آفتاب

وکیل در شیرازدوستان بزرگوار آیا تا به حال به دنبال وکیل بوده اید؟ یافتن وکیل از اموری است که بسیار حائز اهمیت است چراکه وکیل خوب میتواند به شما عزیزان کمک شایانی بکند و از شما در مقابل ضرر های هنگفت دفاع کند! چه بسا در تمام مشغال و امورات افرادی هستند که با علم و تجربه کافی میتوانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. شعار ما خدمت به شماست.

عرض سلام ادب و احترام خدمت شما بزرگواران
دوستان بزرگوار آیا تا به حال به دنبال وکیل بوده اید؟ یافتن وکیل از اموری است که بسیار حائز اهمیت است چراکه وکیل خوب میتواند به شما عزیزان کمک شایانی بکند و از شما در مقابل ضرر های هنگفت دفاع کند! چه بسا در تمام مشغال و امورات افرادی هستند که با علم و تجربه کافی میتوانند بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. شعار ما خدمت به شماست.
وکلای خوب ویژگی هایی دارد که آن را خدمت شما عزیزان شرح میدهیم!
 وکیل در شیراز

ویژگی های وکیل خوب در شیراز

1.سابقه کاری

دوستان آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که در هرکاری تجربه بسیار مهم است؟
تجربه کاری باعث میشود اگر شخصی در اوایل وکالت خود مشکلاتی را حتی اگر داشته باشد آن را ببا گذشت زمان و کامل کردن چوب خط تجربه خود کامل کند.
وکلای شیراز متشکل از وکلایی است که سابقه کاری درخشانی را در زمینه وکالت در محاکم کشور دارند و میتوانند خدمات بسیار خوبی را برای شما عزیزان به ارمغان بیاورند

2.وقت شناسی

دوستان از ما به شما نصیحت هیچوقت به شخصی که وقت شناس نیست اطمنیان نکنید البته هر شخصی چند دقیقه ای دیر کرد دلیل بر این نیست که وقت شناس نباشد اما چه بسا افرادی هستند که وقت شناس نیستند و یک وکیل وقت شناس در شیراز بسیار میتواند به شما عزیزان کمک کند فکر کنید! در یک جلسه بسیار مهم وکیل شما نیم ساعت تاخیر کند و قسمت های مهم دادرسی را از دست بدهد. خب قطعا این امر بر روند دادرسی شما تاثیر میگذارد و حتی میتواند باعث شکست شما شود و چه بسا ضرر غیر قابل جبرانی به شما وارد شود.

3.تشخیص بهترین مسیر

یک وکیل با تجربه در شیراز بهترین مسیر هارا به شما پیشنهاد میکند و از هدر رفت زمان و هزینه های شما بسیار میتواند جلوگیری کند چه بسا شما راه اشتباهی را بروید و هزینه های دادرسی زیادی را متحمل شوید ما به شما پیشنهاد میکنیم به یک وکیل با تجربه در شیراز اعتماد کنید و حتما از یک وکیل با تجربه مشورت بگیرید تا بتواند بهترین مسیر را به شما عزیزان ارائه کند.

4.احترام

یک وکیل خوب به موکل اش و قضات و وکیل شخص مقابل احترام میگذارد و با بی احترامی باعث سر افکندگی موکل اش نمیشود و وکیل خوب در شیراز باید پختگی کامل در این زمینه را داشته باشد.
 وکیل در شیراز

5.محرم اسرار

یک وکیل خوب در شیراز باید محرم اسرار موکل اش باشد اکثر اشخاصی که به وکلا مراجعه میکنند مشکلاتی دارد از قبیل :مشکلات خانوادگی/شخصی و....
و وکیل خوب نباید اسرار موکل اش را فاش کند یا برای ضربه زدن به او از آن استفاده کند یک وکیل خوب با صبر و حوصله کافی به اسرار مردم گوش میکند و از آن ها برای کمک به موکلش استفاده میکند تا بتواند ازامش کافی را برای او به ارمغان بیاورد تا وی در شرایط حساس بتواند خودش را به بهترین نحو کنترل کند.

6.مطلع بودن از قوانین

یک وکیل در شیراز  برای کمک رساندن به موکل اش و انجام دادن وظایف قانونی و شرعی خود باید اطلاعات خود را به روز کند برای مثال قانونی جدید به نام قانون کاهش مجازات تعزیری اخیرا تصویب شده است که یک وکیل برای نجات دادن موکل اش که مجازات سنگینی برای وی صادر شده است باید آن قانون را بداند معمولا وکلا باید  هر روز مطالعه داشته باشند تا بتوانند بهترین امورات را برای موکیل خود انجام دهد! چه بسا عدم اطلاع کافی از قوانین میتواند باعث شکست وکیل و موکل اش بشود و میتواند باعث ضرر های گاها بسیار سنگین شود!

7.فن بیان

یک وکیل خوب در شیراز باید فن بیان بسیار قوی داشته باشد تا بتواند قضات را قانع کند و باعث شود قاضی به اقنای وجدانی برسد و نباید کلماتی نامفهوم و مبهم را استفاده کند. به عبارتی که وکیل در شیراز باید قلمی سنگین و کلامی مفهوم داشته باشد.
اگر شخصی باشد که توان مالی مناسبی نداشته باشد میتواند از وکیل معاضدتی در شیراز استفاده کند.
و یا اگر شخصی تحصیل کرده رشته حقوق باشد ولی شغل او وکالت نباشد، بخواهد به صورت اتفاقی برای حل مشکلاتی که بستگان نزدیک او در مراجع قضایی دارند، خارج از چرخه و آزمون‌های سخت کانون وکلای دادگستری، از این کانون برای همان مورد خاص پروانه وکالت موردی بگیرد، با طی مراحل قانونی و پرداخت هزینه مربوطه می‌تواند به این امر اقدام کند. شخصی که با این روش وکالت موردی برای دفاع از حقوق بستگانش گرفته‌است را وکیل اتفاقی گویند.
با تشکر از اینکه نگاه زیبایتان را بدرقه راه ما کردید.
 


وکیل در شیرازوبگردی