتاب

بیدک چرا فروشگاه ساز آنلاین برتر این روزها شده است؟این روزها که تب‌وُتاب فروش آنلاین بالا گرفته و شرایط جامعه به‌سمتی پیش رفته که فروشنده‌ها مشتاق‌اند محصول و خدمت‌شان را در فضای مجازی عرضه کنند، یکی از گفت‌وگوهای پُرتکرار دربارۀ بهترین فروشگاه ساز آنلاین است. این سایت‌ها به شما کمک می‌کنند که بدون دانش فنی و در آسان‌ترین شکل ممکن فروشگاه آنلاین خودتان را بسازید.

حالا ما می‌خواهیم یک تجربۀ ارزشمند را با شما به‌اشتراک بگذاریم: از فروشگاه ساز آنلاین بیدک استفاده کنید. البته که هر فروشگاه‌سازی مزایا و معایب خود را دارد؛ ولی آن‌چه ما آزموده‌ایم نشان داده که بیدُک را می‌توان بی‌شک یکی از بهترین فروشگاه سازهای اینترنتی کشور دانست.
دلیل‌مان برای این مدعا چیست؟ در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های برجسته و منحصربه‌فرد فروشگاه ساز بیدک آشنا شوید.

هزینۀ راه‌اندازی فروشگاه آنلاین

شاید یکی از مهم‌ترین سوالات در آغاز مسیر راه‌اندازی فروشگاه ساز آنلاین همین باشد! نگرانی شما با دیدن طرح 14 روزه رایگان بیدک رفع خواهد شد. این دوره برای ما واقعا مفید بود؛ توانستیم به‌عنوان یک فروشگاه‌دار ویژگی‌ها و امکانات بیدُک را بررسی کنیم و نقاط ضعف و قوتش را ببینیم. شما هم دودلی را کنار بگذارید و همین الان با استفاده از این طرح فروشگاه ساز اینترنتی رایگان وارد عمل شوید. مطمئن باشید که در این مدت 14 روزه چنان مشتاق افتتاح فروشگاه‌تان خواهید شد که دنبال طرح‌های ویژه و خاص بیدک خواهید گشت.
از کدام طرح‌ها صحبت می‌کنیم؟
در بررسی‌هایمان با طرح‌های 3ماهه، 6 ماهه و 12 ماهه بیدک آشنا شدیم که واقعاً رضایت‌بخش بودند. البته این تقسیم‌بندی تنها «زمانی» نبود. 4 گروه از طرح‌های ویژه بیدک نیز ما را به‌خود جلب کردند: ساده، استاندارد، حرفه‌ای و VIP. این‌جا قرار نیست سخن را به‌دراز بکشانیم؛ برای همین با جزئیات کامل به معرفی این طرح‌ها نمی‌پردازیم و شما را به سایت فروشگاه ساز بیدک ارجاع می‌دهیم. در این حد اشاره کنیم که درگاه پرداخت آنلاین اختصاصی، امکان پرداخت در محل، روش‌های متنوع ارسال محصول، مشاوره اختصاصی، امکان تعریف کد تخفیف، مدیریت مشتریان، امکان اتصال به حسابداری و... گوشه‌ای از ویژگی‌های شگفت‌انگیز طرح‌های مختلفی بودند که ما آزمودیم.
این ویژگی‌ها آن‌چنان ما را درگیر کردند که تا مدت‌ها سبک و سنگین می‌کردیم که کدام طرح را انتخاب کنیم! در نهایت هم نتوانستیم قید هیچ‌کدام را بزنیم و مستقیم رفتیم سراغ طرح 12ماهه VIP و کل اعضای تیم منتظر بودیم که فروشگاه‌مان زودتر ساخته شود تا از تمام امکانات‌مان استفاده کنیم!

یک مسئلۀ دیگر: تا چه اندازه دانش فنی نیاز است؟

اگر بگوییم «هیچ» دروغ نگفته‌ایم! البته که هر کاری پیش‌نیازهای خود را دارد و بهتر است با آگاهی ابتدایی وارد حوزه‌ای جدید شویم؛ ولی بیدک تمهیداتی اندیشیده تا هر فردی بتواند با هر سطحی از دانش فنی فروشگاه آنلاین خود را به‌آسانی بسازد و کسب‌وکارش را گسترش بدهد. منظورمان از ساخت فروشگاه اینترنتی آسان چیست؟ این موارد را بخوانید؛ که از خود سایت بیدک مستقیم نقل می‌کنیم:
-    عدم نیاز به تنظیمات هاست توسط فروشنده
-    وجود سرویس‌های اساسی فروشگاه اینترنتی مانند ارسال و پرداخت و فعال‌سازی آن‌ها فقط با چند کلیک
-    عدم محدودیت در پهنای باند و فضای ذخیره‌سازی
-    وجود قالب‌های فروشگاهی با قابلیت شخصی‌سازی به‌صورت ساده
-    وجود ابزارهای مورد نیاز فروشگاه اینترنتی مانند ابزارهای تجزیه و تحلیل، ارسال پیامک و تخفیف‌گذاری
-    اتصال به کانال‌های فروش، جهت افزایش بازدید و فروش
پس خیالتان از این جهت هم آسوده باشد. شما با انتخاب بیدک به‌عنوان فروشگاه ساز آنلاین خود یک گام بزرگ برمی‌دارید؛ و می‌دانید که یک تیم حرفه‌ای با دانش و امکانات خود در کنارتان ایستاده‌اند تا خیلی زود و خیلی آسان بتوانید کسب‌وکار اینترنتی‌تان را سروُسامان بدهید و از مشکلات پیش‌آمده در دورۀ کرونا نجات پیدا کنید. کسب درآمد اینترنتی راه و رسم خاص خودش را دارد و بهتر است که هرچه زودتر آن را یاد بگیریم.
چگونه؟ با ما همراه بمانید...

یک دانشگاه کوچک برای علاقه‌مندان به کسب درآمد اینترنتی

بیدک آکادمی جایی است که ما توانستیم خیلی زود با مفاهیم پایه و اساسی کسب درآمد و حضور قوی و اصولی در شبکه‌های اجتماعی آشنا شویم. پیشنهاد می‌کنیم که شما هم سری به این آکادمی (در سایت بیدک) بزنید و در سریع‌ترین زمان ممکن خودتان را به علم روز فروش اینترنتی مجهز کنید.
در این بخش از سایت ما با مقالاتی دربارۀ استراتژی‌های بازاریابی آنلاین، زوایای پنهان فروشگاه‌های اینترنتی، مشخصات خاص فروشگاه ساز آنلاین، زیروُبم شبکه‌های مجازی، روش‌های کسب درآمد آسان و... مواجه‌ایم. این مقالات – تا جایی که ما مطالعه‌شان کردیم – طوری نوشته شده‌اند که خوانندگان در هر سطحی بتوانند از محتوای آنها بیاموزند و بتوانند کاربردی ازشان استفاده کنند.
با این حال، اگر هنوز هم پرسشی دارید که گمان می‌کنید در آکادمی بیدک پاسخ داده نشده است، می‌توانید با شماره تلفن 021-91015146 تماس بگیرید. ما در مراحل ابتدایی از کمک دوستان پشتیبان بیدک استفاده کردیم و نحوۀ پاسخگویی ایشان و تسلط‌شان رضایت‌بخش بود.

فروشگاه ساز آنلاین بیدک تجربه‌ای متفاوت است

امیدواریم که این مقاله آموزشی فروشگاه ساز اینترنتی ما برای خوانندگان و همراهان عزیزمان مفید واقع شده باشد. هدف از نگارش، کمک به دوستانی بود که وضعیت کرونایی جامعه کسب‌وکارشان را با مشکلاتی روبه‌رو کرده و در فکر آن‌اند که فروش‌شان را گسترش داده و وارد فضای مجازی بکنند. خوشحال می‌شویم که شما هم تجربه‌تان از فروشگاه سازهای آنلاین را با ما به‌اشتراک بگذارید.
بیدُک مدام در حال به‌روزرسانی و افزودن امکانات خود است؛ شاید هنگامی که این مقاله را می‌خوانید طرح‌ها و امکانات بیشتری افزوده شده باشد، پس بهتر است همین الان سری به سایت بیدک بزنید و با استفاده از طرح رایگان به بررسی ویژگی‌ها و امکاناتش بپردازید.
وبگردی