آفتاب

پوشش های سبک سقف و دیوار در ساختمان های پیش ساختهامروزه ساختمان های پیش ساخته در ایران مورد توجه زیادی قرار گرفته و به علت نصب سریع و مصالح سبک ارزان قیمت بسیار مقرون بصرفه نیز می باشد.

در این جا به بررسی دو نو از پوشش های سبک سقف و دیوار با عنوان سقف شیبدار شینگل و ساندویچ پانل که کاربرد زیادی در خانه های پیش ساخته دارد می پردازیم
پوشش سبک سقف

پوشش سبک سقف شیروانی شینگل

بیشتر سقف های خانه های پیش ساخته ویلایی سقف شیروانی سبک است.  سقف شیروانی از گذشته تا به امروز مورد استفاده بوده و دارای طرفداران زیادی می باشد. این سقف ها دارای مدل ها و متریال های متنوع است و نمای زیبایی به ساختمان میبخشد.
یکی از جدید ترین  سقف های شیروانی پوشش سقف شینگل می باشد.  این پوشش از مشتقات نفت، سیلیس و لایه‌های گوناگون تشکیل شده که در اصلاح به آن شینگل آسفالتی هم گفته میشود.
 در دو نوع تک لایه و دو لایه تولید میشود از پوشش های سقف سبک می باشد که در حال حاضر در ایران تولید می شود و مورد توجه معماران و سازندگان  ساختمان های مدرن و لاکچری قرارگرفته و به علت انعطاف پذیری در ساخت سقف های گنبدی نیز به کار می رود.
 پوشش سبک سقف

رنگبندی ورق شینگل قرمز ، قهوه ای ، ذغالی و سبز می باشد و از مزیت های پوشش سقف شینگل عایق صوتی ، حرارتی و رطوبتی بودن آن است

پوشش سبک سقف و دیوار ساندویچ پانل

ساندویچ پانل نوعی از مصالح ساختمانی است که کاربرد اصلی آن در جهت عایق کاری حرارتی و رطوبتی برای ساختمان های پیش ساخته بسیار مناسب می باشد و در تعریف عمومی به سقف یا دیواری گفته می شود که دارای ترکیبی سبک بوده و از سه لایه در تولید آن ها استفاده می شود.
ضخامت این پانل ها، بسته به سفارش بین 4 الی 25 سانتی متر می باشد و به طور کلی از 3 لایه (یک لایه میانی و دو لایه بیرونی مستحکم) تشکیل شده است و 12 طیف رنگی مختلفی دارد که با توجه به طراحی کلی سازه می توانید به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کنید.
پوشش سبک سقف
ساندویچ پانل در دو نوع ساندویچ دیواری و سقفی ارائه می شود که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارد اما در نهایت هزینه نهایی شما در پروژه را تا حد زیادی کاهش می دهد.
موارد مورد استفاده ساندویچ پانل در ساختمان‌های پیش ساخته:
استفاده در ویلا ، ساختمان های اداری،  مدارس و اتاقک های نگهبانی و سرایداری ، کمپ های اضطراری ،سرویس های بهداشتی ، آزمایشگاه‌ها ، اتاق قدرت و موتور خانه ، دفتر کارگاه‌ها و نمازخانه‌ها ، سالن اجتماعات و مدارس ، انبار و نمایشگاه و استفاده در ساختمان های موقت
پوشش سبک سقف
قابل ذکر است که ساندویچ پانل مورد استفاده در ساختمان های پیش ساخته در طرح ، رنگ ، ابعاد مختلف قابل سفارش می باشند و کاربرد آن قابل تعریف بوده و حتی با اعمال تغییراتی ( مانند حذف و اضافه کردن صفحات ساندویچ ، گام های آن و ضخامت های موجود) ، با توجه به نیاز خود تغییری قابل توجه در قیمت تمام شده آن به وجود می آورد.

جهت خرید پوشش سقف شینگل و ساندویچ پانل سقف و دیواری با شماره 09199555290 تماس حاص نمایید  و یا به سایت saghfeshibdar.com  شرکت فرداد البرز مراجعه نمایید