آفتاب

انتخاب تشک با قیمت مناسببرای انتخاب تشک موارد متفاوتی را باید مد نظر قرار داد و همیشه تشک گران قیمت تر تشک بهتری نیست و برای بررسی خوب و بد بودن تشک فقط قیمت تشک را نباید ملاک قرار داد.

چطور تشک مناسب برای خودم بخرم؟

برای انتخاب تشک موارد متفاوتی را باید مد نظر قرار داد و همیشه تشک گران قیمت تر تشک بهتری نیست و برای بررسی خوب و بد بودن تشک فقط قیمت تشک را نباید ملاک قرار داد.

یکی از مواردی که هنگام انتخاب تشک باید مد نظر قرار دهید این است که دچار دیسک کمر هستید یا خیر ؟
افرادی که دچار دیسک کمر هستند باید تشک‌هایی سفت که حالت گیری مناسبی نیز دارند انتخاب کنند که اغلب تشک‌های بدون فنر گزینه‌های مناسبی هستند و باید بین یک تشک تمام اسفنجی خریداری کنند.
تشک رویا برای افراد دچار دیسک کمر سری تشک‌های مدیکال را تولید کرده که بیشتر تمام اسفنجی هستند .
تشک خوشخواب نیز تشک آلینا طبی برای این افراد توصیه می‌شود که تشکی بدون فنر می‌باشد.
البته باید خاطر نشان شد در افراد با وزن کم و دیسک کمر خفیف می‌توان از تشک‌های فنری با درجه سفتی بالا نیز استفاده کرد که اگر دچار گودی کمر هم باشند گزینه‌ای مطلوب‌تر گاهی به شمار می آید که برای مشاوره و بررسی شرایط خود می‌توانید به رایگان از ما مشورت بگیرید . تجربه‌ی خوب شما از خرید تشک باعث خوشحالی ماست.

انتخاب تشک خوشخواب 

09129531623

بهترین قیمت را  از ما بخواهید
تشک | محافظ تشک

یکی دیگر از مواردی که هنگام خرید تشک باید بررسی کنید این است که دچار گودی کمر هستید یا خیر؟
افراد مبتلا به گودی کمر بر خلاف افراد مبتلا به دیسک کمر نباید تشک های با درجه سفتی خیلی بالا که معمولا تشک های اسفنجی محسوب میشوند استفاده کنند . برای این افراد تشک های طبی فنری که نرمی زیادی ندارند و حالت گیری بهتری نسبت به تشک های تمام اسفنجی دارند استفاده کنند .
برای این افراد بهتر است با توجه به وزن و شرایطشان از بین تشک های طبی فنری مدل مطلوب فرد انتخاب و خریداری شود.
شایان ذکر است که تشک های طبی فنری شامل دو نوع فنر متصل که از فنرهای به هم بافته شده و فنر منفصل که از فنرهای جدا از هم تشکیل شده و جدیدتر محسوب میشوند .
تشک رویا تشک های طبی فنری زیادی در  دو نوع فنر متصل و فنر منفصل طراحی و تولید کرده که قیمت تشک های طبی فنری رویا مختلف و بستگی به طراحی فنر متفاوت هستند.
تشک خوشخواب تشک طبی فنری های مختلفی نیز تولید میکند که شامل فنر متصل و فنر منفصل میباشد که باید طبق شرایط فرد همچون وزن و … انتخاب و خریداری گردد .

افرادی که هم دچار دیسک کمر و هم دچار گودی کمر هستند بهتر است تشکی با هسته و مرکزیت سفت و سطحی نرم تر و حالت پذیر تر انتخاب کنند .
انتخاب تشک خوشخواب 

برای مشاوره و بررسی شرایط خود میتوانید به رایگان از ما مشورت بگیرید . تجربه ی خوب شما از خرید تشک باعث خوشحالی ماست.

یکی دیگر از موارد افراد با وزن بالا هستند که تشک های با درجه سفتی بیشتر از حد معمول باید انتخاب کنند.
تشک های نرم باعث گود افتادن کمر و ایجاد درد در ناحیه کمر میشوند و هنگام بیداری صبح حس درد و خستگی در کمر ایجاد میشود. همینطور تشک های خیلی سفت باعث عدم ایجاد حالت طبیعی ستون فقرات شده و به مفاصل و ماهیچه های کمر فشار منتقل میکند که منجر به آسیب و درد و خستگی میشود.
بهتر این است که تشکی مناسب وزن و شرایط خود انتخاب کنید

یکی دیگر از موارد انتخاب تشک وجود تفاوت های خاص در برخی تشک ها همچون مموری فوم ، سل پاکت یا میکرو فنر ها، لایه های خنک کننده ، پارچه های خاص  و یا تشکچه های اسفنجی جداگانه که روی تشک قرار می گیرند می باشد که طبیعتا در قیمت تشک ها تاثیر گذارند.

انتخاب تشک خوشخواب 
 

تشک رویا

شرکت تشک رویا یکی از بزرگترین و قدیمی ترین تولید کننده های تشک در ایران می باشد که قیمت تشک های شرکت رویا به دلیل تولید مواد اولیه تشک ها در خود شرکت رویا مناسب و مطلوب نسبت به کیفیت تشک های تولیدی شرکت رویا نسبت به سایر شرکت های موجود در بازار محسوب میشوند.
تشک های شرکت رویا در سه دسته ی بونل ، اولترا و مدیکال می باشند.

تشک های فنر متصل بونل

سری تشک های فنر متصل تولیدی شرکت رویا سری تشک های بونل نامگذاری شده است .  این تشک ها فنرهای متصل دارند و شما میتوانید با توجه به وزن خود مدل مناسب خود را انتخاب کنید .
مزیت تشک های فنر متصل بونل رویا قیمت مناسب ، حالت گیری طبیعی بدن ، کیفیت بالا و دوام خوب و ضمانت کیفیت شرکت رویا می باشد که خرید این سری تشک ها میتواند برای شما تجربه ی خریدی خوب رقم بزند
سری تشک های فنر منفصل شرکت رویا سری تشک های اولترا نامگذاری شده است . این تشک ها فنر های جدا از هم دارند و شما میتوانید با توجه به شرایط خود تشک مناسب خود را خریداری کند.
مزیت تشک های فنر منفصل اولترا جدا بودن فنرها و عدم انتقال لرزش به قسمت های دیگر تشک ، کیفیت بالا ، دوام خوب ، ضمانت کیفیت شرکت رویا و حالت گیری خوب فنر ها و حفظ حالت طبیعی ستون فقرات بر روی تشک ها می باشد .
سری تشک های طبی و اسفنجی رویا سری تشک های مدیکال نامگذاری شده است  . این تشک ها بدون فنر های متصل و منفصل طراحی و ساخته میشوند که درجه سفتی بالایی دارند و برای افراد دچار دیسک کمر و سنگین وزن تشک هایی خوب و  انتخابی مناسب محسوب میشوند .
کیفیت بالای اسفنج های تولیدی ، درجه سفتی بالای تشک ها و ضمانت کیفیت شرکت رویا جزو مزیت های این سری تشک ها محسوب می شوند  .

انتخاب تشک خوشخواب 
 

تشک خوشخواب


تشک خوشخواب از با سابقه ترین و بهترین تولید کننده های تشک در ایران می باشد .
شرکت تشک خوشخواب تشک های با تنوع بالا و مناسب برای افراد با شرایط مختلف تولید می کند که از بهترین تشک ها و با کیفیت ترین تشک های بازار محسوب می شوند .
تشک های فنر منفصل شرکت تشک خوشخواب همچون تشک های مدل سوپر کلاس سافت ، سوپر کلاس هارد ، سوپر استار و … جزو بهترین تشک های فنر منفصل که از کیفیت ساخت و طراحی مناسب هستند برخوردارند .
همینطور تشک های فنر متصل شرکت خوشخواب مانند تشک های طبی فنری ، آناهیتا ، فرست کلاس و … از بهترین تشک ها هستند که مشتریان گذشته ی آنها پس از استفاده سالها از این تشک ها همچنان رضایت دارند .
شرکت تشک خوشخواب برای افراد دچار دیسک کمر و افراد با وزن بالا تشک آلینا طبی را طراحی و تولید کرده که تشکی بسیار مناسب و خوب با رضایت مشتریان سابق می باشد

برای مشاوره و بررسی شرایط خود میتوانید به رایگان از ما مشورت بگیرید. تجربه‌ی خوب شما از خرید تشک باعث خوشحالی ماست.
همچنین شما می توانید از برای حفاظت و بهداشت تشک های خود محافظ تشک نیز بخرید برای خرید بهترین محافظ تشک ها و بهترین قیمت های آن به صفحه محافظ تشک در همین لینک رفته و اطلاعات آنها را مشاهده نمایید.