آفتاب

تعمیر تخصصی تلویزیون های ال ای دی و ال سی دیتلویزیون های صفحه تخت، ال سی دی و پلاسما، دارای صفحه نمایش های بسیار حساسی هستند. در برخی موارد، آسیب به پیکسل ها یا صفحه نمایش قابل اصلاح است، اما در بسیاری از موارد آسیب صفحه نمایش برطرف نمی شود و باید کل صفحه نمایش را تعویض کنید.

چه چیزهایی باعث خرابی صفحه نمایش تلویزیون می شود؟

تلویزیون های صفحه تخت، ال سی دی و پلاسما، دارای صفحه نمایش های بسیار حساسی هستند. در برخی موارد، آسیب به پیکسل ها یا صفحه نمایش قابل اصلاح است، اما در بسیاری از موارد آسیب صفحه نمایش برطرف نمی شود و باید کل صفحه نمایش را تعویض کنید. رعایت کلیه موارد احتیاط و نگهداری صحیح تلویزیون های صفحه تخت برای جلوگیری از آسیب دیدگی بسیار مهم است.

هنگامی که پیکسل های تلویزیون صفحه تخت یا خود صفحه نمایش در اثر ضربه آسیب دید ، ترمیم آنها بسیار دشوار است و اغلب اوقات به تعمیرکار متخصص تلویزیون یا عوض کردن صفحه نیاز دارند. ضربه می تواند هنگام جابجایی یا حمل و نقل تلویزیون ، یا قرار دادن آن در یک منطقه پر رفت و آمد رخ دهد. برای جلوگیری از لمس صفحه ، تمام اقدامات احتیاطی ممکن را انجام دهید - چه رسد به اینکه با دست یا جسم به آن ضربه بزنید. اگر تلویزیون را جابجا می کنید ، تولیدکنندگان توصیه می کنند آن را با پارچه ای نرم بپوشانید تا از ایجاد خراش جلوگیری شود و به هیچ عنوان تلویزیون را رو به صفحه نمایش روی زمین نگذارید. حرارت زیاد ، سرما ، رطوبت می تواند صفحه نمایش تلویزیون شما را به صورت دائم خراب کند.


آیا راهی وجود دارد که صفحه نمایش ضربه خورده را تعمیر کرد؟

یک صفحه تلویزیون ترک خورده می تواند توسط عوامل مختلفی ایجاد شود. برخی از آنها شامل ضربه زدن به صفحه با یک شیء ، کنترل تلویزیون ، توپ یا هر چیز دیگری ایجاد شود. اگر صفحه تلویزیون شما شکسته است ، هیچ راهی برای تعمیر صفحه تلویزیون موجود وجود ندارد ، شما باید صفحه تلویزیون را تعویض کنید.

عمر متوسط تلویزیون صفحه تخت چقدر است؟

طول عمر تلویزیون های LCD با صفحه تخت به تازگی به 100000 ساعت رسیده است. طول عمر تلویزیون LCD به طور کلی از تلویزیون های پلاسما در اندازه مشابه بیشتر است. ولی در جواب اینکه آیا بعد از این ساعت تلویزیون روشن نمیشود باید گفت ، خیر. روشن می شود و کار میکند ولی ممکن است در کیفیت تصویر افت هایی رو مشاهده کنید.

چه عواملی باعث خرابی نور پس زمینه تلویزیون LED می شود؟ (خرابی بک لایت)

 تعمیر تخصصی تلویزیون
خرابی مدار نور پس زمینه همچنین می تواند در اثر آسیب به مدارهای الکتریکی در صفحه مدار رخ دهد. اگر آثار الکتریکی مدفون در برد به طور ناخواسته قطع شود - به عنوان مثال ، از تلاش برای بستن صفحه با یک پیچ گوشتی خیلی بزرگ - مدار نور پس زمینه برق LED های نور پس زمینه را هدایت نمی کند.

مرکز تعمیر تلویزیون اصفهان معتبرترین مرکز تخصصی  تعمیر تلویزیون سامسونگ در اصفهان، تعمیر تلویزیون ال جی در اصفهان و تمامی برند ها می باشد. تمامی تعمیرات با ضمانت یک ساله انجام می شود و سرویس رایگان جهت حمل و نقل دستگاه شما نیز فراهم شده است.