آفتاب

خرید کتاب های رشته ی پیراپزشکیرشته های پیراپزشکی تنوع بالایی دارند که هر رشته خود کتاب های گوناگون و مختلفی دارد که یافتن هرکدام نیازمند صرف هزینه و وقت بالایی می باشد. کتاب پیراپزشکی نیز به اندازه ی کتاب رشته ی پزشکی و دندان پزشکی اهمیت بالایی دارد. انتشارات جعفری با نگاه کلی و جزئی به این موضوع هرگونه باری را از دوش دانشجو برداشته است.

انواع کتاب پیراپزشکی

رشته های پیراپزشکی از دیگر شاخه های علوم تجربی هستند که در نوع خود از اهمیت و تنوع بالایی برخوردار هستند. اکثر دانش آموزان با هدف و رویای رسیدن به شغل پزشکی وارد رشته ی علوم تجربی می شوند اما در بین این دانش آموزان، کسانی نیز هستند که با داشتن رویای پرستار، ماما، فیزیوتراپیست و ... شدن، وارد این عرصه می شوند و برای بردن این نبرد تنگاتنگ بین دانش آموزان تجربی، در کنکور تلاش می کنند. رشته های پیراپزشکی نیز به نوع خود تنوع بالایی دارند و علاقه مندان به این رشته ها در دانشگاه های مختلف مشغول به تحصیل می شوند. این دانش آموزان که دیگر به دانشجو تبدیل شده اند، مانند سایر دانشجو ها دغدغه ی خرید کتاب پیراپزشکی را دارند. رشته های پزشکی و پیراپزشکی به دلیل سر و کار داشتن با جان انسان از شغل های سخت و بسیار مهم هستند که کوچک ترین اشتباهی در مطالعه و یا عملکرد دانشجو، می تواند آثار جبران ناپذیری داشته باشد. جدایی از استرس دانشجو ها به خاطر درس های سنگین عملی و نظری، این دانشجویان نیازمند کتاب های مفید در رشته ی مربوطه ی خود هستند. دانشجویان رشته های پیراپزشکی باید کتاب پیراپزشکی رشته ی خود را تهیه و آن را مطالعه کنند. همان قدر که داشتن این گونه شغل ها سخت و گاهی طاقت فرسا است، خواندن این قبیل کتاب ها و البته در مرحله ی اول یافتن این کتاب ها کار مشکلی است زیرا تمام کتاب های رشته های پیراپزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند که برای خرید آن ها باید حساسیت زیادی به خرج داد. کتاب پیراپزشکی در انواع مختلفی تقسیم می شود که نویسنده های گوناگون دست به ترجمه ی آن ها زده اند و استاد دانشگاه مربوطه تعیین کننده ی آن است که ترجمه ی کدام نویسنده خریداری شود.
کتاب پیراپزشکی
کتاب های قطور دانشگاهی

چگونه انتشاراتی با تنوع بالا از کتاب های پیراپزشکی پیدا کنیم؟
همان طور که اشاره شد، رشته های پیراپزشکی گسترده هستند و به همین تبع، یافتن کتاب های آن نیز مشکل است. یک انتشارات خوب باید انواع و اقسام کتاب های رشته های مختلف را دارا باشد و هر نوع کتابی که نیاز به ترجمه داشته است را، با ترجمه ی نویسندگان گوناگون عرضه کند تا هر نوع کتابی را که استاد دانشگاه به دانشجو پیشنهاد کرده است، دانشجو بتواند تهیه کند. یک انتشارات مورد پسند دانشجو علاوه بر ترجمه، باید کتاب های ناشر های گوناگون را داشته باشد تا دانشجو وقت کمتری صرف پیدا کردن کتاب با ناشر مورد نظرش بکند. این سبک کتاب ها به دلیل اهمیت زیادی که دارند، دارای قیمت بالایی نیز می باشند اما گاهی خرید این کتاب ها با میزان جیب دانشجو هماهنگی ندارد اما انتشاراتی هستند که با اعمال تخفیف بر روی کتاب های گوناگون، این نگرانی را از دانشجو ها گرفته است. اگر به دنبال انتشاراتی با تمام ویژگی های ذکر شده می باشید، ما به شما انتشارات جعفری مرکز تخصصی کتاب های پزشکی را پیشنهاد می کنیم که با سابقه ی بالا، عرضه کننده انواع کتاب های دانشگاهی مثل کتاب علوم آزمایشگاهی و دیگر رشته های پیراپزشکی می باشد.
وبگردی