آفتاب

خرید دستگاه تصفیه آب آکوا پرو از نمایندگی معتبرهمانطور که به طور حتم همگی شما کم و بیش آگاهی دارید، با توجه به شرایط اقلیمی و آب‌های زیرزمینی ایران، کیفیت آب های زیرزمینی که معمولا مورد استفاده به عنوان آب شرب شهری هم قرار می گیرند، به دلیل وجود املاح و ترکیبات معدنی که در اصطلاح به آنها شوری هم می‌گویند، بالا نیست و علاوه بر طعم و مزه نامطبوع و گاه حتی شور، می توانند به مرور زمان برای بدن مخصوصا کلیه ها مشکل ساز شوند.

برند آکوا یکی از برندهای معروف دستگاه تصفیه آب تایوانی می باشد که دارای تنوع محصول زیادی هم هست. این کمپانی محصولات خود را تحت لیسانس و مجوزهای آمریکا وارد بازارهای جهانی می کند و در ایران هم نمایندگی فروش این دستگاه وجود دارد و آماده خدمات رسانی به هم میهنان عزیز می باشد. 

همانطور که به طور حتم همگی شما کم و بیش آگاهی دارید، با توجه به شرایط اقلیمی و آب‌های زیرزمینی ایران، کیفیت آب های زیرزمینی که معمولا مورد استفاده به عنوان آب شرب شهری هم قرار می گیرند، به دلیل وجود املاح و ترکیبات معدنی که در اصطلاح به آنها شوری هم می‌گویند، بالا نیست و علاوه بر طعم و مزه نامطبوع و گاه حتی شور، می توانند به مرور زمان برای بدن مخصوصا کلیه ها مشکل ساز شوند. 

بنابراین استفاده از دستگاه‌های تصفیه آب در اکثر مناطق ایران توصیه می‌شود. با ما همراه باشید تا با برند آکوا که تولیدکننده دستگاه تصفیه آب خانگی است، بیشتر آشنا شوید.

خرید دستگاه تصفیه آب آکوا پرو

انواع دستگاه تصفیه آب خانگی آکواپرو (برند آکوا):

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس:

همانطور که عنوان شد، برند آکوا تنوع محصول زیادی دارد. یکی از این مدل ها، دستگاه تصفیه به روش اسمز معکوس می باشد. سازوکار این دستگاه همانطور که از نامش پیداست، به روش اسمز معکوس بوده و دستگاهی است که طی 6 مرحله آب را تصفیه می کند.

اسمز معکوس یعنی فرایندی که در دو طرف یک غشای نیمه تراوا، به دلیل غلظت بیشتر املاح محلول در یک سو، آب رفته رفته از سمت دارای غلظت بیشتر به سمتی که غلظت املاح در آن کمتر است، منتقل می شود. (پدیده فشار اسمزی) با کمک این فرایند است که در دستگاه تصفیه آب aqua pro از روش اسمز معکوس برای فیلتراسیون آب استفاده می شود.

دستگاه تصفیه آب به روش اسمز معکوس آکوا، یکی از بهترین مارک های دستگاه تصفیه آب تایوانی و بهترین مدل در دنیای تولیدات این محصول می باشد. این دستگاه از نظر وزن بسیار سبک بوده و به راحتی قابل حمل‌‌و‌نقل بوده و به راحتی می توان در زیر سینک ظرفشویی آن را قرار داد. این دستگاه می تواند علاوه بر حذف املاح و مواد معدنی در آب، تمامی آلاینده‌ها و مواد سمی و میکروبی درون آب را با کمک فیلترهای گوناگونی که در 6 مرحله پشت سر هم درحال فعالیت هستند، حذف کرده و آب گوارایی را در نهایت تولیدکند. 

بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی

فیلترهای مورد استفاده در این دستگاه عبارتنداز:

  • 1) فیلتر الیافی: که مواد جامد بزرگ را حذف می کند . از جنس پلی پروپلین ساخته شده و برای انسان بی‌ضرر است.
  • 2) فیلتر کربن(گرانول): این فیلتر خاصیت جذب بالای داشته و می تواند ترکیبات شیمیایی مانند کلر و مشتقات آن، ترکیبات آلی شیمیایی، بو و طعم بد و زننده را از آب حذف نماید.
  • 3) فیلتر کربن(بلاک): این فیلتر گیاهی بوده و مرحله دوم را کامل‌تر می کند. و تمامی موادی که شاید از مرحله دوم باقی مانده باشد را کاملا حذف می کنند.
  • 4) فیلتر ممبران: مهمترین و اصلی‌ترین فیلتر در داخل دستگاه تصفیه آب برند آکوا، همین فیلتر می باشد. تمامی املاح و مواد مضر سمی مانند نیتریت و نیترات، ارسنیک و فلزات سنگینی مانند جیوه را حذف کرده و به طور کلی قسمت اعظم آلایندگی ها در این قسمت از بین می رود.
  • 5) فیلتر پست کربن: فیلتری که بوی نامطبوع آب را به دلیل جمع شدن در مخزن دستگاه؛ از بین می برد. و در کنار آن، نوعی تکمیل کننده کار فیلتر ممبران هم هستند.
  • 6) فیلتر مینرال: که فیلتری است که درآن با کمک روش اسمز معکوس، مواد و املاح مفیدی که در آب از بین رفته اند اما وجود آنها الزامی است، به آب برگردانده می شوند. بعضی املاح مانند کلسیم و پتاسیم باید در مقادیر مناسب و کم حتما در آب شرب وجود داشته باشند. بدون حجم معینی از این املاح، آب مورد استفاده برای شرب، تقریبا چیزی معادل آب مقطر می باشد که این برای بدن مناسب نیست. در ضمن مزه و طعم آب هم به شکل مقطر، معمولی نیست و مطبوع نخواهد بود!

دستگاه تصفیه آب قلیایی:

یکی دیگر از محصولات برند آکوا، دستگاه تصفیه آب قلیایی است. این دستگاه هم طی 7 مرحله آب را فیلتراسیون می کند. در این دستگاه علاوه بر 6 مرحله که در آن به روش اسمز معکوس فرایند تصفیه آب اتفاق می افتد در مرحله هفتم فیلتر قلیایی در دستگاه تعبیه شده تا PH آب را بالا برده و با اضافه کردن برخی مواد معدنی آب را به حالت قلیایی نزدیکتر کند. این قلیایی سازی برای سلامت بدن از جمله سلامت سیستم گوارش، کاهش قند و چربی، درد و خستگی مفرط و... بسیار مفید واقع خواهد شد. البته این فیلتر احتیاج به تعویض 6 تا 12 ماهه دارد.

دستگاه تصفیه آب فرابنفش:

از مدل های دیگر تولیدی در برند آکوا، دستگاهی با سیستم تصفیه فرابنفش می باشد.در این دستگاه 8 مرحله برای تصفیه کامل آب در نظر گرفته شده است. 6 مرحله اصلی همانند دستگاه تصفیه به روش اسمز معکوس بوده و در مرحله هفتم هم فیلتر قلیایی برای اضافه کردن املاح، و در مرحله هشتم فیلتر UV تعبیه شده است که این فیلتر به دلیل ساطع کردن امواج فرابنفش برای کشتن میکروبها و ویروسها کارایی دارد. این امواج از طریق یک لامپUV مخصوص تولید می شود که به دلیل احاطه شدن آن توسط محفظه فلزی، هیچگونه خطری برای سلامتی نخواهد داشت.

رنج قیمت دستگاه تصفیه آب آکواپرو:

خرید آب تصفیه کن آکواپرو، می تواند خریدی مطمئن برای شما باشد. برندآکوا به دلیل کیفیت بالایی که در ساخت فیلترها و همچنین ابداع روشهای نوین برای تصفیه آب، دارد از برندهای معتبر در جهان می باشد. شما با خرید دستگاه تصفیه آب تایوانی آکواپرو، می توانید شرایط نوشیدن آب گوارا و سالم را برای خانواده خود، فراهم آورید.

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی آکوا پرو

به طورکلی این برند، علاوه بر کیفیت بالا در ساخت، و کیفیت آب تصفیه شده، نصب آسان و سرویس‌دهی خوب، گارانتی و ضمانت قطعات و...، از برندهای صاحب نام بوده و شما می توانید از دامنه قیمت انواع دستگاههای تصفیه آب از طریق سایت شرکت رادگستر نوین که نماینده برند آکوا، می باشد، مطلع شوید.

در شرکت رادگسترنوین تخفیف های خوبی در ارتباط با فروش محصولات aqua pro، برای مشتریان این محصول درنظرگرفته شده است که می توانید شما هم از آنها بهره مند شوید.

نمایندگی معتبر تصفیه آب آکواپرو:

یکی از شرکت های پیشرو در واردات محصولات آکواپرو، راد گستر نوین می باشد که نزدیک به دو دهه است که بهترین دستگاههای تصفیه آب را وارد ایران و نمایندگی تصفیه آب آکواپرو را هم در اختیاردارد. برند آکوا یکی از بهترین برندهایی می باشد که شرکت رادگسترنوین با بهترین و کاملترین خدمات نصب و راه‌اندازی، و خدمات پس از فروش، شرایط استفاده از این برند جهانی را برای هم میهنان عزیز فراهم کرده است.
قیمت های ارائه شده در ارتباط با دستگاه‌های تصفیه آب آکواپرو، در شرکت رادگستر نوین، نسبت به قیمت بازار، متعادل‌تر بوده و علاوه بر این شرایط خرید اقساط یکی دیگر از گزینه های بسیار مطلوب در برابر مشتریان این شرکت می باشد.
بعد از خرید، در اسرع وقت برای نصب و راه‌اندازی دستگاه شما، و اعزام نیروی متخصص در این زمینه از طرف شرکت، اقدام خواهد شد. علاوه بر این خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر شرکت رادگسترنوین، این اطمینان را به خریداران خود خواهد داد که در صورت بروز خرابی و یا هرگونه مشکل دیگر دستگاه، متخصصان کارآزموده و ماهر این شرکت در کنار آنها هستند.

در ضمن در صورت راهنمایی و مشاوره قبل از خرید هم می توانید از نظرات کارشناسان شرکت رادگسترنوین، بهره برده تا خریدی خوب و مطمئن را تجربه کنید.

علاوه بر خرید اولیه دستگاه تصفیه آب، شما می توانید در ارتباط با تعویض فیلترهای داخل دستگاه تصفیه هم از شرکت رادگسترنوین، کمک بخواهید. چون یکی از زمینه فعالیت های شرکت در رابطه با واردات فیلترهای مختلف دستگاه تصفیه آب و دستگاه تصفیه هوا، از بهترین برندهای دنیا می باشد.

حتما سری به سایت شرکت بزنید و از تخفیف های داده شده و شرایط ویژه فروش استفاده کنید.
وبگردی