آفتاب

پرداخت فوری با پی پالبهره مندی از خدمات پرداخت فوری با پی پال، بسیار کاربردی است، زیرا علی رغم این که میلیون ها اعضا در سر تا سر جهان دارد، می تواند در کسری از ثانیه انواع و اقسام خدمات پرداختی را انجام دهد.

پی پال در واقع بستری دیجیتالی برای تراکنشات و نقل و انتقالات مالی است که سر تا سر جهان را پوشش می دهد؛ با افتتاح یک حساب، به عنوان یکی از کاربر های پی پال می توانید بسیاری از فعالیت های پرداختی و همچنین دریافتی تان را در بهترین شرایط و در محدوده ی جهانی انجام دهید.
اگر هر چه بیشتر با پی پال و ویژگی های فوق العاده ی آن آشنا شده و نسبت به کاربرد هایی که دارد مطلع شوید، قطعاً شگفت زده خواهید شد و در صورتی که مشغول به فعالیت های اقتصادی هستید و به انجام تراکنش های مالی نیاز دارید، به شدت ترغیب شده و خواستار افتتاح حساب در این بستر پر فایده و کاربردی خواهید شد.

با پی پال چه منافع و فوایدی شامل حال افراد می شود؟

 
حتماً با توجه به تعاریفی که از پی پال و ویژگی هایش گفتیم، از خود می پرسید بهره مندی از این بستر و داشتن حساب پی پال چه منافع و فوایدی را شامل حال افراد می کند؟
به همین جهت در این قسمت می خواهیم علی رقم تعدد بالا، تعدادی از مهم ترین و پر مزیت ترین منافع استفاده از پی پال را بگوییم. البته پیش از هر چیزی لازم به گفتن است تمامی مواردی که تحت فواید حاصل از پی پال را در قسمت پایین آورده ایم به خدمات منحصر به فرد این بستر بر می گردد و همگی ناشی از ویژگی های کارآمد آن هستند.
منافع و فوایدی که در دریافت و پرداخت با پی پال شامل حال افراد می شوند:
 
•    در مورد اول لازم است به نا محدود بودن قوانین مکانیِ مربوط به نقل و انتقالات مالی در پی پال اشاره کنیم. این جمله یعنی شما می توانید از طریق خدمات ارسال با پی پال، اقدام به ارسال پول به افراد خارج از کشور کنید، به طوری که میزان مسافت هیچ تاثیری در این امر ندارد و فقط کافی است هر دو طرف دارای حساب پی پال باشند. وجود این مزیت به واسطه ی آنلاین بودن سیستم پی پال است. پس پرداخت فوری با پی پال را می توان از مهم ترین منافع نام برد.
•    با توجه به این که خدمات پی پال شامل حال تمام کشور هاست پس تراکنش ها با ارز های مختلفی انجام می شوند و فقط محدود به یک نوع ارز نیستند. در نتیجه اکثر ارز های جهانی در این بستر قابل واریز و دریافت هستند.
•    علاوه بر مورد قبلی لازم است بدانید پی پال دارای خدمات پرداخت ارزی هم است، یعنی به طور مثال شما می توانید موجودی دلار خود را تبدیل به یورو کرده و سپس به مقصد مورد نظر تان ارسال کنید.
•    کاربران می توانند به راحتی حساب های بانکی شان را به حساب پی پال خود متصل کرده و برای تغییر موجودیِ پی پال خود به صورت آنلاین و طبق ساده ترین مراحل اقدام نمایند.
•    تمام تراکنش های انجام شده در محیط پی پال ثبت می شوند و افراد می توانند در مواقع لزوم از این قابلیت استفاده کرده و تراکنش های مالی خود را مرور نمایند. با استفاده از این قابلیت نظارت بر فعالیت های مالی در زمینه کسب و کار ها بسیار راحت تر می شود.
•    ارسال چک الکترونیکی از دیگر قابلیت های بسیار کارآمدی است که وب سایت پی پال در اختیار کاربر های خود قرار داده است.
•    تمام فعالیت های مالی اعم از پرداخت فوری با پی پال، خرید با پی پال و یا برداشت پول نه تنها از طریق نسخه های دکستاپی بلکه به وسیله ی موبایل هم انجام می شوند. با استفاده از این شرایط می توانید در هر جا و هر لحظه ای از حساب پی پال خود بهره مند شده و تراکنش مالی انجام دهید.
•    یکی از پر فایده ترین و بهترین منافعی که لازم است به آن اشاره کنیم، پرداخت بدون کارمزد پی پال می باشد. شما می توانید با استفاده از خدمات پرداخت بدون کارمزد پی پال برای دوستان و خانواده ی خود به صورت رایگان پول ارسال کنید.
•    و در پایان بد نیست بدانید سایت پی پال خدمات و تخفیف های ویژه ای را برای کاربر های دائمی و وفادار خود ارائه می دهد.

آشنایی با انواع حساب ها در پی پال

 
برای افتتاح حساب پی پال دو حق انتخاب در اختیار متقاضیان وجود دارد، یعنی گفتنی است دو نوع حساب ارائه می شود که هر کدام ویژگی های مجزایی دارند. از این رو لازم است با توجه به نیاز تان و انتظاراتی که از خدمات حساب پی پال خود دارید، مورد مناسبی را انتخاب کنید.
پس بیایید با هم انواع حساب پی پال را بررسی کرده و در مورد ویژگی های هر کدام صحبت کنیم:
•    حساب شخصی و یا پرسونال پی پال: این نوع حساب مختص به کاربر های معمولی و افراد حقیقی است. پرداخت فوری با پی پال به هر نقطه از جهان از طریق این حساب امکان پذیر می باشد و همینطور می توانید از خدمات پرداخت بدون کارمزد پی پال هم بهره مند شوید.
•    حساب تجاری و یا بیزینس پی پال: این حساب برای متقاضیانی مناسب است که خواستار انجام تراکنش هایی با مبالغ کثیر تر هستند و عمدتاً هدف آن ها تجارت و کسب درآمد می باشد.

چگونه در پی پال یک حساب برای خود افتتاح کنیم؟

 
از آن جا که سایت پی پال متعلق به آمریکا است، به علت وجود تحریم های مختلف بر علیه کشور ما، افتتاح حساب در این بستر برای ایرانی ها در مقایسه با کشور های دیگر به مراتب سخت تر است. اما لازم به ذکر است جای نگرانی نیست و متقاضیان می توانند با بهره مندی از وب سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند، به راحتی در پی پال یک حساب برای خود افتتاح کنند.
گفتنی است وب سایت ما با از میان برداشتن محدودیت های ناشی از تحریم ها بهترین خدمات را در این راستا ارائه می دهد و شما می توانید با ثبت درخواست خود بدون هیچ دخالتی در بستر پی پال یک حساب داشته باشید.
پاسخگویی و پشتیبانی سریع و همه روزه، ارائه بهترین خدمات در کم ترین زمان و به طور کلی انجام کار هایی که در راستای رضایتمندی متقاضیان هستند، از ویژگی های بارز وب سایت ما محسوب می شوند.

چند نکته ی مهم که باید در مورد پرداخت و خرید با پی پال بدانید

 
بد نیست در راستای افتتاح حساب پی پال در مورد خدمات پرداخت و خرید از طریق آن به چند نکته اشاره کنیم که عبارت هستند از:
•    پرداخت فوری با پی پال تحت هیچ شرایطی مختل نمی شود و شرایط مکانی و زمانی هیچ تاثیری بر این ویژگی ندارند.
•    انتقال وجوه نقد از پی پال به حساب های بانکی و بالعکس به راحتی انجام می گردد.
•    جهت استفاده از خدمات پرداخت بدون کارمزد پی پال باید از طریق گزینه هایی به نام ارسال شخصی یا ارسال به صورت هدیه اقدام کرده و آن ها را انتخاب کنید.
•    گفتنی است خدمات پرداخت بدون کارمزد پی پال به شرطی که نیازی به تبدیل ارز وجود نداشته باشد، شامل خرید محصول و یا خدمات از انواع فروشگاه های خارجی می شود.
•    و در پایان لازم به ذکر است برای استفاده از این بستر آنلاین و پر مزیت وب سایت ما درجه یک ترین خدمات را برای متقاضیان ارائه داده و هیچ ابهامی را در این راستا بدون پاسخ نمی گذارد.وبگردی