آفتاب

مهمترین خدمات کلیدسازی تهران که آن را نسبت به سایر رقبا متمایز کرده، کدام است؟این روزهای انجام خدمات کلیدسازی تنها به باز کردن قفل انواع درب منزل و باز کردن درب های ضد سرقت نمی شود. با توجه به پیشرفت علم و افزایش تکنولوژی و اتوماتیک شدن درب های پارکینگ، ممکن است برای افراد اتفاقات متفاوتی به وجود آید.

برای مثال ممکن است فردی ریموت ماشین خود را گم کرده و در حساس ترین شرایط ممکن هم قرار داشته باشد. یکی از ویژگی هایی که باعث متمایز شدن خدمات کلیدسازی نسبت به سایر رقبای خود می شود، ارائه و انجام کارهای متفاوتی همچون باز کردن درب خودرو، ساخت سوئیچ کد دار، ساخت ریموت پارکینگ و ... است.
کارشناسان ما در کلید سازی تهران با ارائه این توضیحات در نظر دارند تا هم به معرفی خدمات خود بپردازند و هم شما را از نگرانی های پیش رو در خصوص انواع قفل ها چه در خصوص خودرو و چه در خصوص قفل انواع درب ها آشنا کنند.

باز کردن انواع قفل فرمان با کلید سازی تهران

صاحبان خودرو برای حفظ امنیت خودروها و جلوگیری از سرقت آنها از روش های گوناگونی استفاده می کنند که یکی از معمول ترین این روش ها استفاده از قفل فرمان و قفل پدال می باشد. زمانی که از این موارد استفاده می نمایید و به دلایل مختلف برای باز کردن قفل فرمان و قفل پدال با مشکل روبرو می شوید مانند فراموش کردن یا گم شدن کلید و یا قدیمی و فرسوده شدن قفل و یا دلایل دیگر.
برای باز کردن قفل فرمان ماشین، اولین اقدامی که باید انجام دهید از انجام فعالیت های غیر تخصصی که باعث ایجاد آسیب به قفل فرمان یا قفل پدال می شود خودداری نمایید. یکی از خدمات شبانه روزی و 24 ساعته کلیدسازی تهران، بازکردن انواع قفل فرمان و قفل پدال می باشد.

 کلید سازی سیار
باز کردن انواع قفل فرمان با کلید سازی تهران

ساخت ریموت پارکینگ با کلید سازی تهران

یکی از خدماتی که مجموعه کلید سازی شبانه روزی ما به مشتریان ارایه می دهد تعمیر و کپی ریموت های درب پارکینگ است. مشریان بیشتر به دلیل گم شدن ریموت پارکینگ و یا خرابی و عمل نکردن و یا کپی یک نمونه از ریموت درب پارکینگ با ما تماس می گیرند.
کلید سازی تهران در خصوص ریموت های درب پارکینگ خدمات گوناگونی را ارائه می دهد:
•    کپی کردن ریموت درب پارکینگ برای زمانی که لازم دارید یک کپی از روی ریموت ساخته شود و یا اینکه ریموت خود را گم کرده اید و می خواهید از روی ریموت یک کپی برای استفاده مجدد خود بسازید.
•    ست کردن ریموت با درب پارکگینگ برای زمانی که میخواهید یک ریموت خام را برای درب پارکینگ خود ست نمایید.
•    بازگرداندن کد ریموت پاک شده
•    ساخت ریموت پارکینگ یکی از خدمات مهم کلید سازی تهران می باشد که تمام خدمات خود را به صورت شبانه روزی و در کوتاه ترین زمان با بالاترین کیفیت به شما ارائه خواهیم داد.
ریموت درواقع ابزاری است که با آن امکان کنترل باز و بسته شدن انواع درب ها را انجام می دهیم. اصطلاح لرن کردن یا مچ کردن و یا ست کردن به معنای معرفی و قابل تشخیص کردن ریموت برای برد اصلی و یا ریسیور می باشد.
حال زمانی که ما به دلایل گوناگون یک ریموت جدید می خواهیم باید این ریموت را از روی یک ریموت قدیمی که موجود است کپی کنیم و از آن جایی که برخی از انواع ریموت ها امکان کپی شدن روی یکدیگر را ندارند یا ریموت قدیمی در دسترس برای انجام این کار نیست برای کپی کردن یک ریموت باید از برد اصلی دستگاه استفاده کنیم.
هنگامی که با کارشناسان ما در کلیدسازی تهران تماس می گیرید حتما نام برند برد اصلی و جک استفاده شده برای درب پارکینگ را اعلام نمایید و همچنین نوع ریموت و برند آن را نیز اعلام کنید تا سریعتر بتوانند شما را راهنمایی کنند.

  کلید سازی سیار
ساخت ریموت پارکینگ توسط کلید سازی تهران
یک مورد را همیشه مد نظر قرار دهید همیشه سعی کنید از ریموت های اصلی استفاده نمایید همانطور که می دانید برند های متفاوت با قیمت های متفاوت در بازار موجود است ولی بهترین انتخاب همیشه ریموت های اصلی می باشد. لازم به ذکر است برخی از شرکت ها برد های اصلی خود را به گونه ای طراحی می کنند که فقط می توان از لوازم جانبی همان برند استفاده نمود.

انجام تمام خدمات کلید سازی به صورت سیار

کلید سازی سیار در تمام نقاط تهران در مجموعه کلیدسازی تهران موجب شده تا بسیاری از کارهای فوری و اضطراری خود بتوانید در بهترین فرصت به انجام برسانید.
کلید سازی تهران فعالیت خود را در سال 1390 در تهران آغاز کرد و از همان ابتدا قصد این را داشتیم تا بتوانیم بیشترین مناطق تهران را تحت پوشش خدمات خود قرار دهیم به همین علت در نقاط گوناگون به صورت شبانه روزی واحدهای خود را مستقر نمودیم و به محض دریافت تماس از سمت شهروندان در کمترین بازه زمانی نزدیکترین واحد مستقر ما به محل جهت بررسی و ارایه خدمات مورد نیاز مشتریان گرامی اعزام می گردد. مجموعه کلید سازی تهران خدمات گوناگونی را بصورت شبانه روزی به مشتریان عزیز ارایه می دهد در هر ساعت از شبانه روز که با ما تماس گرفته شود آماده ارایه خدمات به شهروندان گرامی هستیم.