آفتاب

مواد شیمیایی | نویان تجارت تولید کننده، وارد کننده و صادر کننده انواع مواد و ترکیبات شیمیاییشرکت نویان با حدود 3 دهه تجربه مدیران خود در صادرات و واردات همچنین در صنعت تولید مواد و ترکیبات شیمیایی مصرفی خودرو ضد یخ ، روغن ترمز و ........

شرکت نویان با حدود 3 دهه تجربه مدیران خود در صادرات و واردات همچنین در صنعت تولید ترکیبات شیمیایی مصرفی خودرو (ضد یخ ، روغن ترمز ، روغن موتور ، شیشه شوی ، اکتان بوستر ، انژکتور شوی و…) با پرسنل متخصص و با تجربه توانسته است محصولات خود را مطابق با استانداردهای مختلف تعیین شده کمپانی های خودرو ساز تولید نموده به طوری که سازگاری کامل با انواع خودرو را داشته باشد .ماموریت نویان بدون تغییر است ،ارایه دانش فنی پیشرو و تضمین کیفیت .
 مواد شیمیایی تولیدی نویان
 

مواد شیمیایی تولیدی نویان

 
روغن ترمز و بسته افزودنی روغن ترمز :  مناسب برای اغلب خودروها  و سیستم ترمز های ABS در دو نوع  DOT3 و  DOT4ومطابق با استانداردهای بین المللی SAE J1703، ISO4925 & FMVSS 116
شیشه شوی  : فرمول بسیار غلیظ که در دمای 65- سانتی گراد از یخ زدن شیشه محافظت می کند. ای محصول مناسب برای شدیدترین شرایط زمستانیست . همچنین به جلوگیری از یخ زدگی واشر شیشه کمک می کند. دارای رایحه مطبوع و معطر
 
از دیگر محصولات تولیدی نویان می توان به ضد یخ و مواد اولیه شیمیایی ، ضد یخ و ضد جوش هم چنین سدیم بی کربنات اشاره کرد.

مواد شیمیایی صادراتی نویان

 
نویان در حوزه بازرگانی با داشتن تیمی مجرب از کارشناسان این حوزه قادر به صادرات کلیه محصولات تولیدی خود و کلیه محصولات تولیدی داخلی از جمله : مواد پلیمری ، قیر یا بیتومین و ...... می باشد.

 مواد شیمیایی تولیدی نویان
 

مواد شیمیایی وارداتی نویان

 
نویان وارد کننده و تامین کننده انواع مواد شیمیایی ذیل می باشد :
 

انواع تیتان

دی اکسید تیتانیوم (TiO2) به زبان انگلیسی Titanium Dioxide که به آن تیتانیا هم گفته می شود، یک ماده غیر آلی جامد سفیدرنگی است که در برابر حرارت پایدار ، غیر قابل اشتعال و دارای قابلیت انحلال ضعیف است و با توجه به سیستم طبقه بندی و علامت گذاری مواد شیمیایی جهانی GHS- UN جزء مواد خطرناک طبقه بندی نمی شود. دی اکسید تیتانیوم معمولاً از لحاظ شیمیایی ، خنثی تلقی می شود و يك رنگدانه دايمي و به شدت سفيد رنگ با قدرت پوششي خوب در رنگ ها ، كاغذ و پلاستيك است .

دی اکسید تیتانیوم نوع رنگدانه ای ده ها سال در محدوده وسیعی از کالاهای صنعتی و مصرفی از جمله رنگ ها ، پوشش ها ، چسب ها ، کاغذ و مقوا ، پلاستیک و لاستیک ، جوهرهای چاپ ، پارچه های پوشش داده شده و منسوجات و همچنین تهیه الیاف مصنوعی استفاده می شود. باتوجه به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی آن در صنایع زیر مورد استفاده قرار می گیرد.
در صنایع رنگ سازی ( رنگ خودرو ، رنگ ساختمان ، رنگ های دریایی و ...) کاربرد دارد.
در صنایع پلاستیک ( مستربچ شرکت های تولید کننده انواع کامپاند ، تولید PVC و پروفایل و تهیه الیاف مصنوعی ) کاربرد دارد. همچین این ماده در صنایع کاغذ و صنایع لاستیک کاربرد دارد.

در بازار ایران چنیدین نوع تیتان وجود دارد که با استفاده از انالیز و عملکرد دسته بندی شده اند از بین این تیتان ها به چندین مورد شاخص اشاره میکنیم:
کرونوس 2190
تیتان 5566
تیتان R298
996 لومون
RR2

 مواد شیمیایی تولیدی نویان
 

از دیگر محصولات وارداتی نویان می توان به موارد ذیل اشاره کرد:
 
استون – اسید فسفریک –پروپیلن گلیکول – بی کربنات پتاسیم – گلیسیرین – سیکلو هگزیل امین – سیتریک خشک و آبدار – سولوسو – سوربیتول – سدیم تری پلی فسفات - رزین اپوکسی – دی اتیلن گلایکول – دو اتیل هگزیل اکریلات –جوش شیرین  - اسید فرمیک – بوتیل اکریلات مونومر – بوتیل استات – ایزو پروپیل الکل – آنتی اکسیدان – آمونیاک مایع و پودری – اکریلیک اسید – آدیپیک اسید – اتیل استات – سیترات سدیم – اسید چرب سویا ـ ایزو تیازولین –3،2،1 بنزوتری آزول – تولیل تری آزول – سیکلوهگزیل آمین ـ  ATMP-AA/AMPS-PBTC-HEDP
 
جهت ارتباط با ما می توانید به نشانی اینترنتی ما به آدرس www.noyantrd.com مراجعه و یا با شماره های 02174986 و 09120506782  تماس حاصل نمایید.
وبگردی