آفتاب

آموزش تخصصی سیم کشی ساختمان، نصب و تعمیرات پکیج و کولر گازی در آموزشگاه برق گسترانآموزشگاه برق گستران یکی از بهترین و پرافتخارترین مراکز آموزشی در کشور است که با سال های سابقه و زیر نظر اساتید متخصص و حرفه ای دوره های آموزشی فنی را برگزار کرده و مفتخر است که همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار می نماید.

این مرکز آموزشی با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و حرفه ای دوره های برق و الکترونیک را برگزار می نماید. کلیه دوره های آموزشی در این آموزشگاه به صورت کاملا عملی و متناسب با کامل ترین سرفصل های برگزار می شود. این آموزشگاه برای آموزش مفاهیم از اساتید متخصص و حرفه ای بهره گرفته است.
در پایان دوره نیز در این آموزشگاه مدرک معتبر فنی حرفه ای ارائه شده و پشتیبانی هایی به صورت نامحدود به کارآموزان ارائه می گردد.
امکان بازآموزیی رایگان دوره آموزشی، امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره، مشاوره های رایگان بازار کار، برگزاری دوره در ساعات منعطف برخی از دیگر ویژگی های دوره های برگزار شده در این آموزشگاه است.
در ادامه به بررسی سه دوره پرطرفدار با بازار کار عالی در این آموزشگاه می پردازیم:
 آموزش برق ساختمان

آموزش برق ساختمان

دوره آموزش سیم کشی ساختمان یکی از پرطرفدارترین دوره های این آموزشگاه با توجه به بازار کار عالی و پولساز آن است. همانطور که می دانید برق یکی از مهم ترین نیازها در هر ساختمان است. که امروزه با توجه به افزایش آمار ساخت و ساز و تعداد پروژه های ساختمانی بازار کار عالی دارد.
در دوره های آموزش برق ساختمان آموزشگاه برق گستران شما به راحتی صفر تا صد برقکاری ساختمان را یاد گرفته و می توانید وارد بازار کار شده و سیم کشی در ساختمان ها و نصب انواع سیستم های امنیتی و رفاهی بپردازید.
کلیه آموزش ها در این دوره به صورت عملی می باشد همین امر باعث شده تا در بازار کار برق ساختمان به راحتی وارد شده و در مدت زمان کوتاهی به برقکاری حرفه ای تبدیل شوید.
آموزش دوربین مدار بسته، آموزش نصب اعلام حریق، آموزش نصب دزدگیر اماکن، آموزش نصب انواع درب های اتوماتیک از قبیل: کرکره برقی، جک برقی، اپراتور شیشه ای برخی از سرفصل های آموزشی ارائه شده در دوره برق ساختمان است.

آموزش پکیج دیواری

همانطور که می دانید امروزه بازارکار نصب و تعمیرات پکیج های دیواری با توجه به افزایش تقاضا برای نصب پکیج به دلیل مزایا بسیاری که این وسیله دارد افزایش یافته است. به عبارتی در سال های آینده کمتر ساختمانی را می تواند دید که این وسیله برای گرمایش ساختمان استفاده نکند. افزایش تقاضا برای نصب پکیج به دلیل مزایای بسیار آن شغل نصب و تعمیرات پکیج را به یکی از مشاغل پولساز فنی تبدیل کرده است.
در دوره های آموزش تعمیرات پکیج آموزشگاه برق گستران در مدت زمان کوتاهی صفر تا صد تعمیر انواع مشکلات در پکیج های دیواری آموزش داده می شود. شما در پایان دوره های پکیج می توانید انواع پکیج را عیب یابی و تعمیر نمایید.
آموزش رسوب گیری پکیج دیواری، آموزش هواگیری پکیج، آموزش عیب یابی و تعمیرات فلو سوییچ، پمپ، منبع انبساط، بای پاس، انواع کلکتورها، فن، شیر گازی و دیگر قطعات پکیج برخی از سرفصل های ارائه شده در این آموزشگاه است.
دوره های نصب و تعمیرات پکیج دیواری در این آموزشگاه متناسب کلیه علاقه مندان نصب و تعمیرات پکیج همچنین افرادی که در این شغل مشغول فعالیت بوده و قصد دارند به صورت حرفه ای در این شغل به فعالیت خود ادامه دهند می باشد.
آموزش برق ساختمان

آموزش نصب و تعمیرات کولر گازی

نصب و تعمیرات کولرهای گازی نیز همانند پکیج های دیواری امروزه از باتوجه به افزایش تقاضا برای خرید کولرهای گازی از بازار کار عالی برخوردار بوده و می توان گفت شغل کولر گازی یکی از بهترین مشاغل فنی در بازار کار می باشد.
در دوره های کولر گازی آموزشگاه برق گستران به صورت کاملا عملی و تخصصی طریقه نصب کولر گازی و تعمیرات آن آموزش داده می شود. دوره کولر گازی در این آموزشگاه شامل دو دوره آموزش نصب کولر گازی و آموزش تعمیرات آن است.
در دوره های نصب طریقه نصب انواع کولر گازی به صورت مرحله به مرحله و در محیط شبیه به محیط واقعی و توسط استاد با تجربه و ماهر کولر گازی آموزش داده می شود.
در دوره تعمیرات کولر گازی نیز به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انواع مشکلات کولر گازی و نحوه عیب یابی و تعمیر آن آموزش داده می شود. در دوره های تعمیرات کولر گازی این امکان برای کارآموزان فراهم شده است تا زیر نظر استاد دوره انواع مشکلات کولر گازی عیب یابی کرده و به رفع اشکال بپردازند.
آموزشگاه برق گستران علاوه بر دوره های فوق دوره های متعدد دیگری را برگزار می نماید. آموزش تعمیرات موبایل و لپ تاپ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی، آموزش برق صنعتی، آموزش سیم پیچی موتور، آموزش تعمیرات برد برخی از دیگر دوره های آموزشی در این آموزشگاه است.
برای کسب اطلاعات بیشتر از دوره های این آموزشگاه و ثبت نام می توانید به سایت این مرکز به نشانی/https://barghgostaran.com مراجعه نمایید.
همچنین می توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۶۶۵۹۷۳۰۵ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمایید
وبگردی