آفتاب

کارهایی که باید در 2 روز در استانبول انجام دهیدبیشتر جاذبه های گردشگری استانبول در سمت اروپایی است. استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بسیار مقرون به صرفه است! اما قبل از شروع سفر حتماً ویزا برای ترکیه داشته باشید .

استانبول، شهری از سنت ها، فرهنگ، غذاهای پر از آب، معماری باورنکردنی و مهمان نوازترین و مهمان نوازترین افراد. استانبول با 15 میلیون نفر بزرگترین شهر اروپا و پل ارتباطی بین دو قاره: اروپا و آسیا است، زیرا این شهر در هر دو قاره واقع شده است. این شهر در تور ترکیه اغلب به عنوان جهان وطنی دیده می شود، جایی که هر کس می تواند همانطور که می خواهد باشد. برنامه ریزی کنید که 2 یا 3 روز را با کارهای زیر در تور استانبول سپری کنید.

کارهایی که باید در 2 روز در استانبول انجام دهید

بیشتر جاذبه های گردشگری استانبول در سمت اروپایی است. استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی بسیار مقرون به صرفه است! اما قبل از شروع سفر حتماً ویزا برای ترکیه داشته باشید .
1. برج گالاتا
صبح بخیر در استانبول! به برج گالاتا بروید ، یک برج سنگی قرون وسطایی که بر روی یک تپه ساخته شده و مشرف به کل شهر است. این برج در ساعت 9 صبح باز می شود و هزینه بازدید از بلیط 25 لیره ترکیه است. کافه های شیک برج Galata را احاطه کرده اند تا بتوانید صبحانه و قهوه خود را به راحتی در آنجا تهیه کنید. نکته: با کارت خوش آمدید در استانبول پس انداز کنید .
 تور ترکیه
2. بالات رنگی -کاری منحصر به فرد برای انجام در استانبول
بالات یکی از قدیمی ترین مناطق و پنهان ترین جواهرات استانبول است. خیابان های شیب دار رنگارنگ و آرام با خانه های چوبی زیبا و قدیمی. این منطقه هیپستر در حالیکه ساختمانهای بازسازی شده با کافه ها و رستوران های زیبا درهای خود را باز می کنند ، تغییر بزرگی را شاهد است - Balat یکی از کارهای مورد علاقه ما در استانبول است.با کمال تعجب این منطقه هنوز به خصوص در صبح بسیار آرام است. بنابراین از برج گالاتا ، از تپه به سمت نقطه کشتی Haliç Hattı پایین بروید تا قایق شما را به Fener برسانید ، که فقط یک توقف است.
3. مسجد سلیمانیه
با یک اتوبوس عمومی 7 دقیقه ای از Fener به سمت ایستگاه بعدی بروید: مسجد Süleymaniye. این بزرگترین مسجد استانبول در بالای هفت تپه یک شهر ساخته شده است و تقریباً از هرجای دیگر قابل مشاهده است. معماری زیبای آن تا حدودی مورد توجه قرار نگرفته است زیرا اکثر بازدید کنندگان تور ارزان استانبول فقط از مسجد آبی دیدن می کنند.
4. بازار ادویه مصر
با 10 دقیقه پیاده روی کوتاه تا رودخانه و در خیابان های پر جنب و جوش استانبول ، شما را به بازار ادویه مصر می رساند . بازار بزرگ مغازه های فروش ادویه ، آجیل ، روغن ، شیرینی ، جواهرات و میوه های خشک. در تعطیلات مذهبی و عمومی ، بازار تعطیل است.
 تور ترکیه
5. پشت بام مخفی در استانبول
درست قبل از غروب آفتاب ، از پشت بام Kubbe Istanbul بالا بروید. هارون ، مردی صمیمی و خوشامدگویی ، صاحب پشت بام زیبا است. Kubbe به طور رسمی برای تماشای غروب خورشید در استانبول یک کار مهم بود ، اما اخیراً به یک مکان عکاسی با هزینه ورودی 100 TL تبدیل شده است. (18 پوند دلار) همچنین می توانید از پشت بام کنار مکان ، از یک منظره رایگان عالی لذت ببرید. یا به یک تور پیاده روی بپیوندید .رسیدن به پشت بام کمی سخت است. ساده ترین راه پیاده روی تا Pak Pide Pizza Salonu است . پس از حضور ، جاده را در سربالایی دنبال کنید و اولین بار را به سمت چپ بپیچید. این خیابان کمی پشت خیابان سایه دار است ، اما یک پله واقعی وجود دارد که به پشت بام می رسد. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، از محلی ها "Kubbe" به معنی "گنبد" را بخواهید.
6. مسجد آبی
مسجد آبی (مسجد سلطان احمد) مشهورترین بنای دیدنی استانبول است. فضای داخلی و آبی نفسگیر مسجد همان چیزی است که نام مستعار آن را آورده است: مسجد آبی. صبح خود را از ساعت 08:30 صبح شروع کنید کاورها به صورت رایگان در دسترس هستند و هزینه ورودی ندارند.
 تور ترکیه

7. ایاصوفیه
از مسجد آبی ، ایستگاه بعدی خود را مشاهده می کنیم. ایاصوفیه. این موزه یونسکو متعلق به بزرگترین دستاوردهای باستان شناسی جهان است. به خاطر بزرگواری و فضای داخلی خارق العاده اش مشهور است.ایاصوفیه از ساعت 9 صبح تا 7 عصر باز است و دوشنبه ها تعطیل است. قیمت بلیط ها 60 TL 11 است. در خیابان هیچ بلیط پرش خطی خریداری نکنید. بلیط خود را بصورت آنلاین سفارش دهید زیرا ایا صوفیا پرطرفدارترین ها برای انجام در استانبول است.
برای آخرین تورهای ترکیه به وب سایت گردشگری تور استانبول مراجعه نمائید
وبگردی