آفتاب

معرفی درب آکاردئونی و نرده راه پله آنلاین حفاظدرب آکاردئونی، نرده راه پله ساده و همچنین حفاظ بوته ای از انواع مختلف حفاظ ها برای حفظ بیشتر مناطق مختلف ساختمان در مدل های مختلف ساختمان ها و خانه ها و همچنین مناطق مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و در عین حال که حفظ امنیت می نمایند جلوه ظاهری بهتری را به مکان مورد نظر می بخشند.

شرکت آنلاین حفاظ
درب آکاردئونی
درب آکاردئونی، نرده راه پله ساده و همچنین حفاظ بوته ای از انواع مختلف حفاظ ها برای حفظ بیشتر مناطق مختلف ساختمان در مدل های مختلف ساختمان ها و خانه ها و همچنین مناطق مسکونی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد و در عین حال که حفظ امنیت می نمایند جلوه ظاهری بهتری را به مکان مورد نظر می بخشند. شرکت آنلاین حفاظ ارائه دهنده انواع مختلف درب های اکاردئونی، انواع مختلف نرده های راه پله و انواع مختلف حفاظ های درب و پنجره می باشد که با کادری مجرب و کارآزموده آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.
 شرکت آنلاین حفاظ
درب آکاردئونی در آپارتمان
این حفاظ ها از جمله المان های ساختمانی بسیار پرکاربرد در بحث امنیت ساختمانی به حساب می آید که هر کدام در جایگاه خود بسیار کارآمد و مناسب هستند. برای بررسی دقیق تر درب آکاردئونی، نرده راه پله ساده و همچنین حفاظ بوته ای می توانید در این مقاله باما همراه باشید.

درب آکاردئونی چیست و کاربرد درب آکاردئونی چیست؟

 شرکت آنلاین حفاظ
پرچ فولادی درب آکاردئونی
درب آکاردئونی یک نوع حفاظ و گارد امنیتی می باشد که معمولا در جلوی درب ورودی در مدل های مختلف ساختمان، اپارتمان، مغازه شرکت و یا حتی خانه های ویلایی نصب می گردد. دلیل نامگذاری این درب این است که شکل کلی آن حدود زیادی به ساز آکاردئون شبیه میباشد چرا که این نوع درب در هنگام باز شدن به گوشه جمع شده و فشرده شده و دقیق شکلی مانند ساز آکاردئون دارد و زمانی که آن را می بندیم کاملاً باز میگردد و باز هم شبیه ساز آکاردئون می باشد. در مقایسه با دیگر حفاظ های امنیتی درب آکاردئونی به عنوان یک سیستم امنیتی ساده به حساب میآید که در عین حال دوام و استحکام و مقاومت بسیار مناسبی در برابر حمله سارقان از خود نشان میدهد. معمولاً برای تهیه و تولید مدلهای مختلف درب آکاردئونی از فلز های بسیار محکم و قوی مانند آهن و در برخی مواقع فولاد استفاده می کنند.
شرکت آنلاین حفاظ  
تسمه 20*5 پروفیل درب آکاردئونی
در بیشتر مواقع این درب را از جنس آهنی به شکل پروفیل تهیه کرده و درون پروفیل ها را با استفاده از طرح های افقی، عمودی و یا قوس دار طراحی می نمایند. برای آنکه درب آکاردئونی به بهترین شکل ممکن حرکت کرده و بسته شود یک ریل آهنی چرخدار نیز در قسمت بالایی درب تعبیه می شود. در فرآیند باز و بسته شدن این درب را نرم تر می نماید. یکی از مهمترین اجزای درب آکاردئونی قفل آن است که معمولاً قفل این نوع درب به شکل روکار و در طرح های جدیدتر و نوین تر از قبل برای آن که شکلی این در شکیل تر باشد استفاده می گردد.
 شرکت آنلاین حفاظ
رنگ الکترواستاتیک درب آکاردئونی
موضوعی که مشخص است این می باشد که اگر در این نوع درب از قفل توکار استفاده شود امنیت کلی درب تا حدود زیادی افزایش پیدا میکند. دستگیره های به کار رفته در درب آکاردئونی نیز معمولاً فلزی می باشد در حالت کلی درب آکاردئونی مهمترین وظیفه حفظ امنیت از مکانی که در جلوی آن وجود دارد می باشد ولی امروزه طراحی بسیار جذاب و شکیل برای این نوع درب ها در نظر می گیرد که علاوه بر حسن نیت زیبایی ظاهری چند برابری به مکان مورد نظر می باشد.

نرده راه پله ساده چیست و کاربرد نرده راه پله ساده چیست؟

 شرکت آنلاین حفاظ
نرده راه پله
انواع مختلف نرده راه پله مانند نرده راه پله ساده اصلیترین وظیفهای که بر عهده دارند آن است که در برابر افرادی که قرار است از محل یک پله عبور کنند حفاظت کرده تا افراد در اثر رفت آمد و جابجایی از روی پله پرت نشده و هیچ گونه صدمه جانی متوجه حالا آنها نشود و یا سقوطی رخ ندهد.
شرکت آنلاین حفاظ

 نرده راه پله فرفورژه
نرده راه پله ساده معمولاً از جنس فلز های مقاوم و مستحکم ساخته می شود و نکته بسیار مهمی که در هنگام استفاده از این نوع نرده ها باید مد نظر قرار دهیم این است که معمولاً نرده راه پله طرح ساده با توجه به جنس آن ها که معمولا آهن در نظر گرفته می شود ممکن است به مرور زمان دچار زنگ زدگی گردد با توجه به این موضوع بهتر است طی یک فرآیند اصولی و صحیح مورد رنگ آمیزی اصول قرار بگیرد تا در حد امکان از فرایند زنگ زدگی نرده راه پله ساده جلوگیری شده و یا این فرآیند به تعویق بیفتد.
 شرکت آنلاین حفاظ

کاربرد نرده راه پله ساده
از جمله مزایای نرده راه پله طرح ساده این است که این نرده در مقایسه با دیگر نرده ها که معمولا ظاهر بهتری دارند امنیت بسیار بالاتری داشته و همچنین در بخش تهیه آن صرفه جویی هزینه بسیار بهتری متوجه حال فرد خریداران تهیه کننده خواهد شد. از جمله معایبی که نرده راه پله ساده یا همان نرده فلزی دارد تمیزکاری سخت این نوع نرده راه پله می باشد چرا که با توجه به طراحی های شیار دار که در میان قسمتهای مختلف نرده راه پله ساده وجود دارد کار تمیز کاری آن سخت و احتیاج به فاصله بسیار زیادی دارد.
شرکت آنلاین حفاظ
نرده راه پله گرد
البته استفاده از پارچه تا حد زیادی میتواند تمیز کاری نرده راه پله طرح ساده را راحت تر نمایند. از دیگر نرده های بسیار پرکاربرد برای نرده راه پله می توان به نرده های شیشه ای، نرده های استیل و نرده های چوبی اشاره نمود. گروه آنلاین حفاظ ارائه دهنده انواع مختلف نردهای فلزی و دیگر متریال با کیفیت می باشد. با مراجعه به سایت آنلاین حفاظ به آدرس www.onlinehefaz.ir مراجعه کنید.
 شرکت آنلاین حفاظ
 نرده راه پله آنلاین حفاظ

حفاظ بوته ای چیست و کاربرد حفاظ بوته ای چیست؟

 شرکت آنلاین حفاظ
حفاظ بوته ای
حفاظ بوته ای یکی از شبیه ترین انواع حفاظ به حفاظ شاخ گوزنی به حساب می آید که معمولاً برای تهیه و تولید این نوع حفاظ از میلگرد با نمره ۱۰ استفاده می شود از دیگر نام هایی که به حفاظ بوته ای اطلاق می گردد حفاظ آهنی خارجی و همچنین حفاظت خاری می توان اشاره کرد. برای تهیه و تولید حفاظ طرح بوته ای از بوته های خاردار الهام گرفته شده که طراحی این نوع حفاظ به خوبی میتواند جلوی هرگونه سارق زیرک و چموشی را بگیرد.
 شرکت آنلاین حفاظ
کاربرد حفاظ بوته ای
زمانی که شما حفاظ طرح بوته ای را سفارش میدهید این امکان را خواهید داشت تا از این نوع حفاظ برای دیوار، پنجره ها، تراس ها و بالکن ها و هر مکان مورد نظر دیگرتان بدون هیچ گونه محدودیتی استفاده کنید.
شرکت آنلاین حفاظ  
حفاظ بوته ای روی دیوار
همچنین حفاظ بوته ای با توجه به شکل ظاهری بسیار جذابی که دارد باعث جذابیت ظاهری هر چه بیشتر دیوار و نمای خارجی مکان و یا ساختمان مورد نظر شما شده و جلوه بهتری به آن میبخشد و آن را از سادگی و یک دست بودن خارج میکند.
شرکت آنلاین حفاظ
رنگ الکترواستاتیک حفاظ بوته ای
از جمله مهمترین ویژگی ها و شاخصه های حفاظ طرح بوته ای قیمت مقرون به صرفه آن در مقایسه با نمونه قدیمی تر و همچنین نصب سریع و آسان این نوع حفاظ می باشد لازم است اضافه کنیم. حفاظ بوته ای برای استفاده در مکان هایی که سقف کوتاه دارند و آپارتمان ها بسیار مناسب بوده و در برابر انواع ضربه خوردن، زنگ زدگی و پوسیدگی نیز بسیار مقاوم است.
شرکت آنلاین حفاظ
نرده بوته ای
شماره تماس جهت مشاوره: 02128422153
 شرکت آنلاین حفاظ
جوش دوطرفه حفاظ بوته ای
وبگردی