آفتاب

شیرینی های اچ بی سوییت، شیرینی برای شرایط و رژیم های خاصما در این مقاله سعی داریم که پروتئین بار ها و انرژی بار ها را خدمت شما معرفی کنیم و از محتویات آن ها برایتان بگوییم تا با خیالی آسوده و بدون نگرانی از چاقی و آسیب هایی که ممکن است این خوراکی ها به بدن شما وارد کنند صحبت کنیم.

شیرینی ها یکی میان وعده های مورد علاقه مردم است که به 2 دسته شیرینی تر و شیرینی خشک تقسیم می شوند که در ترکیبات شیرینی تر خامه جزء لاینفک آن ها محسوب می شود به همین دلیل حتما باید در یک محیط خنگ مثل یخچال بگذارید و به خاطر وجود خامه مدت زمان نگه داری آن کوتاه تر است اما در شیرینی های خشک از خامه استفاده نمی شود به همین دلیل می توان می توان مدت طولانی تری آن را نگه داشت.
همانطور که از نامش پیدا است این میان وعده خوشمزه از مواد خوراکی شیرینی مانند قند و شکر تهیه می شود به همین دلیل برای سلامتی بسیار مضر است و بسیاری از کسانی که دارای رژیم های غذایی هستند و یا مشکلات دیابتی دارند از خوردن آن ها محروم هستند.
مجموعه اچ بی سوئیت مفتخر است که اعلام کند با فرمول های جدیدی که برای پخت انواع شیرینی تهیه کرده است می تواند شیرینی هایی بپزد که هیچ گونه  قند مصنوعی یا مضری در آن به کار نرفته که نه تنها به سلامتی افراد آسیب نمی رساند بلکه کسانی که تحرک بدنی یا ذهنی بالایی دارند برای تامین انرژی مورد نیاز بدن خود در طول روز می توانند از این خوراکی ها به عنوان یک میان وعده مقوی و خوشمزه استفاده کنند.
ما در این مقاله سعی داریم که پروتئین بار ها و انرژی بار ها را خدمت شما معرفی کنیم و از محتویات آن ها برایتان بگوییم تا با خیالی آسوده و بدون نگرانی از چاقی و آسیب هایی که ممکن است این خوراکی ها به بدن شما وارد کنند صحبت کنیم.
به طور کلی در تهیه بار های خوراکی از قند های مصنوعی یا شیرین کننده های صنعتی استفاده نمی شود و برای ایجاد طعم های مختلف از خوراکی های طبیعی و مقوی مانند شکلات تلخ، مغز های خوراکی مانند بادام، فندق، پسته و ... استفاده می شود به همین دلیل این خوراکی های شیرین دارای کمترین میزان ممکن چربی هستند.
پروتئین بار چیست؟
پروتئین بار ها یکی از خوراکی های محبوب ورزشکاران است و به عنوان یک میان وعده مقوی برای شاغلین، دانش آموزان و کسانی که تحرک بدنی زیادی در طول روز دارند محسوب می شود چرا که فرد با خوردن این خوراکی انرژی زیادی به بدن خود وارد می کند بدون این که هیچ قند مصنوعی خورده باشد از طعم بی نظیر این شیرینی لذت می برد.
در ترکیبات محصولات پروتئین بار از موادی که دارای پروتئین زیادی هستند مانند تخم مرغ، شیر، سویا و ... استفاده می شود و برای کسانی که فعالیت بدنی سنگینی دارند به شدت توصیه می شود.
به عنوان مثال ورزشکاران استقامتی که قصد فرددهی به بدن خود را دارند و یا افرادی که دارای رژیم های غذایی مخصوصی برای کاهش وزن هستند به عنوان میان وعده از این محصولات استفاده می کنند.
مصرف پروتئین بار به چه کسانی توصیه می شود؟
از آن جایی که این محصولات هیچ ضرری برای سلامت افراد ندارد، محدودیت خاصی برای مصرف آن وجود ندارد و همه افراد فارق از سن و وزنی که دارند می توانند از این خوراکی ها برای میان وعده خود استفاده کنند اما از آن جایی که دانش آموزان در سن رشد قرار دارند و فعالیت های ذهنی زیادی در طول روز دارند خوردن این خوراکی به شدت به آن ها توصیه می شود.
دسته دیگری از افراد که در چند سال اخیر استقبال خوبی از پروتئین بار ها کرده اند ورزشکاران و کسانی که قصد کاهش وزن دارند، هستند چون این میان وعده ها فاقد چربی و شکر هستند و برای شیرین کردن طعم آن ها از عسل و یا شیرین کننده های طبیعی استفاده می شود به همین دلیل علاوه بر این که احساس سیری را در فرد ایجاد می کند پروتئین مورد نیاز بدن را تامین می کند.
انرژی بار چیست؟
 انرژی بار ها نوع دیگری از میان وعده های مقوی هستند و به افرادی که سوخت و ساز بدنشان در طول روز بالا است پیشنهاد می شود. این محصولات همان طور که از نامشان پیدا است ارزش غذایی بالایی دارند و انرژی زیادی به فردی از آن استفاده می کند، می دهند.
این مکمل های طبیعی به خاطر ترکیباتی که دارند پروتنیئ و کربوهیدرات مورد نیاز بدن را تامین می کنند و به فرد انرژی لازم برای فعالیت های سنگین را می دهد.
بهتر است بدانید که در انرژی بار ها کربوهیدرات بیشتری وجود دارد چرا که بدن انسان برای تامین انرژی خود به کربوهیدرات احتیاج دارد تا بتواند به فعالیت های روزمره خود برسد. این میان وعده خوشمزه بلافاصله پس از مصرف جذب بدن شده و انرژی زیادی وارد به بدن فرد وارد می کند.
نکته ای که در خصوص انرژی بار ها وجود دارد این موضوع است که فرد نباید در میزان مصرف آن ها زیاده روی کند چرا که مصرف بیش از حد کربوهیدرات ها می تواند منجر به افزایش چربی بدن شود.
وبگردی