آفتاب

تولید و فروش انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی صنایع فلزی حفاظ کوروشاین روزها صنایع فلزی نقش مهمی را در صنعت ساختمان سازی ایفا می‌کنند. انواع درب‌های فلزی از جمله درب آکاردئونی، انواع حفاظ‌ها و نرده‌ها همچون نرده فرفورژه و نمونه‌های مشابه، تنها بخشی از تولیدات صنایع فلزی حفاظ کوروش هستند که وجود آن‌ها در ساختمان به ضرورتی غیر قابل چشم پوشی بدل شده است.

انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
درب آکاردئونی
این روزها صنایع فلزی نقش مهمی را در صنعت ساختمان سازی ایفا می‌کنند. انواع درب‌های فلزی از جمله درب آکاردئونی، انواع حفاظ‌ها و نرده‌ها همچون نرده فرفورژه و نمونه‌های مشابه، تنها بخشی از تولیدات صنایع فلزی حفاظ کوروش هستند که وجود آن‌ها در ساختمان به ضرورتی غیر قابل چشم پوشی بدل شده است.
تولید این محصولات با توجه به استانداردهای روز دنیا صورت پذیرفته و بررسی کیفیت آن‌ها امری بسیار مهم تلقی می‌شود. از طرفی دیگر نکته‌ی مهم درباره‌ی این تولیدات تعیین قیمت آن‌هاست. برای مثال قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یکی از مهم‌ترین حفاظ‌های موجود در سطح بازار که بسیار نیز کارآمد و پرطرفدار است، به عوامل مختلفی وابسته است. در این مقاله قصد داریم به بررسی سه نمونه از مهم‌ترین این تجهیزات بپردازیم:
•    درب آکاردئونی
•    حفاظ شاخ گوزنی
•    نرده فرفورژه

با ما باشید تا موضوعاتی کلی و در برخی موارد جزئی را در خصوص این تجهیزات مورد بررسی قرار دهیم.
 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
درب آکاردئونی سه گل لوزی

درب آکاردئونی چیست؟

این روز‌ها تامین امنیت امری بسیار مهم و ضروری تلقی می‌شود. برای این منظور نصب انواع حفاظ‌ها، نرده‌ها و درب‌ها بیش از گذشته کارآمد دانسته می‌شوند. یکی از مهم‌ترین این درب‌ها، درب آکاردئونی ‌است. این درب که قبل از درب اصلی ورودی ساختمان، مغازها، واحدهای تجاری و یا واحدهای آپارتمانی نصب می‌شود از استحکام کافی برخوردار بوده و می‌تواند از ورود ناخواسته افراد جلوگیری کند. بیایید این درب را بیشتر بشناسیم.

 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
پرچ فولادی درب آکاردئونی

ویژگی‌های درب آکاردئونی

برای شناخت بیشتر این نوع درب به سراغ بررسی ویژگی‌های مهم آن می‌رویم. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند این درب منحصر به فرد بوده و استفاده از آن رواج فراوانی داشته باشد. استفاده از درب آکاردئونی محدودیتی نداشته و در انواع محیط‌ها از جمله ساختمان‌های مسکونی، تجاری، مطب‌ها و ... می‌توانید آن را نصب کنید.

 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
ریل پایین درب آکاردئونی تسمه 5*20
ویژگی‌های مهم درب آکاردئونی عبارتند از:
•    استفاده از این درب در محیط داخلی ساختمان‌ها بسیار بهتر از دیگر حفاظ‌های درب ورودی است، چرا که برای باز و بسته شدن نیاز به فضای اضافی ندارد و به صورت ریلی باز و بسته می‌شود.
•    بسته و باز شدن بدون سر و صدای این درب دیگر مزیت آن است. به ویژه در ساختمان‌های مسکونی باز و بسته شدن مداوم این درب سبب آزار همسایه‌ها نمی‌شود.
•    بر روی این نوع درب می‌توانید تعداد بیشتری قفل نصب کنید و به این وسیله با خاطر آسوده‌تری منزل را برای مدتی طولانی ترک کنید.
•    استحکام بالا دیگر مزیت و ویژگی برجسته درب های آکاردئونی است.
•    استفاده از مواد اولیه با کیفیت و طراحی و تولید بهینه و محکم این درب در افزایش کارآیی آن بسیار موثر است.
 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
کمربند فلزی درب آکاردئونی
البته توجه داشته باشید که برای خرید و سفارش این نوع درب حتماً به سراغ مجموعه‌های با تجربه و دارای سابقه همچون صنایع فلزی کاوه بروید تا از کیفیت درب مورد نظر اطمنیان کافی داشته باشید.

حفاظ شاخ گوزنی و قیمت آن

 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
نرده شاخ گوزني

یکی از انواع بسیار پرکاربرد حفاظ‌ها، حفاظ شاخ گوزنی است. این نوع حفاظ به دلیل ساختار و طراحی‌ای که دارد علاوه بر ایجاد امنیت و خاطر آسوده در افراد، سبب زیبایی نمای خارجی ساختمان نیز می‌شود. در محوطه‌های بسیار بزرگ که امکان حضور نگهبان در بخش‌های مختلف اطراف محوطه وجود ندارد (مکان‌هایی نظیر شرکت‌ها و کارخانه‌های بزرگ، پارکنیگ‌ها و ...) استفاده از این نوع حفاظ بسیار کارآمد و مناسب است.
انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
عکس شاخ گوزني
این حفاظ همان‌طور که از نامش پیداست شباهت بسیاری به شاخ گوزن دارد. قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عوامل مختلفی وابسته است. به این عوامل در سطرهای بعد خواهیم پرداخت. اما ابتدا بیایید بر مهم‌ترین مزایای این حفاظ مروری داشته باشیم.
 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
حفاظ شاخ گوزني

مزایای حفاظ شاخ گوزنی

این حفاظ از جهات مختلفی بسیار مناسب و کارآمد است. در زیر مهم‌ترین مزیت‌های آن را بخوانید:
•    زیبایی ظاهری این حفاظ باعث ایجاد فضایی زیبا در نمای ساختمان می‌شود. این درحالی‌ست که اغلب حفاظ‌ها به عنوان یک معضل به دلیل تاثیر منفی بر نمای ساختمان شناخته می‌شوند.
•    این حفاظ با توجه به استانداردهای مختلفی تولید شده و در آن از فلز مناسب با قطر استاندارد استفاده می‌شود.
•    نصب محکم و آسان این نوع حفاظ از دیگر مزایای مهم آن است.
•    قیمت حفاظ شاخ گوزنی بسیار مناسب بوده و این دیگر نقطه‌ی قوت آن است.

 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
عکس نرده شاخ گوزني
حال بیایید نگاهی به عواملی داشته باشیم که بر قیمت این حفاظ تاثیر می‌گذارند.

عوامل موثر بر قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با توجه ساختاری که دارد می‌تواند قیمت‌های مختلفی داشته باشد. اول از همه کاملاً بدیهی‌ست که هر چه طول حفاظ بیشتر باشد به دلیل به کار رفتن حجم فلز بیشتر در آن قیمت بیشتری خواهد داشت.

 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
حفاظ شاخ گوزن
نکته‌ی بعدی تنوع در ارتفاع آن است. ارتفاع بیشتر این حفاظ نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد. از طرفی هر چه ساختار حفاظ انبوه‌تر باشد و در آن قطعات بیشتری به کار رفته باشد می‌تواند باعث افزایش قیمت آن شود.

نرده فرفورژه را بیشتر بشناسید

 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
نمونه نرده راه پله
یکی از مهم‌ترین انواع نرده‌ها، نرده‌ی فرفوژه است. این نرده که نام آن واژه‌ای فرانسوی‌ست، از ایجاد طرح‌های مختلف بر روی نرده‌های فلزی ساخته می‌شود. نرده فرفورژه نسبت به نرده‌های فلزی معمولی زیبایی بسیار بیشتری داشته و به همین دلیل توجه بیشتری به آن شده و در مکان‌های مختلفی از آن استفاده می‌شود. البته طرح‌های فرفوژه تنها محدود به مواردی نمی‌شوند که در زیر آورده‌ایم و از این طرح در ساخت انواع درب‌ها، دروازه‌ها و مبلمان نیز استفاده می‌شود.
انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
 
طرح نرده پله
 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
نرده راه پله فلزی

کاربردهای نرده فرفورژه کدامند؟

از نرده فرفورژه می‌توان در مکان‌ها و برای کاربردهای مختلفی استفاده کرد. در واقع می‌توان گفت تمام کاربردهایی را که از یک نرده فلزی دیده‌اید می‌توانید از نرده فرفورژه نیز انتظار داشته باشید.
•    نرده فرفورژه بالکن: اگر بالکن یا تراس دارید، استفاده از این نوع نرده می‌تواند زیبایی بسیاری به آن ببخشد. به خصوص اگر درب پارکینگ و ورودی‌تان نیز فرفورژه باشد. به طور کلی سعی کنید رنگ درب، حفاظ روی دیوار و نرده‌ی بالکن‌تان را با یکدیگر هماهنگ کنید تا زیبایی ساختمان‌تان چند برابر شود.
•    نرده راه پله فرفورژه: برای داشتن نرده‌های راه پله نیز می‌توانید از فرفورژه استفاده کنید. مهم نیست که راه پله‌ تان در فضای داخلی ساختمان قرار دارد یا خارج از آن، استفاده از نرده‌های زیبای فرفورژه در هر دو نمای داخلی و خارجی می‌تواند نقش یک عنصر زیبایی آفرین را ایفا کند.
•    نرده فرفورژه فضای سبز: از دیگر کاربردهای مهم نرده‌های فرفورژه نصب آن‌ها در اطراف فضای سبز است. از آن‌جایی که این نرده‌ها قابل رنگ‌ آمیزی بوده و در رنگ‌های متنوعی قابل سفارشند می‌توانند پاسخ‌گوی سلایق مختلفی باشند. البته در خرید این نوع نرده‌ها به کیفیت بسیار توجه کنید. چرا که رنگ آمیزی غیر اصولی آن‌ها در فضای خارجی می‌تواند سبب زنگ زدگی‌شان بشود.

 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
طرح نرده راه پله
 انواع حفاظ شاخ گوزنی و درب آکاردئونی  
نرده اهنی پله
برای مشاهده تمامی مدل ها می توانید به سایت www.hefaz-korosh.ir سر بزنید.

خرید انواع حفاظ صنایع فلزی

برای خرید انواع درب‌های فلزی، درب آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی و دیگر انواع حفاظ‌ها می‌توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی نیز انجام دهید. اما نکته‌ی بسیار مهم در این زمینه یافتن یک تولیدکننده معتبر و شناخته شده است. چرا که عدم وجود کیفیت در هر یک از این تجهیزات می‌تواند شما را مجبور به پرداخت هزینه‌های بعدی برای تعمیر و یا تعویض کند.
از طرفی انتخاب مناسب نکته‌ای‌ست که نباید از آن غافل شوید. چنان‌چه برای انتخاب حفاظ، نرده و یا هر محصول فلزی نیاز به راهنمایی دارید بهتر است ابتدا مشاوره‌های لازم را در این زمینه دریافت کرده و سپس اقدام به سفارش کنید. همچنین توجه کنید که نصب را حتماً به گروهی متخصص و کاربلد بسپرید.
شماره تماس جهت استعلام: 09107500507