آفتاب

آموزش ثبت شرکت در خارج از ایرانثبت شرکت در خارج از ایران یک اتفاق بسیار هیجان انگیز میتونه باشه اما روند آسانی ندارد موسسه حامی مهاجر که در امر ثبت شرکت در خارج از ایران به عنوان مثال کشور های ترکیه ، انگلستان و آمریکا تبحر خاصی دارد میتونه شرایطی رو ایجاد کند تا شما به هدفتون یعنی ثبت شرکت در خارج از ایران دستیابید.

معمولا افرادی که قصد ثبت شرکت در خارج از ایران رو دارند دو دلیل عمده دارد که به شرح زیر می باشد.
1.    اخذ اقامت آن کشور
2.    توسعه بیزینس در سطح بین الملل
 در این مقاله قصد داریم تا به این دو دلیل بپردازیم . به عنوان مثال با اقامت در ترکیه شروع می کنیم :

اخذ اقامت ترکیه با ثبت شرکت

ترکیه جز کشورهای می باشد که در چند سال اخیر مقصد بسیاری از ایرانیان بوده و معمولا هدف بیشتر مردم از سفر به این کشور صرفا جنبه توریستی داشته ، اما دلایل بیزینسی سفر به ترکیه هم کم نیست و افراد زیادی به دنبال راه اندازی بیزینس و ثبت شرکت در ترکیه هستند. برخلاف کشورهای مانند امارات متحده عربی نیازی به همکاری شهروندان آن کشور جهت ثبت شرکت ندارید. ثبت شرکت در ترکیه بسیار راحت انجام می شود. از طریق ثبت شرکت در کشور ترکیه می توانید اقامت ترکیه رو دریافت کنید ، برای اطلاعات بیشتر در مورد اقامت ترکیه اینجا کلیک کنید.

نحوه ثبت شرکت در ترکیه و دریافت اقامت

در نظر داشته باشید که به عنوان خارجی در این کشور ، حتی برای راه اندازی یک سوپر مارکت در ترکیه نیاز به ثبت شرکت در این کشور دارید. برای ثبت شرکت در این کشور باید یک حسابدار ترک استخدام کنید. پس از اینکه شرکت رو در ترکیه به ثبت رساندید اقامت یک ساله دریافت میکنید ، با زنده نگه داشتن بیزینس و پرداخت بیمه به مدت 5 سال می توانید اقامت دائم کشور ترکیه رو دریافت کنید. لطفا توجه کنید در ازای یک خارجی باید پنج ترک رو بیمه کنید. این کار جز قوانین کشور ترکیه می باشد. مانند این قوانین رو در دیگر کشور های دنیا با کمی تفاوت وجود دارد.

مراحل ثبت شرکت در ترکیه

1.    ارائه اجاره نامه دفتر شرکت
مهم ترین و اولین اقدام برای ثبت شرکت در ترکیه تعیین آدرس دفتر شرکت می باشد. در بدو شروع اقدامات در خصوص ثبت شرکت در ترکیه باید اجاره نامه دفتر شرکت رو ارائه دهید. لطفا توجه کنید اولین اقدام برای ثبت شرکت اجاره یک دفتر می باشد.
2.    تنظیم اساسنامه شرکت
3.    ارائه شماره مالیاتی
4.    ارائه اساسنامه ای که در دفترخانه رسمی مورد تایید قرار گرفته شده
5.    چاپ روزنامه رسمی
6.    تایید نمونه امضا و وکالت نامه
7.    تنظیم فرم اداره دارایی و مراجعه و تحویل اسناد مبوط به اداره ذکر شده برای بررسی اسناد و بازدید و تایید آدرس دفتر شرکت توسط بازرسان آن اداره
8.    بازدید و تایید آدرس شرکت توسط بازرسان اداره دارایی
9.    اخذ شماره مالیاتی شرکت پس از بازدید وتایید آدرس
10.    دریافت کارت بازرگانی جهت بیزینس در ترکیه
11.    تصدیق دفاتر حسابداری
12.    باز کردن حساب در بانک
13.    معرفی حسابداری که شهروند ترکیه نیز باشد
جهت ثبت شرکت در ترکیه و در نهایت دریافت اقامت این کشور باید تمامی این مراحل رو انجام بدید تا بیزینس خود را در این کشور راه اندازی کنید.

درباره تجارت در ترکیه

ترکیه جز کشور های اروپایی می باشد. با یک مقایسه بسیار ساده می توان تفاوت رو متوجه شد که راه اندازی شرکت در این کشور و زنده نگه داشتن بیزینس بسیار ارزان تر از دیگر کشورهای اروپایی می باشد.
زندگی در این کشور ارزان تر از دیگر کشورهای اروپایی می باشد.یکی از مزیت های که کشور ترکیه به نسبت دیگر کشور های اروپایی دارد مالیات کم می باشد.
مالیاتی که به دولت ترکیه میپردازید بسیار ناچیز می باشد و در قبال درآمد حاصل از شرکتتون می باشد.
نتیجه گیری
تا حدودی با نحوه راه اندازی بیزینس و ثبت شرکت در کشور ترکیه و اخذ اقامت در این کشور آشنا شدید.
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت شرکت در ترکیه و یا دریافت اقامت با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید و از مشاوران ماهر این تیم راهنمایی بگیرید ، همچنین می توانید اینجا کلیک کنید.
ثبت شرکت در کشورهای عضو منطقه شینگن
اگر به دنبال ثبت شرکت در کشورهای که عضو شینگن هستند لطفا به این موارد زیر توجه کنید. نکته اول اینه که کشور های عضو منطقه شینگن رو بشناسیم ، کشور های عضو منطقه شینگن به شرح زیر می باشند:
1.    اتریش
2.    اسلواکی
3.    اسلوونی
4.    اسپانیا
5.    استونی
6.    بلژیک
7.    جمهوری چک
8.    دانمارک
9.    فنلاند
10.    فرانسه
11.    آلمان
12.    یونان
13.    مجارستان
14.    ایسلند
15.    ایتالیا
16.    هلند
17.    پرتغال
18.    سوئد
19.    سوئیس
20.    لتونی
21.    لیختن اشتاین
22.    لیتوانی
23.    لوکزامبورگ
24.    مالت
25.    نروژ
26.    لهستان
این 26 کشور عضو منطقه شینگن می باشند. اگر به دنبال ثبت شرکت در کشور های عضو شینگن هستید ما در کنارتون هستیم می توین با یک تماس به موسسه حامی مهاجر آخرین اطلاعات شامل نحوه ثبت شرکت در این کشور ها رو در اختیارتون بزارند. با داشتن ویزا شینگن به راحتی می توانید که به این 26 کشور سفر کنید.

مزیت ثبت شرکت در کشور های عضو شینگن

با داشتن ویزا شینگن می توانید در هر زمانی که در منطقه شینگن حضور دارید به راحتی بین دیگر کشور ها بدون بررسی مرزی عبور کنید. این مزیت در زمانی که شما یک بیزینس در منطقه شینگن راه اندازی کردید بسیار کاربرد دارد. تصور کنید شما یک بیزینس دارید و یک سفر کاری براتون پیش امده چقدر باید انرژی و هزینه صرف کنید تا روادید دریافت کنید برای سفر به کشور مقصد. با داشتن ویزا شینگن این مشکل به راحتی رفع می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت شرکت در کشورهای عضو شینگن به وب سایت حامی مهاجر مراجعه نماید. اینجا کلیک کنید.

ثبت شرکت و اقامت در آمریکا

به دنبال راه اندازی در بیزینس در کشور ایالات متحده آمریکا هستید ابتدا باید بیشتر درباره اقتصاد کشور آمریکا بدانید. با ثبات ترین کشور از لحاظ اقتصادی در جهان آمریکا می باشد. همچنین از لحاظ جذب سرمایه گذار این کشور انتخاب خوبی است برای افرادی که به دنبال راه اندازی یک بیزینس بسیار بزرگ هستند. از لحاظ ساختاری شرکت های آمریکا دو ساختار اصلی دارند که از لحاظ مالیاتی کاملا متفاوت هستند. ساختار LLCs  و  C-Corporation می باشد. باید درباره این دو ساختار مطالعه کنید تا در هنگام ثبت شرکت در آمریکا مسیر بیزینس رو مشخص کنید.
اقامت آمریکا از طریق ثبت شرکت
برای دریافت اقامت در آمریکا باید ویزا سرمایه گذاری یعنی E2 رو دریافت کنید. این ویزا هم به کسانی اعطا می شود که تابعیت کشوری رو دارند که آمریکا با آن کشور پیمان دوستی و تجاری دارد.
کشور ایران از سال 1957 معاهده دوستی و تجاری با امریکا بسته است و مشکلی بابت دریافت ویزا e2 برای ایرانیان نیست. میتوانید با دریافت ویزا E2 سرمایه گذاری در آمریکا شرکت و بیزینس خودتون رو راه اندازی کنید و اقامت بگیرید. در ابتدا اقامت موقت می باشد که با زنده نگه داشتن بیزینس می تونید این اقامت رو تمدید کنید.
آسان ترین روش ثبت شرکت در آمریکا
ثبت شرکت و دریافت اقامت ایالت متحده آمریکا زمانبر می باشد اما یک روش آسان هم هست که بتوانید به راحتی هم اقامت آمریکا رو دریافت کنید ، تحصیل کنید و کسب کار راه اندازی کنید. آمریکا هر سال با برنامه ویزا گوناگونی یعنی لاتاری 50 هزار مهاجر از تمامی نقاط دنیا میگیرد. آسان ترین راه و کم هزینه ترین راه برای دریافت اقامت آمریکا ثبت نام در لاتاری می باشد. پس از برنده شدن و ویزا گرفتن می توانید وارد خاک ایالات متحده امریکا بشید اقامت دائم داشته باشید و بدون هیچگونه محدودیتی کسب و کار خودتون رو راه اندازی کنید.


وبگردی