آفتاب

نکاتی در مورد نرده فرفورژه، حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بالکن صنایع فلزی سنداننرده فرفورژه، حفاظ شاخ گوزنی و نرده بالکن جزو پرکاربردترین انواع حفاظ و المان های ساختمانی محافظ به حساب می آیند که به خوبی می توانند با قرارگیری به جا و اصولی و طراحی درستشان تا حد زیادی از انواع مختلف سرقت ها و هجوم افراد بیگانه در منزل و ساختمان مورد نظر شما جلوگیری نمایند.

ما در این مقاله قصد داریم در مورد این حفاظ های نامبرده شده اطلاعات مناسبی در اختیار شما قرار دهیم. پس با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. صنایع فلزی سندان ارائه دهنده انواع مختلف حفاظ ها و در و پنجره های ساختمانی بسیار جذاب شیک و مدرن می باشد و آماده خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی با استفاده از کادری مجرب و حرفه ای و کارآزموده میباشد.

حفاظ شاخ گوزنی چیست و کاربرد حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

 مدل نرده شاخ گوزني

مدل نرده شاخ گوزنی

زمانی که ما اقدام نسبت به نصب یک نوع نرده و حفاظ مانند حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار می کنیم در حقیقت هر گونه راه نفوذ به درون حیاط و ساختمان توسط افراد سارق و بیگانه را از بین برده ایم ولی در هنگام نصب نرده حفاظ برای آنکه بر جنبه ایمنی و حراستی حفاظ برای آنکه ساختمان ساختار و ظاهری زشت نداشته و شبیه به ساختمانهای مخوف مانند زندان نگردد لازم است تا از نرده ها و یا حفاظ های جذاب مانند حفاظ شاخ گوزنی با استفاده از رنگهای متنوع و جذاب استفاده گردد. حفاظ شاخ گوزنی قابلیت رنگ پذیری با انواع مختلف رنگ ها را داشته و به خوبی می تواند طبق سلیقه به نظر مشتری تهیه و تولید گردد. معمولاکمپانی های برجسته و ارائه دهنده محصولات با کیفیت برای رنگ آمیزی حفاظ طرح شاخ گوزنی از قلمو و دیگر وسایل رنگ آمیزی و همچنین رنگ های معمولی و بیکیفیت استفاده نمیکنند.

 رنگ نرده های فلزی

رنگ نرده های فلزی

 مدل نرده شاخ گوزنی

مدل نرده شاخ گوزنی

 عکس نرده حفاظ شاخ گوزنی

عکس نرده حفاظ شاخ گوزنی


برای نصب و بکارگیری حفاظ شاخ گوزنی بعد از آنکه اندازه گیری های لازم انجام شد فرآیند ساخت این حفاظ آغاز شده و آن را از رنگ های با کیفیت از نوع الکترواستاتیک کوره ای استفاده شده تا فرآیند رنگ آمیزی کاملاً یکپارچه و یکدست شده و هیچ عیب و نقصی در طرح کلی اثر دیده نشود. حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ بسیار ایمن و در عین حال کم وزن به حساب میآید که هرچه تراکم شاخه های حفاظ حفاظ شاخ گوزنی کمتر باشد مطمئنا وزن سبک تری نیز دارد برای حفاظت هر چه بیشتر و بهتر از امنیت ساختمان لازم است تا تراکم این نوع حفاظ به میزان استاندارد و یا بالا در نظر گرفته شود. همچنین توصیه می گردد در مکانهایی که خلوت بوده و رفت و آمد و تردد کم است و امکان سرقت بیشتر وجود دارد از حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا استفاده گردد.

حفاظ بالکن چیست و کاربرد نرده بالکن چیست؟

 ارتفاع نرده تراس

ارتفاع نرده تراس

نرده بالکن یکی از موارد بسیار ایمنی بخش به فضای ساختمان ها می باشد چرا که این فضا معمولا ارتفاع بسیار بالایی نسبت به سطح زمین داشته و لازم است تا یک حفاظ و یک تکیه گاه وجود داشته باشد تا از هرگونه سقوط و یا پرت شدن افراد به پایین و به وجود آمدن خسارت های جانی شدید جلوگیری نماید. نصب حفاظ درباره آنها ضرورت بسیار بالایی داشته همچنین تا حدود زیادی میتوان از ورود سارقین به منزل خصوصا در طبقات اول ساختمان ها جلوگیری نموده و علاوه بر تامین بحث امنیت و جلوه زیبایی بسیار بالاتری را به ساختمان ببخشد.

 ارتفاع استاندارد نرده تراس

ارتفاع استاندارد نرده تراس

حفاظ بالکن

حفاظ بالکن

حفاظ مخصوص بالکن انواع مختلفی دارد که از جمله پرکاربردترین آنها می توان به نرده بالکن استیل، حفاظ بالکن چوبی، و نرده بالکن آهنی و فرفورژه اشاره نمود. در صورتی که برای حفاظ مخصوص بالکن از آلیاژ استیل استفاده شود کیفیت و استحکام بسیار بالایی در برابر انواع شرایط جوی مانند باران، آفتاب، فرسایش، خوردگی و یا تغییر رنگ از خود نشان داده که این مزیت را دارد که به آسانی تمیز می گردد و در مقایسه با انواع دیگر حفاظ ها مانند حفاظ آهنی آلومینیومی چوبی شیشه ای و غیره میتواند مقاومت و استحکام بسیار بالاتری را از خود نشان دهد. انواع مختلف حفاظ های مخصوص بالکن این قابلیت را دارد تا در انواع مختلف مکان ها مانند بالکن، پنجره، درب و غیره نصب شده و در هر ابعاد و اندازه ای که مشتری و یا مکان مورد نظر به آن احتیاج داشته باشد تهیه و تولید گردد. همچنین مدل های مختلف نرده بالکن به خوبی قابل فرم دهی و مقیاس پذیری می باشد. همچنین پیشنهاد ما به شما این است که اگر منزل و یا محل کار شما در طبقه اول در یک آپارتمان قرار دارد حتی برای جلوگیری از ورود سارقان به منزل نسبت به نصب حفاظ مخصوص بالکن اقدام نموده و خیال خود را در این زمینه آسوده کنید کارشناسان ما در گروه صنایع فلزی سندان آماده خدمت رسانی به شما عزیزان و هموطنان گرامی در زمینه انواع مختلف حفاظ و درب و پنجره های فلزی با بالاترین کیفیت و بهترین متریال میباشد.

نرده فلزی بالکن

نرده فلزی بالکن

  حفاظ بالکن فرفوژه

  حفاظ بالکن فرفوژه


آدرس سایت صنایع فلزی سندان: www.sendon.ir

نرده فرفورژه چیست و کاربرد نرده فرفورژه های صنایع فلزی سندان

مدل نرده پله دوبلکس

مدل نرده پله دوبلکس

فرفورژه یک لغت با اصالت فرانسوی می باشدکه معنی آن ایجاد پیچ و تابهایی با فرم و شکل زیبا بر روی آهن می باشد. در طول تاریخ بزرگترین سازه هایی که با استفاده از فرفورژه طراحی شده است برج ایفل در شهر زیبای پاریس می باشد. نرده فرفورژه در حقیقت از پیچ و تابهای بسیار جذاب و زیبایی که بر روی فلز آهن ایجاد شده به همراه طرح هایی که به صورت گل و بوته های آهنی با میله های پیچ و تاب خورده و درهم تنیده ایجاد می گردند به وجود می آید. البته باید بگوییم که تنها موردی که از این پروژه وجود میآید به حساب نمیآید. بلکه فرفروژه در موارد دیگر مانند طراحی فضای باز و فضای بیرونی ساختمانی کاربردهای بسیار زیادی دارد. برای آنکه در یک محل بخواهیم یک نرده فرفورژه نصب کنیم باید فرد متخصص محل مورد نظر را به صورت کامل رصد کرده و اندازه گیری های لازم را ثبت نماید.

طرح نرده فلزی راه پله

طرح نرده فلزی راه پله

نرده پله فلزی

نرده پله فلزی

نرده آهنی راه پله

نرده آهنی راه پله

نرده پله دوبلکس

نرده پله دوبلکس
 
سپس طرح مورد نظر بعد از اینکه به تایید نهایی رسید انتخاب شده و سپس فردی که به عنوان آهنگر مد نظر قرار میگیرد از منابع لازم برای به وجود آوردن طرح مورد نظر را ارائه کرده و سپس نسبت به ساخت و تولید نرده فرفوژه اقدام میگردد. کشور عزیزمان ایران و بسیاری از کشورهای دیگر که به عنوان یک کشور دارای معادن بسیار بالای آهن گزینه بسیار عالی برای تولید انواع مختلف نرده فرفوژه و همچنین انواع مختلف متریال ساختمانی با استفاده از آهن می باشد. از جمله پرکاربرد ترین مواردی که نرده فرفورژه در آنها مورد استفاده قرار می گیرد می توان به حصارکشی تراس، درب ورودی ساختمان ها، نرده پله های ساختمان ها، پوشش دادن قسمت هایی از نمای بیرونی ساختمان و همچنین در مواردی دکوراسیون داخلی ساختمان اشاره کرد.
شماره تماس صنایع فلزی سندان:  02128426179

وبگردی