آفتاب

با مجتمع فنی پارس به یک تعمیرکار حرفه ای ایسیو، پکیج و دوربین مدار بسته تبدیل شویدآموزشگاه فنی پارس به عنوان مرکز تخصصی آموزش برق، الکترونیک و مکانیک با سال ها تجربه و زیر نظر کادری با تجربه و حرفه ای دوره های تخصصی فنی حرفه ای را برگزار کرده و همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار مشاغل فنی می نماید.

این آموزشگاه هدف اصلی خود را از برگزاری دوره های فوق، تربیت نیروی انسانی متخصص و حرفه ای برای ورود به بازار کار پردرآمد مشاغل فنی قرار داده است.
در همین راستا و برای رسیدن به این هدف کلاس های آموزشی خود را در کارگاه هایی مجهز و به صورت صد در صد عملی برگزار کرده و از اساتید متخصص و حرفه ای برای آموزش مفاهیم بهره می جوید.
مجتمع فنی پارس در تلاش است تا شرایطی را فراهم کند تا کلیه علاقه مندان به مهارت های فنی فرصت حضور در دوره های این مرکز آموزشی را داشته باشند. لذا خوابگاه هایی را برای کارآموزان شهرستانی تدارک دیده است. همچنین دوره های آموزشی خود را در ساعات منعطف برگزار کرده تا افراد شاغل علاقه مند نیز فرصت حضور در دوره های آموزشی را داشته باشند.
دوره های برگزار شده در آموزشگاه فنی پارس به صورت تضمینی برگزار شده و در صورتی که طی دوره بخشی از مطالب آموزشی را یاد نگرفتید می توانید به صورت رایگان بازآموزیی داشته باشید. همچنین این آموزشگاه پس از پایان یافتن دوره آموزشی نیز همراه کارآموزان بوده و به صورت نامحدود پشتیبانی هایی به کارآموزان ارائه می دهد.

معرفی سه دوره پرطرفدار آموزشگاه فنی پارس

آموزش تعمیرات ایسیو خودرو
همانطور که می دانید امروزه ایسیو از مهم ترین قطعات خودرو می باشد و نقش مهمی در عملکرد صحیح دیگر سیستم های خودرو دارد. تعمیرات ایسیو امری تخصصی بوده و نیازمند آموزش تعمیرات ایسیو می باشد.
 مجتمع فنی پارس

تخصصی بودن تعمیرات ایسیو و افزایش روز افزون تعداد خودرو شغل تعمیرات ایسیو و دوره های آموزشی مربوط به آن را بسیار حائز اهمیت کرده است. در دوره های ایسیو آموزشگاه فنی پارس به صورت کاملا تخصصی و عملی طریقه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات ایسیو آموزش داده می شود.
با شرکت در دوره های آموزشی تعمیر ایسیو در مدت زمانی کوتاه با قطعات ایسیو، طریقه نقشه خوانی، نحوه تشخیص خطا با دستگاه دیاگ، نحوه تست با دستگاه ایسیو تستر، عیب یابی و تعمیر انواع ایسیو و بسیاری از مباحث دیگر آشنا شده و می توانید به عنوان متخصص ایسیو وارد بازار کار شوید.
آموزش تعمیرات پکیج دیواری
آموزش تعمیر پکیج از دیگر دوره های آموزشی پرطرفدار و عالی در آموزشگاه فنی پارس است که با توجه به بازار کار عالی شغل تعمیرات پکیج در صورت ثبت نام در آن می توانید آینده شغلی خود را متحول کنید.
دوره تعمیرات پکیج در آموزشگاه فنی پارس به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار شده و طریقه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات پکیج دیواری طی دوره آموزش داده می شود.
از آنجایی که یادگیری تعمیرات پکیج مستلزم کار عملی می باشد در این دوره آموزشی، آموزشگاه فنی پارس این امکان را برای کارآموزان فراهم کرده است تا به صورت عملی و زیر نظر استاد بر روی پکیج دیواری کار کرده و به عیب یابی و تعمیر مشکلات آن بپردازند.
آموزش تعمیرات پکیج شوفاژ دیواری، آموزش عیب یابی و تعمیرات فلو سوییچ، پمپ، مبدل، شیر گازی، کلید حداقل فشار، بای پاس، انواع کلکتور،  پرشر سوییچ دود، آموزش هواگیری پکیج، آموزش رسوب گیری پکیج برخی از سرفصل های آموزشی ارائه شده در این آموزشگاه است.
در پایان دوره پکیج، مجتمع فنی پارس مدرک معتبر فنی در اختیار کارآموزان قرار داده و با ارائه مشاوره های بازاریابی و پشتیبانی های رایگان به کارآموزان کمک می کند تا بدون ترس و نگرانی وارد بازار کار شده و به درآمدزایی بپردازند.
 مجتمع فنی پارس
آموزش دوربین مدار بسته
همانطور که می دانید امروزه دوربین های مدار بسته در افزایش امنیت و کاهش آمار سرقت نقش مهمی داشته و تقاضا برای نصب آنها به دلیل کاربرد و مزایای بسیاری که دارند رو به افزایش است. همین امر شغل دوربین مدار بسته را به شغلی با آینده شغلی عالی تبدیل کرده است، شغلی که با یک برنامه ریزی و یادگیری مهارت های مورد نیاز آن می توان وارد بازار کار شده و به درآمدزایی پرداخت.
دوره آموزش نصب دوربین مدار بسته در آموزشگاه فنی پارس صفر تا صد مراحل نصب انواع دوربین مدار بسته را به شما آموزش می دهد. شیوه برگزاری دوره فوق به صورت کاملا عملی بوده و شرایطی برای کارآموزان مهیا شده است تا کلیه مراحل نصب و تنظیمات دوربین را تمرین کرده و به رفع اشکال بپردازند.
آموزش نصب دوربین مدار بسته آنالوگ، تحت شبکه، آموزش استانداردهای کابل کشی، آموزش طراحی دوربین مداربسته برای سازمان های مختلف، آموزش داکت کشی و کابل کشی، آموزش نصب دوربین سقفی، مینیاتوری، اسپید دام، ptz و غیره،  آموزش کانفیگ کردن دوربین، آموزش تنظیمات دوربین، آموزش انتقال تصاویر دوربین برخی از سرفصل های آموزشی ارائه شده در این دوره می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های این آموزشگاه و ثبت نام می توانید به سایت این مرکز به نشانی https://amoozeshgahfanni.com مراجعه نمایید. همچنین می توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۱۲۲۹۰۸ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمایید.
وبگردی