آفتاب

خرید آنلاین بیمه مسافرتی سامان، ایران و ... در سامانه بیمیکامکان خرید انواع بیمه مسافرتی در سامانه بیمیک به صورت کاملا اینترنتی فراهم آمده است و بدون آن که نیازی به حضور فیزیکی باشد می توانید بیمه خود را بخرید.

خرید اینترنتی بیمه مسافرتی همیشه یک ضرورت در سفرهای خارجی محسوب شده، اما با شرایط فعلی ناشی از شیوع ویروس کرونا، به نظر می‌رسد که بیمه‌های مسافرتی یکی از اصلی‌ترین ارکان آماده‌سازی مسافر برای هر سفر باشند.
خوشبختانه امکان خرید انواع بیمه مسافرتی در سامانه بیمیک به صورت کاملا اینترنتی فراهم آمده است و بدون آن که نیازی به حضور فیزیکی باشد، می توانید تمام مراحل مقایسه میان بیمه نامه‌ها چون بیمه مسافرتی سامان یا بیمه مسافرتی ایران و ... را انجام داده و نسبت به خرید بهترین بیمه مسافرتی اقدام نمایید.
 با تصور این که نداشتن بیمه نامه مسافرتی، چه مشکلاتی برای شما در طول سفر می‌تواند به وجود بیاورد؛ متوجه ضرورت خرید این بیمه نامه خواهید شد.

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی نوعی از بیمه‌های رایج کشور است که باید پیش از سفر صادر شده و با خارج شدن مسافر از کشور، امکان صدور این بیمه نامه وجود نخواهد داشت. بیمه‌های مسافرتی دارای پوشش‌های مختلفی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    پوشش دندانپزشکی
•    پوشش فوریت‌های پزشکی
•    پوشش مفقودی بار و چمدان (سرقت یا گم کردن)
•    پوشش تاخیر در پرواز
•    پوشش مسائل حقوقی در کشور ثالث
•    پوشش خسارات ناشی از کنسل شدن پرواز
•    پوشش پرداخت هزینه پرواز یکی از اقوام درجه یک در صورت فوت بیمه شده
•    پوشش پرداخت هزینه ها پرواز و اسکان یکی از اقوام درجه یک در زمان بیماری
•    پوشش پرداخت هزینه‌های خرید دارو در بیماری های اورژانسی
•    و ... .

بهترین بیمه مسافرتی

برای انتخاب بهترین بیمه مسافرتی باید دقت کافی به پوشش‌های ارائه شده توسط شرکت بیمه ارائه دهنده داشته باشید. بدیهی است که ماهیت اصلی بیمه مسافرتی نزد تمامی شرکت‌های بیمه ارائه دهنده آن، یکسان است؛ اما باید دید هر یک از این شرکت‌ها چه پوشش‌های مکملی را در سبد کالایی خود در نظر گرفته و کیفیت ارائه خدمات از سوی آن‌ها چگونه است.
در یک بررسی صورت گرفته توسط شرکت بیمیک، بیمه مسافرتی سامان و بیمه مسافرتی ایران در شمار بهترین بیمه‌های مسافرتی در زمان حاضر هستند.

بیمه مسافرتی سامان

بیمه مسافرتی سامان پوشش‌های کاملی ارائه داده است و پشتیبانی‌های آن در هر کشور و شهری از جهان به صورت کاملا شبانه روزی بوده و شما در شهر مقصد با نماینده شرکت بیمه فارسی زبان روبرو خواهید بود. همین طور یکی از مزایای پوشش بیمه مسافرتی سامان این است که هیچ گونه محدودیت سنی برای بیمه شدگان از سوی این شرکت بیمه در نظر گرفته نشده است.

پوشش‌های بیمه مسافرتی سامان

پوشش‌های بیمه مسافرتی سامان شامل موارد زیر می‌شود:
دندانپزشکی، مفقودی چمدان، کنسلی سفر، فوریت های پزشکی، مشاور حقوقی، اورژانس هوایی، بیمه اموال، پشتیبانی 24 ساعته، وقفه سفر، اپراتور فارسی، پوشش کامل سفر و پرداخت هزینه های خسارت در مقصد.
نکته 1: لازم به ذکر است که مدت سفر تحت پوشش بیمه مسافرتی سامان، نباید از 92 روز به صورت متوالی تجاوز کند و تاریخ شروع این بیمه نامه، درست مطابق با تاریخ شروع سفر خواهد بود.
نکته 2: نکته مثبت دیگر در خصوص بیمه مسافرتی سامان، این است که پرداخت خسارت در همان مقصد سفر انجام گرفته و نیازی به انتظار برای بازگشت به کشور نیست. (البته در صورتی که مسافر بیمه شده مایل باشد، می‌تواند دریافت خسارات را به زمان بازگشت به کشور موکول سازد.)

بیمه مسافرتی سامان شنگن

بیمه مسافرتی سامان شنگن برای سفر به کشورهای عضو پیمان شنگن بوده و در صورتی که مسافرت شما به قاره اروپا با ویزای شنگن همراه است و قصد سفر به این مناطق را دارید، این بیمه مسافرتی، بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

بیمه مسافرتی ایران

بیمه مسافرتی ایران نیز از بهترین بیمه‌های مسافرتی محسوب می‌شود که پوشش‌های زیر را ارائه می‌دهد:
•    پرداخت خسارت مربوط به هزینه‌های پزشکی
•    پرداخت خسارت مربوط به هزینه‌های دندانپزشکی
•    پرداخت هزینه دارو
•    پرداخت هزینه‌های برگرداندن جسد بیمه‌گذار فوت شده
•    پرداخت هزینه‌های مسائل حقوقی (در صورتی که بیمه‌گذار مرتکب جرمی نشده باشد.)
•    پرداخت خسارت از گم شدن یا سرقت بار و کیف پول و مدارک
•    پرداخت هزینه‌های مربوط به تاخیر در پرواز
•    و ...

بیمه مسافرتی کرونا

بیمه مسافرتی کرونا نیز در شمار بیمه‌های مسافرتی سامان قرار دارد که به واسطه آن، در صورت ابتلا بیمه شده به ویروس کووید 19، هزینه‌های پزشکی مربوط به آن از سوی شرکت بیمه پرداخت می‌گردد. البته لازم به ذکر است که باید نتیجه تست آزمایشگاهی شخص مثبت شده و تائید گردد.

قیمت بیمه مسافرتی

قیمت بیمه مسافرتی با توجه به این که چه پوشش‌هایی را انتخاب کرده باشید، تعیین خواهد شد. به طور مثال در خصوص بیمه سامان، شما می‌توانید قیمت بیمه مسافرتی با پوشش 30 هزار یورویی یا 50 هزار یورویی را انتخاب کنید. به این ترتیب پوشش‌های ارائه شده و سقف تعهدات شرکت بیمه متفاوت خواهد بود و بدیهی است که قیمت بیمه مسافرتی با سقف پوشش 50 هزار یورویی، پوشش‌های به مراتب تکمیل‌تری دارد.
قیمت بیمه مسافرتی به سن بیمه شده، طول مدت سفر، کشور مقصد و ... بستگی دارد. در زیر برخی از نمونه های قیمت بیمه مسافرتی سامان شنگن با سقف تعهد 50 هزار یورو را مشاهده می‌کنید:خرید آنلاین انواع بیمه مسافرتی

برای خرید آنلاین انواع بیمه مسافرتی می‌توانید به سامانه بیمیک مراجعه نموده و بهترین بیمه‌های مسافرتی را در یک قیاس هوشمند با یکدیگر قرار داده و بهترین پوشش بیمه نامه را به صورت کاملا غیرحضوری خریداری کنید. در بیمیک تمامی توضیحات لازم جهت خرید آنلاین انواع بیمه مسافرتی در اختیار کاربران قرار داده شده است و اگر اطلاعات دقیق و درستی در این باره ندارید، می‌توانید در بیمیک به راهنمای جامع خرید بیمه مسافرتی دست یابید.