آفتاب

تاریخچه قالیشویی در کرجاگر به دنبال کیفیت و قیمت پایین هستید، توصیه می کنیم حتما به قالیشویی مرکزی کرج مراجعه کنید. برای این که بتوانید از دیگر خدمات قالیشویی کرج استفاده کنید می توانید به وب سایت اینترنتی این مجموعه مراجعه کنید و یا با تماس تلفنی با کارشناسان سفارش خود را ثبت کنید.

مقدمه

اگر در استان البرز و شهر کرج زندگی می کنید شاید تاکنون اسم  قالیشویی مرکزی کرج را شنیده باشید، این یک مرکز به روز، پیشرفته و معتبر است که توسط نیروهای مجرب و متخصص در این زمینه اداره می شود. توجه داشته باشید که فقط تمیزی است که در یک خانه، روز را روشن و لبخند را به لب می آورد. بخش عمده ای از احساس رضایت در خانه ناشی از تمیز و سالم نگه داشتن فرش خانه شماست.

 قالیشویی کرج

 قالیشویی کرج

تاریخچه قالیشویی کرج

بگذارید در ابتدای مطلب شما را با تاریخچه قالیشویی در کرج آشنا کنیم تا شناخت کامل از آن برای شما حاصل گردد. همانطور که می دانید استان البرز و شهر کرج از مناطق بزرگ و پرجمعیت کشور محسوب می شود، با یک سرچ ساده در اینترنت و یا گشت و گذار در شهر به راحتی متوجه خواهید شده که مراکز مختلفی اقدام به قالیشویی در این شهر می کنند.

آیا تمامی مراکز قالیشویی در کرج و استان البرز با استانداردهای روز دنیا و با کیفیت مورد قبول کار می کنند، و این که آیا اعتماد به این مراکز  قالیشویی صحیح است؟ قطعا همه مراکز از اعتبار لازم برخوردار نبوده و ممکن است شما را دچار خسارت کنند. اما اگر به دنبال یک مرکز حرفه ای، متخصص و با تجربه در این زمینه می گردید تا با کمترین قیمت بتواند فرش ماشینی و فرش دستباف خود را شستشو نماید، بهتر است به قالیشویی کرج مراجعه نمایید.

قالیشویی کرج اولین مرکز تمیز کردن / شستشوی فرش در کرج و استان البرز است که در این زمینه بیش از ۵۰ سال تجربه دارد. هدف این مرکز ایجاد یک بستر سازگار با محیط زیست، ارج نهادن به مشتری با نظافت منصفانه فرش است.

 قالیشویی کرج

قالیشویی

با اولین تماس و ثبت سفارش در وب سایت قالیشویی کرج کارشناسان این مجموعه برای حمل فرش های شما یک وسیله نقلیه به آدرس شما ارسال می کنند تا فرش ها به محل کارخانه انتقال داده شوند تا برای شستشو آماده شوند. کارخانه این مجموعه مجهز به ماشین آلات تمام اتوماتیک بوده که تحت نظر افراد مجرب و با تجربه کنترل می شوند، تا بدون هیچگونه نگرانی قالی ها با تکنولوژی روز دنیا و کاملا تمیز شستشو شوند.

قالیشویی کرج همواره بهترین بودن را در عمل ثابت نموده است، به عنوان مثال، این مجموعه برای شستشوی انواع فرش های دستبافت و ماشینی از مواد شوینده درجه یک و کاملا ارگانیک و مواد گیاهی استفاده می کند، تا ضمن شستشوی مناسب فرش و عدم آسیب به محیط زیست و سفره های زیرزمین، به بافت فرش نیز آسیبی وارد نشود.

نحوه کار کردن قالیشویی کرج نیز به این صورت است که، شما می توانید با استفاده از یک رابط کاربری بصری و آسان به کلیه خدمات ارائه شده این مجموعه دسترسی داشته باشید، سفارش خود را در وب سایت ثبت نمایید و یا به صورت تلفنی با کارشناسان این مجموعه ارتباط بگیرید تا برای شستشوی فرش های شما اقدام شود. قیمت های این قالیشویی در سراسر استان البرز و شهر کرج یکسان و شفاف است. بازگشت فرش شما فقط چند روز کوتاه بعد از جمع آوری آنها طول می کشد و تا زمانی که فرش ها در اختیار قالیشویی باشد برای ضرر و زیان بیمه می شوند تا در صورت بروز یک اتفاق، تمامی خسارت از طرف قالیشویی جبران شود.

از مهمترین خدمات ارائه شده در قالیشویی کرج می توان به موارد زیر اشاره کرد:

شستشوی فرش دستباف

شستشوی فرش عتیقه

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ابریشم

شستشوی فرش های خارجی

شستشوی تابلو فرش

قالیشویی در باغستان با امکانات پیشرفته

اگر در کرج زندگی می کنید قطعا با منطقه باغستان آشنا هستید، شما می توانید برای شستشوی فرش های خود به قالیشویی مرکزی کرج در این منطقه مراجعه کنید. شاید بپرسید چرا ما برای نظافت فرش به این قالیشویی مراجعه کنیم؟

باید گفت، قالیشویی مرکزی کرج ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی در باغستان بوده و همچنین در این مجموعه نظافت منصفانه با مدرن ترین و سازگار ماشین آلات برای مراقبت از فرش های شما در نظر گرفته شده است. قالیشویی کرج به مشتریان خدمات مختلفی را ارائه می دهد مانند، بسته بندی دقیق برای ارسال و نیز جمع آوری، تحویل در بازه زمانی، روز دلخواه و زمان تحویل دلخواه، حمل و نقل فرش به محل کارخانه به صورت رایگان و نیز شستشو  با قیمت های بی نظیر در منطقه البرز و کرج.

قالیشویی مرکزی کرج  از تکنسین های آموزش دیده و ماهر استفاده می کند تا اطمینان حاصل کند که نظافت فرش قابل اعتماد شرکت بوده باشد و شما را راضی کند.

توصیه می شود که فرش ها باید در فواصل منظم تمیز و شستشو شوند تا کیفیت آنها حفظ شود. تولیدکنندگان فرش به شما توصیه می کنند که حداقل ۲ بار در سال فرش های خود را تمیز کنید. اگر کودک، حیوان خانگی، دارید، باید فرش های خود را حداقل ۱ بار در سال به قالیشویی برده و با پاک کننده مناسب فرش را بشویید تا هم نظافت و کیفیت آن حفظ شود.

شما می توانید با اطمینان بیشتر نظافت و شستشوی فرش های خود را به قالیشویی کرج بسپارید. با این کار خواهید توانست در هزینه های خود به شدت صرفه جویی کنید.

 قالیشویی کرج

قالیشویی در باغستان


تفاوت قیمت قالیشویی کرج با سایر قالیشویی ها

مهمترین ویژگی که قالیشویی مرکزی کرج را از سایر قالیشویی ها متمایز می کند، شستشوی حرفه ای فرش با تجهیزات به روز و پیشرفته و نیز منصفانه ترین قیمت قالیشویی کرج است. ماشین آلات این مرکز از ویژگی های زیر برخوردار هستند:

تنظیم سرعت شستشوی فرش، با توجه به لکه های فرش، سیستم تنظیم فشار برس با توجه به ضخامت های مختلف، توانایی حرکت فرش به جلو و عقب، ویژگی تنظیم تغییر جهت شستشوی فرش در درون دستگاه ، سیستم هشدار در صورت خرابی برق در نوشتن روی صفحه لمسی، بسیاری از ویژگی های دیگر مانند استخر جمع آوری فاضلاب و ... که همگی نشان از شستشوی حرفه ای فرش ها دارد.

اگر به دنبال کیفیت و قیمت پایین هستید، توصیه می کنیم حتما به قالیشویی مرکزی کرج مراجعه کنید.  برای این که بتوانید از دیگر خدمات قالیشویی کرج استفاده کنید می توانید به وب سایت اینترنتی این مجموعه مراجعه کنید و یا با تماس تلفنی با کارشناسان سفارش خود را ثبت کنید.

 قالیشویی کرج

بهترین قالیشویی