آفتاب

مسیح و آرش و ویدیو جدید و بحث برانگیزشاناین گروه موسیقی فعالیت رسمی خود را مهر 1395 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کردند .

مسیح و آرش عدل پرور با نام هنری مسیح و آرش AP  یک گروه حرفه ای موسیقی ایرانی که در سبک پاپ فعالیت میکنند .
این گروه مسیقی فعالیت رسمی خود را مهر 1395 با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کردند .
این گروه در سالهای قبل به دلیل نداشتن مجوز امکان برگزاری کنسرت را نداشته و نیز آهنگ های خود را به صورت رایگان منتشر میکردند .
از ترانه هایی که میتوان در آن سالها بهش اشاره کرد آهنگ بیا بازم و هنوز همونم است و بسیار پر طرفدار بودند و بر سر زبان ها
افتادند .
این گروه اولین کنسرت خود را به صورت رسمی در 17 ام اسفند ماه 1396 در تالار وزارت کشور در تهران و با تعداد بیش از 8 سانس کنسرت برگزار شد .
آرش و مسیح هم اکنون جزو بهترین خوانندگان سبک پاپ و ار اند بی در ایران هستند و آهنگ های آنها بسیار طرفدار دارد.
آهنگ های این گروه بیشتر در سبک هایی است که مناسب جاده ، تنهایی است و فوق العاده به دل مینشیند .
از آهنگ های لات و رو مود این گروه میشه به آهنگ های گلارو آب میدم ، گلی ، به همه بگو ، تو که نیستی پیشم و قطعه فوق العاده شنیدنی دریا اشاره کرد که فوق العاده طرفدار پیدا کرد و بازدید زیادی در سایت های معتبر گرفت .
این گروه تا کنون آهنگ های متعددی منتشر کردند .
این گروه همچنین در خارج از ایران نیز کنتسرت هایی برگزار کرده و با استقبال با شکوهی از سیل عظیمی از طرفداران این گروه موسیقی صورت گرفته که فوق العاده توجه هواداران و مخالفانشان را در این عرصه جلب کرده است .
چندی پیش این گروه آهنگی را تحت عنوان بوی شمال با همراهی پرواز همای منتشر کرده اند که فوق العاده بازدید بالایی در
شبکه های اجتماعی و سایت های موسیقی داشته و در عین حال انتقاداتی نیز در بر داشته است از سوی طرفداران پرواز همای و مسیح و آرش .
که در شبکه اجتماعی اینستاگرام زیر پست این خواننده با نظراتی این آهنگ را انتقاد و تشویق کردند .
مسیح و آرش درامد حاصل از اولین کنسرت خود را به افراد سیل زده هدیه کرده و این کار با ارزش آنها از طرف هواداران و جامعه موسیقی مورد تشویق و استقبال قرار گرفت.
همچنین این گروه برای اولین بار در برنامه عصر جدید حضور پیا کردند .

این گروه در کارنامه هنری خود تیتراز نیز دارند و آنها تیتراژ برنامه تلویزیونی ماه عسل را در سال 97 به کارگردانی احسان علیخانی اجرا و با موج کثیری از طرفداران روبرو شد و آهنگ فوق العاده زیبا و خاصی را منتشر کردند .
شما میتوانید برای دانلود آهنگ های مسیح و آرش و گلچین بهترین آهنگ های این گروه از وبسایت ایران صدا این مجموعه و تک آهنگ ها را با لینک مستقیم و بالاترین کیفیت دانلود کنید .