آفتاب

خرید سوله در شهرک های صنعتیبا خرید سوله در شهرک های صنعتی گام نخست برای راه اندازی کارگاه تولیدی یا کارخانه خود را برداریم.

خرید سوله یکی از موضوعات مورد توجه تمام تولید کنندگان یا علاقه مندان به سرمایه گذاری در زمینه املاک صنعتی است. با خرید سوله، اگر خودمان تولید کننده باشیم، در بخش بزرگی از هزینه های تولید صرفه جویی می کنیم. از طرفی اگر با نگاه سرمایه گذاری به این قضیه نگاه کنیم، خرید سوله در شهرک های صنعتی یک گزینه پیشنهادی عالی برای حفظ ارزش پول در برابر تورم و کسب نوعی درآمد پایدار، از طریق اخذ اجاره است.
 خرید سوله
با خرید سوله در شهرک های صنعتی گام نخست برای راه اندازی کارگاه تولیدی یا کارخانه خود را برداریم.

هنگام خرید سوله به چه نکاتی دقت شود؟

مدارک: کامل بودن مدارک مربوط به مالکیت، پایان کار ساخت و ... یکی از مهم ترین نکاتی است که هنگام اقدام جهت خرید زمین در شهرک صنعتی یا خرید سوله در شهرک صنعتی باید به آن توجه داشته باشیم.
مجوز ها: با توجه به پهنه ای که سوله در آن واقع شده است، مجوز برخی از فعالیت های تولیدی به آن اعطا می شود. هنگامی که قصد خرید سوله را داریم، لازم است به مجوزهایی که برای فعالیت صنعتی در محل وقوع سوله یا زمین در شهرک صنعتی اعطا می شود، دقت نماییم.
تاسیسات و تجهیزات: برق سه فاز، دوربین مداربسته و سایر تجهیزات ایمنی، آب، گاز، مسیر های دسترسی، سیستم دفع فاضلاب و ... از جمله تاسیسات و تجهیزاتی است که هنگام بررسی گزینه های متنوع جهت خرید سوله در شهرک صنعتی باید به آن توجه داشته باشیم.
کیفیت سازه سوله: امروزه روش های گوناگونی برای ساخت سوله وجود دارد. هر کدام از این روش ها، مزایا و معایبی دارند و سوله های ساخته شده با این روش ها، از کیفیت و ویژگی های متفاوتی برخوردار است. علاوه بر قیمت سوله، یکی از نکات مهم هنگام اقدام جهت خرید سوله در شهرک های صنعتی، توجه به کیفیت سازه، پی، سقف و کف آن است تا در هنگام فعالیت خط تولید، یا مشکل مواجه نشده و اختلالی در کار ما بوجود نیاورد.
 خرید سوله
محل ساخت سوله در شهرک صنعتی بسیار مهم است.

 بهترین راه برای کسب اطلاعات در زمینه خرید سوله چیست؟

مراجعه حضوری به محل و پرس و جو از مشاورین املاک محلی: یکی از روش های سنتی برای کسب اطلاعات در این زمینه، مراجعه حضوری به شهرک های صنعتی و مشاورین املاک فعال در این مناطق است. تعداد زیادی واحد صنفی در شهرک های صنعتی اطراف تهران، شهریار و ... فعال بوده و گزینه های متعددی را برای خرید زمین در شهرک صنعتی، خرید کارخانه در شهریار و ... ارائه می دهند. مراجعه حضوری به این واحد ها، علاوه بر مزایایی که دارد، معایبی مانند لزوم صرف و وقت و هزینه رفت و آمد زیاد است. از طرفی در ماه های اخیر و با توجه به شیوع بیماری کرونا، این روش پیشنهاد نمی شود.
جستجو در آگهی های چاپی: روش دوم برای جستجو در این زمینه، تهیه نسخ چاپی روزنامه نیازمندی ها در این رابطه، و بررسی آگهی های خرید زمین در شهرک صنعتی، خرید سوله در  شهریار و موارد مشابه است. این روش مستلزم صرف وقت و دقت زیادی است، بعلاوه ممکن است اگهی های موجود به روز نباشند.
استفاده از خدمات اینترنتی: امروزه با گسترش اینترنت و خدمات ارائه شده در آن، در زمینه های گوناگون، بسیاری از مشاورین املاک و شرکت های معتبر فعال در زمینه فروش سوله، خرید سوله، اجاره زمین در شهرک های صنعتی و ... ، اقدام به جمع آوری و انتشار اطلاعات املاک صنعتی کشور از طریق سایت های اینترنتی خود نموده اند. یکی از بهترین سایت هایی که می تواند در این زمینه یاری رسان ما باشد، soleamlak.ir است. اگر قصد خرید کارخانه در شهریار، خرید زمین در شهرک صنعتی، خرید سوله در شهرک صنعتی و موارد مشابه را دارید، می توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی soleamlak.ir در کمترین زمان ممکن، به یک بانک اطلاعاتی مطمئن و به روز در زمینه قیمت سوله و سایر املاک صنعتی دست یابید. با انتخاب زمین یا سوله مورد نظر و برقراری ارتباط با مشاورین املاک با تجربه و متبحر این شرکت، از آخرین تغییرات قیمت ها مطلع شده و در کمترین زمان ممکن به هدف خود خواهیم رسید.
 خرید سوله
گزینه های متنوع خرید سوله در سایت soleamlak.ir یافت می شود.
وبگردی