آفتاب

نکات جالب درباره ی سئو وب سایت که باید بدانید!احتمالا این سوال برای شما هم پیش آمده که برای ورود به دنیای تجارت آنلاین چه باید کرد! همه به اولین موضوعی که فکر می کنند طراحی سایت می باشد. درست است که طراحی سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار می‌باشد اما برای وارد شدن به دنیای تجارت و رقابت با سایر کسب و کارها باید با سئو وب سایت نیز سر و کار داشته باشید.

ورود به دنیای تجارت آنلاین با سئو وب سایت

احتمالا این سوال برای شما هم پیش آمده که برای ورود به دنیای تجارت آنلاین چه باید کرد! همه به اولین موضوعی که فکر می کنند طراحی سایت می باشد. درست است که طراحی سایت از اهمیت   ویژه ای برخوردار می‌باشد اما برای وارد شدن به دنیای تجارت و رقابت با سایر کسب و کارها باید با سئو وب سایت نیز سر و کار داشته باشید.
 سئو را می‌توان امری تخصصی نامید که هر کسی نمی‌تواند برای انجام آن اقدام کند. این روزها اگر تجارت آنلاین خواهان زیادی پیدا کرده است دلیلش را می‌توان به سئو ربط داد اگر می‌بینید تجارت آنلاین بسیار زیاد شده است در‌واقع باید گفت تجارت آنلاین را سئو اینطور داغ کرده است. اگر می‌خواهید از اثرات سئو باخبر شوید بهتر است کلمه کلیدی مربوط به کسب و کارتان را در گوگل جستجو کنید تا به رقابت کسب و کارها پی ببرید. شما برای موفق شدن نیاز به ابزارهای زیادی دارید می‌توان سئو را یکی از این ابزارها درنظر گرفت.
با یک مثال واضح تر توضیح می‌دهیم سئو دقیقاً چه کاری انجام می دهد!
شما برای درست کردن یک غذا باید مواد غذایی را کامل در اختیار داشته باشید و چاشنی های مختلفی برای طعم دار کردن غذا استفاده کنید. می‌توان گفت سئو و طراحی سایت هر دو نقش مواد غذایی دارد و تولید محتوا را می‌توان چاشنی غذا دانست. البته باید به این موضوع اشاره کرد که تولید محتوا به سئو کمک زیادی می‌کند در این باره در ادامه اطلاعات بیشتری در اختیار شما قرار داده ایم. این مقاله به شما در شناخت بهتر سئو کمک می‌کند پس همراه ما باشید.

سئو سایت 

چرا قوانین سئو روز به روز دچار تغییر و تحول می شود؟

گاهی سئو کاران از این موضوع شکایت می‌کنند که چرا سئو روز به روز دچار تغییرات می‌شود و قوانینش تغییر می کنند. قطعاً وقتی قوانین سئو دچار تغییرات زیاد بشود کار سئوکاران سخت است پس یکی از ویژگی سئوکاری که از آن می‌خواهید کمک بگیرید این است که به روز باشد و صبر حوصله ی زیادی برای سئو کردن وب سایت شما داشته باشد.
 اما سؤالی که شاید ذهن شما را هم درگیر کرده این سؤال است که چرا قوانین سئو در حال تغییر است! خب خیلی‌ها تصور می‌کنند قوانین سئو برای موتور جستجو گوگل است اما اینطور نیست بلکه قوانین سئو با توجه به نیاز کاربران در اینترنت تغییر و تحول پیدا می کند.
 بهتر است اینطور بگوییم که اگر شما می‌خواهید به کمک سئو وب سایت به خط یک گوگل برسید بهتر است روی نیاز مشتریان خود کار کنید نه نیازهای موتور جستجو! یک سئوکار حرفه‌ای می‌داند چگونه قوانین سئو را بر روی وب سایت پیاده‌سازی کند پس شرط اصلی برای اجرای قوانین سئو انتخاب یک سئوکار حرفه‌ای و ماهر است. سئوکار حرفه‌ای حتی با تغییرات قوانین گوگل می‌تواند در کمترین زمان قوانین جدید را بر روی وب سایت پیاده‌سازی کنید پس شما نیازی به نگرانی نخواهید داشت.

سئو سایت 

تولید محتوا چه رابطه‌ای با بهینه سازی سایت دارد؟

به نظر شما تولید محتوا و بهینه سازی سایت چه رابطه‌ای باهم دارند در این بخش این مورد را بررسی خواهیم کرد.  محتوا تنها شامل یک متن نمی‌شود بلکه مواردی همچون صدا ، عکس ، فیلم و… نیز  شامل محتوا می‌شوند و با آن‌ها می‌توانید تولید محتوا را انجام بدهید. اگر فکر می‌کنید که هر محتوایی می‌تواند در موفقیت وب سایت و سئو شما مفید عمل کند بهتر است بگوییم سخت در اشتباه هستید چرا که یک محتوای خوب و جذاب می‌تواند به شما کمک‌های زیادی کند.
 هر چقدر محتوایی که تولید می‌کنید برای کاربر جذاب باشد بهینه سازی وب سایت شما با سرعت بیشتری موفقیت آمیز خواهد بود. موارد زیادی وجود دارد که باعث می‌شود محتوای شما جذاب‌تر به نظر برسد. برای مثال یکی از مواردی که در محتوای متنی مهم است این است که بتوانید از عنوان های مهم و جذاب استفاده کنید.
 عنوان یک موضوع است که می‌تواند مخاطب را جذب خواندن کند. بهتر است اینطور بگوییم که اگر کاربر جذب محتوای تولیدی شما شود رتبه بهتری از گوگل به دست خواهید آورد. برای تولید محتوا هم قوانین  زیادی وجود دارد که با رعایت آن‌ها می‌توانید به سئو سایت خود کمک کنید. با رعایت این قوانین می‌توانید هم به سئو وب سایت کمک کنید و هم فروش خود را بالاتر ببرید.

سئو سایت 

برای کمک به سئو مطالب اضافی را حذف کنید!

احتمالاً وب سایت شما هم دارای مطالب اضافی می‌باشد که باید آن‌ها را حذف کنید اما خیلی از افراد فکر می‌کنند که این مطالب می‌تواند مفید باشد در صورتی که اینطور نیست. این مطالب اضافی می‌تواند فضای وب سایت شما را اشغال کند و دچار مشکل کند. با وجود این محتواهای اضافی نه تنها رتبه ی وب سایت شما بالا نمی‌رود بلکه باعث می‌شود که وب سایت شما رتبه کمتری بگیرد. پس برای اینکه بتوانید به رتبه وب سایت و همچنین سئو کمک کنید مطالب اضافی را هر چه سریع‌تر پاک کنید.

سئو سایت 


هدف از سئو وب سایت چیست؟

تصوری که افراد از سئو کردن یک وب سایت دارند تنها رسیدن به رتبه یک گوگل می‌باشد سؤالی که اینجا پیش می‌آید این است که سئو کردن یک وب سایت چه کاربردی دارد؟ وقتی شما به صفحه اول گوگل راه پیدا می‌کنید قطعاً بیشتر دیده خواهید شد پس اولین هدف از سئو کردن یک را دیده شدن در اینترنت می‌توان دانست.
 حال به این فکر کنید که دیده شدن چه کمکی به شما می‌تواند کند! دیده  شدن هر چه بیشتر به کمک سئو به شما کمک می‌کند تا بتوانید کاربران را به سمت وب سایت خود جذب کنید. پس دومین هدف جذب کاربر به درون وب سایت می باشد. بعد از جذب کاربر برای ماندن کاربر درون وب سایت باید تلاش کنید.
 یکی از راه‌های نگه داشتن کاربر درون وب سایت تولید محتوای جذاب و حرفه‌ای می باشد. در این قسمت متوجه شدید که تولید محتوا و سئو رابطه ی نزدیکی دارند و می‌توانند این دو مورد نقش بزرگی را برای وب سایت شما ایفا کنند. فروش هر چه بیشتر یکی دیگر از دلایلی است که باعث می‌شود افراد برای سئو کردن وب سایت خود اقدام کنند. در اینجا می‌توان گفت چقدر سئو کردن یک وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

سئو سایت 

آیا سئو را می‌توان یک روش تبلیغاتی ارزان به حساب آورد؟

سئو یا بهینه سازی موتور جستجو یک روش تبلیغاتی به شمار می‌رود اما آیا می‌توان گفت که این روش تبلیغاتی هزینه ی بسیار کمی دارد؟ همانطور که می‌دانید تا دلتان بخواهد روش‌های تبلیغاتی وجود دارد برای مثال تبلیغات گوگلی را می‌توان نام برد.
 تبلیغات گوگلی نیز خواهان بسیاری دارد و در کمترین زمان می‌تواند به درآمدزایی شما کمک بزرگی کند ولی موضوعی که می‌توان به آن اشاره کرد این است که این روش تبلیغاتی هزینه ی زیادی دارد چرا که برای پرداخت هزینه ی آن باید با دلار سر و کار داشته باشید و همانطور که می‌دانید به دلیل تحریم های گسترده دلار بسیار بالا می باشد!
قطعاً این روش در کنار سودهی بالا هزینه ی زیادی را در بر می گیرد. برگردیم به سئو سایت! خیلی‌ها چون فکر می‌کنند تبلیغات گوگلی هزینه ی بالایی دارد این تصور را می‌کنند که سئو وبسایت نیز هزینه ی بالایی دارد اما اینطور نیست! سئو هزینه بسیار کمی دارد و با بالا رفتن دلار قرار نیست شما هزینه ی بیشتری  را پرداخت کنید پس با این حساب می‌توان سئو را یک روش تبلیغاتی ارزان به حساب آورد.

سئو سایت 

چه زمانی به کمک سئو می‌توان خط یک گوگل را به دست آورد؟

افرادی که برای سئو وب سایت خود اقدام می‌کنند همیشه این سؤال را دارند که چقدر زمان می‌برد که به خط یک گوگل برسند این مورد برای هر وب سایتی متفاوت است و به طور دقیق نمی‌توان گفت که زمان رسیدن به خط یک گوگل کی می باشد!
البته مواردی وجود دارد که کمک می‌کند وب سایت شما  در کمترین زمانی که تصور می‌کنید به خط یک گوگل برسد و رتبه به دست بیاورید. مهمترین موردی که می‌توان به آن اشاره کرد این است که بتوانید به ارتقا رتبه وب سایت خود کمک کنید رعایت تمام قوانین سئو وب سایت می باشد. موارد دیگری نیز وجود دارد مانند تولید محتوای جذاب!
مشتری برای پیدا کردن وب سایت شما کلمات مرتبط با وب سایت شما را جستجو می‌کند اما وب سایت شما را نمی‌بیند اما چرا؟ دلیل واضح است از نظر موتور جستجو گوگل شما محتوای جذاب و کاربردی ندارید پس محتوا یکی از روش‌هایی است که می‌تواند به سئو وب سایت شما کمک کند. زمانی که تمام مواردی که سئوکار با شما در میان می‌گذارد را رعایت کنید می‌توانید سئو خوبی داشته باشید و خود را رتبه یک گوگل ببینید.

سئو سایت 

با سئو خارجی می‌توانید بهترین عملکرد را داشته باشید!

 خود سئویی که نامش را در هر جایی می‌شنوید به دو قسمت تقسیم‌بندی می‌باشد به نام های سئو داخلی و سئو خارجی. اگر در جایی این موارد به گوش شما خورد خیلی تعجب نکنید چرا که دو مورد تشکیل‌دهنده ی سئو هستند. در این بخش درباره ی سئو خارجی و عملکرد آن بر روی وب سایت صحبت خواهیم کرد. سئو خارجی به تمام مواردی گفته می‌شود که بیرون از وب سایت بر روی وب سایت اعمال می شود.
 برای اینکه سئو وب سایت شما را هر چه سریع‌تر به آنچه که می‌خواهید برسید برساند باید لینک وب سایت خود را در وب سایت معتبر قرار دهید. این مورد کمک می‌کند تا مشتریان به شما اعتماد کنند. یک مثال برای فهم بهتر شما می زنیم! شما وقتی از خود تعریف می‌کنید قطعاً کسی باور نمی‌کند و با خود می‌گویند همه ی موارد دروِغ است این مورد تا زمانی است که کسی حرف‌های شما را تأیید کند. وقتی کسی شما را تأیید کند دیگران شما و حرف هایتان را باور می کند.
 برگردیم سر موضوع سئو خارجی وقتی شما لینک خود را درون وب سایت‌های معتبر قرار می‌دهید در ذهن مشتری این مورد را ایجاد می‌کنید که شما یک وب سایت معتبر دارید! این مورد هم به شما در جذب کاربر کمک می‌کند و همچنین به کاربر کمک می‌کند تا به شما اعتماد کند.

سئو سایت 

 تولید محتوا را برای کاربران انجام بدهید نه موتور جستجو

اگر مطالب بالا را خوانید گفته شد که روش‌های کمک به سئو وب سایت ، تولید محتوای کاربردی و جذاب می باشد. اگر قصد دارید گوگل به شما رتبه اختصاص بدهد بهتر است به این توجه داشته باشید که تولید محتوا را برای کاربران که همان انسان‌ها هستند انجام بدهید نه موتورهای جستجو!
 اگر که بر عکس این موضوع باشد شما روش سئو کلاه سیاه را در پیش گرفته‌اید که بعد از مدتی موتور جستجو در صورت مشاهده وب سایت شما نه تنها رتبه نمی‌دهد بلکه از رتبه ی وب سایت کم می کند. سئو کلاه سفید باید به طوری طبیعی انجام شود تا رتبه کسب کنید نه اینکه موتور جستجو را دور بزنید.

سئو سایت 

پیدا کردن بهترین کلمات کلیدی برای داشتن سئو بهتر سایت

هر وب سایتی دارای موضوع متفاوتی می‌باشد مورد مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که بتوانید کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت خود را پیدا کنید تا به سئو بهتر وب سایت خود کمک کنید. در این مورد می‌توانید تحقیقات زیادی را انجام بدهید تا کلمات پر ترافیک را برای وب سایت خود انتخاب کنید.
 سئو کلمات کلیدی نیز خودش یکی از موارد است که کمک می‌کند تا وب سایت شما به رتبه یک گوگل را به دست بیاورید. اگر خودتان نمی‌توانید تحقیقات کاملی درباره ی کلمات کلیدی انجام بدهید می‌توانید این کار را به یک شرکت طراحی سایت و سئو بسپارید تا این کار برای شما به صورت کاملاً حرفه‌ای انجام بشود.

سئو سایت 

برای سئو وب سایت از هر شرکتی کمک نگیرید!

مهمترین نکته‌ای که باید به آن اشاره کرد این است که سئو وب سایت خود را به هر شرکتی نسپارید چرا که هر کسی نمی‌تواند این کار را برای شما به بهترین شکل انجام بدهد. اهورا وب در خدمت شماست چرا راه دور می روید!
 شرکت اهوراوب به کمک سئوکاران حرفه‌ای خود می‌تواند در کمترین زمان وب سایت شما را به رتبه یک گوگل برساند. ما از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنیم تا شما به آنچه لیاقتتان است برسید. ما خدماتی همچون طراحی سایت ، سئو ، تولید محتوا ، تبلیغات گوگلی را به شما ارائه می دهیم. ما را هرگز فراموش نکنید و همین حالا برای بدست آوردن بهترین ها با ما تماس بگیرید.
 

وبگردی