آفتاب

خرید انواع لوازم آتش بازی از هپی مپیدر این مقاله به معرفی انواع وسائل آتش بازی مثل کهکشان، آبشار، چلچله، مشعل آبشاری و ... پرداخته و ذکر توضیح مختصر در مورد عملکرد و قیمت بعضی از محصولات، در مورد خدمات فروش لوازم آتش بازی که فروشگاه اینترنتی هپی مپی به مشتریان خود عرضه می کند، صحبت خواهیم کرد.

وسائل آتش بازی
هنگام برگزاری مراسم خاص مثل جشن عروسی یا تولد و همچنین در ایام خاصی از سال مثل عیدها و چهارشنبه سوری عده ای از افراد گرد هم جمع می شوند و کارهای مختلفی انجام می دهند. اما شاید قسمت هیجان انگیز ماجرا زمانی باشد که آتش بازی شروع می شود. وسائلی که معمولاً برای این کار استفاده می شود، شامل فشفشه، مشعل آبشاری، انواع آبشار، انواع کهکشان، چلچله، فرفره و در مواردی دودرنگی می باشد. هر یک از این وسائل ویژگی های خاص خود را دارند و به نوعی هیجان و شادی در دل افراد ایجاد می کنند.

 لوازم آتش بازی
انواع لوازم آتش بازی

شاید شما نیز دوست داشته باشید که این وسائل را برای موقعیت های خاص داشته باشید و از آن استفاده کنید. برای خرید لوازم آتش بازی می توانید از فروشگاه های مجاز به صورت حضوری یا به صورت اینترنتی این کار را انجام دهید. به طور مثال فروشگاه هپی مپی، یک سایت فروشگاهی است که به صورت آنلاین فعال بوده و انواع وسائل آتش بازی را با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می کند. بهتر است در ادامه با محصولات مختلف این فروشگاه بیشتر آشنا شویم.
 


فروشگاه هپی مپی
هپی مپی یک سایت فروشگاهی لوازم آتش بازی است که مدت ... سال در زمینه فروش انواع لوازم آتش بازی به فعالیت می پردازد. کلیه محصولات این فروشگاه بدون خطر و طبق مجوز می باشند. این لوازم به شرح زیر هستند:
محصولات اصلی
انواع کهکشان: این وسیله بعد از روشن شدن به تعداد شوت های آن به سمت آسمان شلیک می شود و در ارتفاع مشخص عمل کرده و به صورت گل های زیبا و رنگارنگ جلوه می کند. در حال حاضر نمونه های 1 شوت، 6 شوت، 7 شوت، 8 شوت و 25 شوت آن در فروشگاه موجود است.
انواع چلچله: بعد از روشن کردن این وسیله به تعداد مشخص و با سرعت زیاد به سمت آسمان شلیک شده و با ایجاد صدای سوت و یک خط نوری مشخص نمایان می شود. نمونه 7 شوت و 36 شوت آن در فروشگاه وجود دارد.
لوازم آتش بازی
 
چلچله
انواع آبشار: این وسیله روی زمین قرار می گیرد و بعد از روشن شدن فورانی از آتش ایجاد می کند که تا ارتفاع چند متر روشن بوده و به شکل یک آبشار دیده می شود. این وسیله آتش بازی به خصوص در جشن های عروسی و چهارشنبه سوری زیاد استفاده می شود. در فروشگاه هپی مپی انواع مختلف از آن بسته به ارتفاعی که از آتش و جرقه ایجاد می کند ( 3 تا 8 متر) به فروش می رسد.

 لوازم آتش بازی
آبشار

مشعل آبشاری: این وسیله به شکل یک قلم باریک بلند (30 تا 50 سانتی) می باشد که در دست قرار می گیرد. عملکرد آن به این صورت است که بعد از روش شدن جرقه هایی از آن ایجاد می شود و همانند مشعل برای مدت زمان کوتاه (معمولاً زیر یک یا دو دقیقه) محیط اطراف را روشن می کند.
برای خرید مشعل آبشاری اینجا کلیک کنید

دودرنگی: این وسیله همانند آبشار روی زمین قرار می گیرد و بعد از روشن شدن برای مدت زمانی کوتاه دود رنگی از خود ایجاد می کند. از این وسیله می توان در کار عکاسی و کلیپ اسپرت استفاده کرد. قیمت دودرنگی در فروشگاه هپی مپی 35000 و 66000 تومان می باشد.
برای خرید دود رنگی اینجا کلیک کنید

محصولات دیگر
فرفره: این محصول در فروشگاه هپی مپی به صورت بسته 4 تایی موجود است که با قیمت 24000 تومان به فروش می رسد. برای عملکرد باید آن را روی زمین قرار داده و فتیله آن را روشن کنید. بعد از آن این وسیله روی زمین به مدت کوتاهی به دور خود می چرخد و نوری زیبا از سوختن خود ایجاد می کند.
پروانه های آتشین: این محصول آتش بازی به صورت بسته چهارتایی در فروشگاه موجود است که به قیمت 28000 تومان به فروش می رسد. شکل آن به صورت پروانه بوده و برای عملکرد باید فتیله آن را روشن کنید. سپس شروع به چرخیدن به دور خود می کند و با ایجاد صدا و نوری زیبا تا ارتفاع 30 متری بالا می رود.

مرجع: https://happymappy.ir