آفتاب

حفاظ آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ پنجره صنایع فلزی چکش را بهتر بشناسیمحفاظ آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی و همچنین حفاظ پنجره موضوع مورد بحث ما در این مقاله می باشد.

در این مقاله قصد داریم تا اطلاعات مناسبی در مورد این قطعات و لوازم بسیار پرکاربرد ساختمانی در اختیار شما قرار دهیم. گروه صنایع فلزی چکش ارائه دهنده انواع مختلف لوازم فلزی ساختمانی با بهترین متریال و بالاترین کیفیت ساخت به شما عزیزان را مخاطبان گرامی می باشد.
حفاظ آکاردئونی، حفاظ شاخ گوزنی و همچنین حفاظ پنجره مدل های مختلف حفاظ به حساب می‌آیند که جزء ابزار امنیتی در ساختمان ها طبقه بندی شده و تاثیر بسیار زیادی برای جلوگیری از سرقت در ساختمان های مختلف ایجاد می کنند. برای بررسی دقیق تر این حفاظ ها با نظر تخصصی کارشناس صنایع فلزی چکش تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

کاربرد حفاظ آکاردئونی چیست؟

دلیل آنکه حفاظ آکاردئونی به این نام نامگذاری شده است شباهت بسیار زیاد این حفاظ به ساز آکاردئون میباشد. چرا که در زمانی که این حفاظ بسته باشد کاملاً باز بوده و در زمانی که آن را جمع میکنیم شرایط ساز آکاردئون کوچک و جمع می گردد. زمانی که قصد داریم به درون یک محل وارد شویم می توان حفاظ آکاردئونی را به یک سمت فشرده و جمع کرده و بعد از خروج از محل مورد نظر برای بسته شدن آن میتوان آن را به حالت اولیه بازگرداند و کاملاً باز کرده و بر روی آن قفل مورد نظر خود را نصب کنیم. برای بحث امنیت و جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه سرقت و یا هجوم افراد بیگانه به درون منزل و ساختمان و یا محل کار سیستم های حفاظتی و امنیتی مختلفی طراحی شده اند که برخی از آنها ساختار پیچیده ای داشته و برخی دیگر نیز دارای یک ساختار ساده و در عین حال ایمن می باشند.

درب آکاردئونی
درب آکاردئونی
درب ورودی آپارتمان
درب ورودی آپارتمان
حفاظ آکاردئونی به عنوان یکی از با کیفیت ترین و محکم ترین و در عین حال با کمترین میزان پیچیدگی در میان سازه های امنیتی و حفاظتی ساختمان خودنمایی میکند. زمانی که شما نسبت به استفاده و نصب حفاظ آکاردئونی بر روی درب مکان مورد نظر خود اقدام می کنید می توانید تا حدود زیادی از ورود افراد سارق و مهاجم به درون ساختمان مورد نظر خود جلوگیری نمایید. در حقیقت حفاظ آکاردئونی یک نوع درب های ضد سرقت به حساب میآید که میتوان آن را در هر فضایی با هر ابعاد و اندازه هایی نصب کرد و اندازه این درب ها به صورت کاملاً مقیاس پذیر توسط مشتری قابل تغییر می باشد همچنین در صورت لزوم مشتری می تواند تا بر میزان استحکام حفاظ آکاردئونی افزوده و از متریال محکم تر و قوی تری برای ساخت آن استفاده کرده و سفارش بدهد.
 نصب درب آکاردئونی
نصب درب آکاردئونی

رنگ الکترواستاتیک حفاظ آکاردئونی
رنگ الکترواستاتیک حفاظ آکاردئونی

کاربرد حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

در گذشته نه چندان دور برای حفاظت از باغ، ویلا، ساختمانها و یا مناطق حفاظتی و نظامی از سیم های خاردار که متریال چندانی مناسبی نیز نداشتند استفاده می شد. امروزه حفاظ شاخ گوزنی به عنوان یک جایگزین بسیار محکم تر، جذاب تر و شکیل تر برای سیم های خاردار به حساب می آید که به تنهایی می تواند نمای کلی یک ساختمان را تحت تاثیر قرار دهد. حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع پر کاربرد و پرطرفدار حفاظ و نرده دیواری جهت بالا بردن امنیت ساختمان ها و بنا های مختلف مسکونی و تجاری خصوصاً ویلاهای شیک و لوکس و مناطق حفاظت شده به حساب میآید. مهمترین دلیلی که حفاظ شاخ گوزنی به این نام نامگذاری شده شباهت بسیار زیاد این نوع حفاظ به شاخ گوزن می باشد.  

حفاظ شاخ گوزنی  
حفاظ شاخ گوزنی 
نرده شاخ گوزنی
نرده شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی
نرده شاخ گوزني
به عنوان یکی از ایمن ترین و با کیفیت ترین انواع حفاظ های ساختمانی به حساب می آید از جمله مهمترین مکان هایی که می توان از حفاظ شاخ گوزنی که یا برون شهری ها برای بالا بردن سطح امنیت استفاده کرد میتوان به منازل مسکونی، ویلا های درون شهری و برون شهری، مناطق تفریحی، اداره ها، سازمان ها و همچنین مناطق سری و دارای اهمیت بالا اشاره کرد.
 نصب حفاظ شاخ گوزنی  
نصب حفاظ شاخ گوزنی

تراکم حفاظ شاخ گوزنی
تراکم حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی علاوه بر آن که ظاهر بسیار جذاب و شکیل را در نمای دیوارهای شما ایجاد می کند از نظر استحکام و قدرت نیز تا حدود زیادی به شاخ گوزن شباهت داشته و به خوبی می تواند در برابر هجوم افراد بیگانه و سارق محافظت نماید. همچنین در میان انواع مختلف حفاظ های ساختمانی حفاظ شاخ گوزنی به عنوان زیباترین آنها طبقه بندی می گردد. برای رنگ آمیزی این نوع حفاظ معمولاً از انواع مختلف رنگ ها استفاده می شود و محدودیت خاصی برای رنگ آمیزی این حفاظ وجود ندارد ولی با توجه به جایگاه و وظیفه خاصی که حفاظ در تامین امنیت ساختمان ها دارد معمولا از رنگ قهوه ای سوخته، مشکی، مسی، کرم و یا نهایتاً سفید استفاده می گردد.

کاربرد حفاظ پنجره چیست؟

حفاظ پنجره 
حفاظ پنجره
حفاظ پنجره یک وسیله بسیار پرکاربرد و در بسیاری از موارد ضروری برای تامین امنیت و تا حدودی زیبایی بالکن و پنجره های منازل و ساختمان های مختلف به حساب می آید که در صورت نصب این قطعه امنیتی از ورود هرگونه سارق و افراد مزاحم به منزل و حریم خصوصی تا حدود زیادی جلوگیری می گردد.
حفاظ پنجره ساختمان 
حفاظ پنجره ساختمان

حفاظ پنجره و بالکن
 حفاظ پنجره و بالکن
زمانی که حفاظ پنجره برای پنجره نصب می گردد از خارج ساختمان و همچنین داخل ساختمان به خوبی قابل رویت می باشد و خود به عنوان یک هشدار التیماتوم برای سارقان به حساب میآید که معمولاً سارقان با دیدن این صحنه از فکر سرقت و ایجاد مزاحمت برای منزل مورد نظر صرف نظر میکند. چرا که متوجه می شوند یک مانع بسیار مستحکم پیشروی آنها برای ورود به منزل وجود دارد با توجه به قابل رویت بودن حفاظ پنجره شکل ظاهری آن ها بسیار مهم است. در هنگام انتخاب حفاظ پنجره باید علاوه بر آنکه بر کیفیت و استحکام آن توجه می کنیم بر عنصر زیبایی آن نیز توجه ویژه داشته باشیم. برای مشاهده مدل های بیشتر به سایت www.chakosh.co مراجعه کنید.
 حفاظ پنجره آهنی
حفاظ پنجره آهنی
 نرده پنجره 
نرده پنجره
برای نصب و کار گذاشتن مدل های مختلف حفاظ پنجره از انواع جوش آرگون، جوش دی اکسید کربن یا Co2 و همچنین مدل های مختلف جوش آلومینیوم استفاده می گردد. در صورتی که فرایند جوشکاری حفاظ پنجره به درستی صورت نگرفته و یا توسط افراد غیر کارشناس به صورت غیر فنی و ناشیانه صورت بپذیرد علاوه بر آنکه استحکام کلی کار زیر سوال می رود خود جوش به کار رفته نیز به صورت کامل قابل رویت بوده و شکل کلی بسیار زشت و غیر حرفه ای خواهد شد که در تضاد با طراحی روز ساختمانی می باشد. با توجه به این موضوع مهارت جوشکار و همچنین نوع جوش و جوشکاری تاثیر بسیار زیادی در کیفیت نهایی اثر خواهد داشت. گروه صنایع فلزی چکش ارائه دهنده انواع مختلف درها و پنجره ها و حفاظ های ساختمانی با کادری مجرب و کارآزموده آماده خدمت رسانی به شما هموطنان و کاربران گرامی می باشد.
شماره تماس برای راهنمایی بیشتر: 02128428500
وبگردی