آفتاب

خرید پرچم به صورت آنلاینامروزه استفاده های مختلفی از پرچم ها می شود ، به طوری که اگر صاحب شرکت و یا کسب و کاری باشید استفاده و خرید پرچم اختصاصی برای تجارت شما ضروری محسوب می شود.


پرچم ها یک روش بسیار متداول برای ابراز شادی و غرور هستند ، پرچم ها نمادی احساسی هستند که می توانند هویت محلی ، ملی و انسجام جامعه را تقویت کنند. امروزه استفاده های مختلفی از پرچم ها می شود ، به طوری که اگر صاحب شرکت و یا کسب و کاری باشید استفاده و خرید پرچم اختصاصی برای تجارت شما ضروری محسوب می شود.
 

تاریخچه پرچم های ملی

از نظر تاریخی پرچم ها به عنوان معیارهای نظامی شناخته می شوند و از آنها به عنوان علائم میدانی استفاده می شود. پرواز و نمایش پرچم ها در جنگ ها و همچنین استفاده از پرچم دریایی که در دوران قایقرانی معرفی شده بود ، در اوایل قرن 17 امری معمول بود. استفاده از پرچم های ملی به سال 1603 برمی گردد ، زمانی که جیمز ششم اسکاتلند تاج و تخت انگلیس و ایرلند را به ارث برد ، از این طریق پادشاه های انگلیس ، اسکاتلند و ایرلند را در یک اتحادیه شخصی (که ایالات جداگانه باقی مانده بودند) متحد می کردند. در 12 آوریل 1606 ، یک پرچم جدید برای نمایندگی از این اتحادیه نظارتی بین انگلستان و اسکاتلند در یک حکم سلطنتی مشخص شد که براساس آن ، پرچم انگلستان (یک صلیب سرخ بر روی زمینه سفید ، معروف به صلیب سنت جورج) و پرچم اسکاتلند (صلیب سفید بر روی زمینه آبی ، معروف به Saltire یا صلیب سنت اندرو) به هم می پیوندد و پرچم انگلیس اولین پرچم اتحادیه لقب می گیرد. با ظهور احساسات ناسیونالیستی از اواخر قرن 18، پرچم های ملی در زمینه های غیرنظامی نیز به نمایش درآمدند.
داستان پرچم ایران از آغاز تا کنون را اینجا مطالعه کنید

خرید پرچم های ملی و بین المللی و چاپ آن

پرچم های ملی نماد و نشانگر کشورها ، ملل ، ایالت ها و انجمن ها هستند. برای قرن ها از پرچم های ملی به عنوان نشانه همبستگی و حاکمیت مردمان استفاده شده است. با داشتن پرچم ملی ، هر موسسه یا هر فرد مجزا قادر است هویت خود را به دیگران ابراز کند. در دنیای پرچم می توانید اقدام به خرید پرچم های مختلفی کنید از پرچم های ملی گرفته تا پرچم های کشوری و پرچم های خاص که همگی با بهترین کیفیت ارائه می شوند. پرچم یا بنر مورد نظر خود را از لیست دنیای پرچم انتخاب کنید ، ما به سرعت و در اندازه دلخواه پرچم شما را تهیه می کنیم. همچنین در دنیای پرچم می توانید اقدام به سفارش طرح مورد نظر خود برای چاپ پرچم کنید. پرچم های ملی همچنین به عنوان پرچم های کوچک ، پرچم های رومیزی یا به عنوان پرچم های مورب در دسترس هستند.

انواع پرچم

 

پرچم های بالا رونده مستطیل شکل

پرچم بالارونده مستطیل شکل که امروزه به عنوان پرچم ملی هم شناخته می شود ، معمولا جزو بزرگترین پرچم ها می باشد که اقتدار ملی و کشوری را به نمایش می گذارد. به دلیل استفاده های این نوع پرچم ، مواد اولیه ساخت پرچم های ملی بسیار مهم محسوب می شود و باید تا حد ممکن برای ساخت این نوع پرچم ها از بهترین مواد اولیه استفاده شود.

پرچم های کانتیور یا پایه ایی

این نوع پرچم های شباهت بسیاری به پرچم های ملی از لحاظ اندازه و شکل دارند با این تفاوت که این پرچم ها نگه دارنده ایی در قسمت بالایی میله پرچم دارند که باعث می شود در هوا کمتر حرکت کنند. معمولا از این نوع پرچم ها برای تبلیغات مراسم های مختلف استفاده می شود.

خرید پرچم های بنری

پرچم های بنری به شکل مستطیلی چاپ می شوند ، اما برای پایداری بیشتر به میله های پرچم متصل می شوند. از این نوع پرچم ها نیز عمدتا برای تبلیغات استفاده می شود.
پرچم های مورب
در صورت کمبود فضا برای نمایش پرچم ، از پرچم های مورب و اریب استفاده می شود. یک نگهدارنده مورب ، پرچم را به نمایش در می آورد. این نوع پرچم ها معمولا در فستیوال ها و جشن های مختلف دیده می شوند.

خرید پرچم های مناسب اتاق ها

با توجه به شرایط و کمبود فضا در اتاق ها ، این نوع پرچم ها ، مناسب اتاق ساخته می شوند. پرچم ها به قطب های چوبی وصل شده اند که می توانند به صورت جداگانه یا به صورت گروهی قرار داده شوند.

پرچم های مناسب اتومبیل

 
این نوع پرچم ها برای اتومبیل ها ساخته می شوند و به طور معمول در ابعاد 30 سانتی متری دوخته می شوند و با یک نگهدارنده پلاستیکی پایدار تجهیز می شوند. معمولا در مراسم های بین المللی از این پرچم ها برای شناسایی اتومبیل های نماینده های کشورهای مختلف استفاده می شود.

پرچم های مناسب کشتی ها و قایق ها

پرچم های مناسب قایق برای شناسایی ملیت هر صاحب قایق الزامی می باشد. معمولا قایق ها در آب های بین المللی مجهز به پرچمی در قسمت عقب هستند که به یک نگهدارنده انعطاف پذیر وصل شده است.

خرید پرچم های رومیزی

پرچم های رومیزی با پرچم ملی در اتاق کنفرانس تزئین بی نظیری ارائه می دهند. این نوع پرچم ها توسط یک میله نازک به همراه یک نگهدارنده ارائه می شوند.

پرچم های بنری رومیزی

همانطور که از اسم این پرچم ها می توان فهمید ، از این پرچم ها برای آگاهی رساندن در مورد موضوعی خاص استفاده می شود. معمولا این نوع پرچم ها در اتاق های کنفرانس یا اتاق های کاری دیده می شوند. نگهدارنده پرچم های بنری رومیزی متناسب با نیاز شما معمولا از چوب یا آهن ساخته می شوند.

پرچم های کاغذی

این نوع پرچم ها ارزان قیمت هستند و می توان از آن ها برای مناسبت های مختلف استفاده کرد. این پرچم ها معمولا با نگهدارنده پلاستیکی ساخته می شوند.
امروزه پرچم های مختلفی در بازار موجود می باشند که قطعا پیدا کردن پرچمی با کیفیت بالا کار سختی است. به همین دلیل دنیای پرچم با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه انتخاب پرچم را برای شما آسان و راحت کرده است. انواع مختلف پرچم از جمله پرچم های رومیزی ، پرچم های مناسب اتاق ، پرچم های ملی و… با اندازه های مختلف در دنیای پرچم موجود می باشد که می توانید اقدام به خرید پرچم کنید. همچنین می توانید چاپ پرچم با طرح های دلخواه خود را به متخصصین دنیای پرچم بسپارید.

وبگردی