آفتاب

هر آنچه که درباره پلاک اسم و گردنبند اسم باید بدانیداگر بخواهیم به یکی از علایق مشترک خانم ها و آقایان اشاره کنیم ، پلاک اسم را می توان نام برد که توانسته در شکل های مختلف گردنبند، دستبند اسم چرم، انگشتر و گوشواره ظاهر شود. همچنین بسیاری برای ساخت بیت شعر به عنوان از پلاک و گردنبند اسم استفاده می کنند.

 اگر بخواهیم به یکی از علایق مشترک خانم ها و آقایان اشاره کنیم ، پلاک اسم  را می توان نام برد که توانسته در شکل های مختلف گردنبند، دستبند اسم چرم، انگشتر و گوشواره ظاهر شود. همچنین بسیاری برای ساخت بیت شعر به عنوان از پلاک و گردنبند اسم استفاده می کنند. سبک بودن، فانتزی بودن طرح پلاک و شخصی سازی کردن آن موجب محبوبیت بیشتر آن شده است.

گالری طلا و جواهرات  زرنام امروز در کنار شما به آنچه که نیاز است تا بدانید اشاره می کند.

انتخاب طرح پلاک اسم فارسی باشد یا انگلیسی ؟ 

پلاک


یکی از مسائلی که همیشه در طراحی پلاک اسم اتفاق می افتد و برای مشتریان ما سوال است این است که کدام یک از دو طرح برای گردنبند اسم و پلاک اسم مناسب است؟

تیم من همیشه به مشتریانمان اشاره می کند که هر طرحی زیبایی خود را دارد و بسته به  نوع متن شما و نام شما می تواند هر کدام زیبایی خود را داشته باشد و در نهایت به سلیقه خود شما نیز بر می گردد....

بهترین راه انتخاب طرح این است که از گالری بخواهید برای شما متن و نام  را در هر دو حالت طراحی کند و قبل از طراحی درباره وزن و علایقتان با آنها صحبت کنید تا شما را بهتر راهنمایی کنند.

تفاوتی که در طراحی فارسی و انگلیسی بودن طرح است، امکان بیشتر پیچیده کردن عبارات فارسی است ...

گفتنی است که تیم زرنام در کمال آرامش برای شما نام، شعر و متن شما را طراحی می کند و به شما در این زمینه مشاوره می دهد.

شما می توانید از بین طرح های موجودی که طراحی شده طرحی را انتخاب کنید. همچنین اگر جایی طرحی دیدید و برای شما جذاب بود کافیست به ما نشان دهید ما طرح را برایتان پیاده سازی می کنیم.

آیا با هزینه های موجود امکان ساخت پلاک اسم سبک وجود دارد؟

در جواب کلی شما باید بگوییم، بله. این امکان وجود دارد که پلاک اسم سبک ساخته شود ولی به اینکه زنجیر انتخابی شما از سنگ است یا از طلا و تعداد کاراکترهای طرح بستگی دارد.

ما سعی کردیم در تمامی کارهای ساخته شده خود، با دقت به ظرافت و زیبایی، طرح و وزن مدل انتخابی مشتری را اجرا کرده و کیفیت را فدای کمیت کار نکنیم .

امکان ساخت پلاک اسم ترکیبی وجود دارد؟ 

پلاک


 بله این امکان هم وجود دارد و شما می توانید پلاک دو اسم خود و عشقمان را همراه با سنگ های قیمتی و سایر جواهرات بسازید.

نوع دیگر پلاک ها که در دسته پلاک اسم قرار می گیرد پلاک طرح دار است که می تواند به صورت طرح های مختلف مثل: برگ پاییزی، قلب، حیوانات، علامت بینهایت و... حکاکی شود.

این که شما کدام مدل پلاک اسم را انتخاب کنید به سلیقه شما بر می گردد. بهتر است حتما قبل از تصمیم گیری همه طرح ها را ببینید چرا که همه این طرح ها زیبایی و جذابیت خود را دارد.


انتخاب بیت شعر برای پلاک اسم ایده ای خلاقانه 

پلاک


به تازگی بخش اعظمی از سفارشات در بین خانم ها و آقایان، ساخت بیت شعر در پلاک اسم است که به عنوان دستبند چرم اسم، گردنبند، گوشواره و انگشتر اسم از آن استفاده می کنند.

دلیل خاص بودن این موضوع این است که علاوه بر بروز احساس و نوع تفکر شخص، به خاص تر شدن و برند شدن آنها کمک می کند. بنابراین، این مدل پلاک می تواند یک هدیه جذاب و خاص باشد.

سنگ و چرم برای زنجیر، یک انتخاب به صرفه 

یکی دیگر از مواردی که توانسته به محبوبیت و جدید بودن پلاک اسم بیفزاید انتخاب زنجیر آن است که می تواند از جنس سنگ، چرم و یا طلا استفاده گردد.

انتخاب چرم یا برخی سنگ ها در ساخت گردنبند اسم و دستبند اسم علاوه بر به بروز بودن سفارش شما، به کاهش قیمت و به صرفه تر بودن سفارش کمک کرده است.

آیا این امکان وجود دارد که پلاک اسم خود را در جنس نقره یا استیل طراحی کنیم؟ 

پلاک


این روزها به دلیل نوسانات بازار، شاید برای بسیاری از مردم امکان خرید طلا نباشد. همچنین گاهی پیش می آید که شخص دوست دارد هدیه ای درخور تهیه کند ولی با نوسانات کنونی بازار این امکان برای افراد کم شده است.

گالری طلا و جواهر زرنام  برای شما طرح مد نظرتان را با دیگر جنسهای نقره و استیل طراحی و پیاده سازی می کند. تنها کافیست برای ثبت سفارش طرح اختصاصی خودتان و دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان فروش طلاسازی زرنام، با ما از طریق سایتمان ارتباط برقرار کنید.

گفتنی است که طلای سازی زرنام به کسانی که از طریق سایت و اینستاگرام ما سفارش می دهند 9 درصد مالیات را هدیه می دهد و هزینه ای از این بابت دریافت نمی کند.

وبگردی