آفتاب

اهمیت استفاده از کفپوش های صنعتی و کاربردهای آنکف سازی بخش مهم و مشخص کننده در داخل و خارج ساختمان است و به انجام هر نوع عملیات ساختمانی که بر روی سطوح طبیعی زمین و همچنین سقف طبقات صورت می گیرد تا موجب کاربردی تر و عملکرد فضا شود گفته می شود که از انواع کفسازی ها می توان به کف سازی صنعتی بتن و کفپوش اپوکسی و کف سازی اپوکسی اشاره کرد.

از کفپوش به عنوان کاهش آسیب ها و فعل و انفعالات مختلف سطوح در محیط های صنعتی استفاده می شود. پس همین امر باعث میشود تا کفپوشی که مورد استفاده قرار میگیرد باید از چسبندگی بسیار بالا برخوردار باشد.

کف سازی بخش مهم و مشخص کننده در داخل و خارج ساختمان است و به انجام هر نوع عملیات ساختمانی که بر روی سطوح طبیعی زمین و همچنین سقف طبقات صورت می گیرد تا موجب کاربردی تر و عملکرد فضا شود گفته می شود که از انواع کفسازی ها می توان به کف سازی صنعتی بتن و کفپوش اپوکسی و کف سازی اپوکسی اشاره کرد.

کارشناسان ما در شرکت کلینیک بتن ایران با ارائه این توضیحات در نظر دارند تا شما را با اهمیت و کاربردهای انواع کف سازی صنعتی آشنا کنند.

کفپوش اپوکسی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

شاید برای بسیاری از شما این سوال پیش آمده باشد که واژه اپوکسی به چه منظور است؟

از واکنش سخت کننده ی پلی آمین با رزین اپوکساید، که نوعی بسپار ترموست است، اپوکسی یا پلی اپوکساید تشکیل می شود. دامنه کاربردی اپوکسی بسیار گسترده و متنوع می باشد.

آشنایی با کاربردهای کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی، کاربری گسترده ای دارد و در خیلی از جاها می توان از آن استفاده کرد. مهم ترین کاربرد های کفپوش اپوکسی به شرح زیر می باشد:

برای کف فضا و مکان های صنعتی مثل کارخانجات و کارگاه ها

برای کف انبار ها

استفاده در فضاهای تجاری مثل فروشگاه ها و مراکز خرید

کف خانه ها

کف حمام و سرویس های بهداشتی

کف استخر ها

راهرو های اضطراری در برج های اداری و تجاری

کف بیمارستان ها و درماندگاه ها

سالن های زیبایی و آرایشی

سالن و مراکز ورزشی

کف فرودگاه ها

انواع کفپوش اپوکسی کدامند؟

کفپوش اپوکسی به علت کاربری گسترده ای که دارد در فضاهای مختلفی قابل اجرا و پیاده سازی می باشد. البته شما باتوجه به انواع کفپوش اپوکسی می توانید آن را برای محیطی که می خواهید، انتخاب نمایید. انواع کفپوش اپوکسی به شرح زیر می باشد:

کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک

کفپوش اپوکسی دکوراتیو

کفپوش اپوکسی ضد اسید

کفپوش اپوکسی گرانیت

کفپوش اپوکسی آنتی داست

کفپوش اپوکسی آنتی باکتریال

کفپوش صنعتی

 کفپوش اپوکسی یکی از انواع کفپوش های صنعتی کلینیک بتن ایران

مزایای کفپوش اپوکسی چیست؟

کفپوش اپوکسی دارای مزایای زیادی است. این مزایای به شرح زیر می باشد:

قابل شستشو

در دو نوع دو بعدی و سه بعدی قابل اجرا می باشد

دارای سطح براق و صاف

مقاومت بالا در برای ضربه، فشار، خراشیدگی و ساییدگی

تحمل بار ترافیکی بالا

چسبندگی بالا

مقاوم در برابر اسید ها و باز ها

ایجاد یکپارچگی در فضا

مقاوم در برابر آتش

مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت

ایجاد یک سطح بدون درز

مقاوم در برابر مواد شیمیایی

نیاز به مراقبت ندارد

غیر سمی

عایق الکتریکی

خاصیت ضد باکتریایی

مقاوم در برابر فرسایش و تخریب

قابل ترمیم

کفپوش پلی یورتان چیست و چه کاربردهایی دارد؟

کفپوش پلی یورتان یک پلیمر مهندسی است که کاربرد فروانی در صنایع تولید فوم و پوشش های صنعتی دارد این کفپوش دارای ویژگی های منحصر به فرد و کاربرد های گسترده می باشد. این کفپوش دو جزئی است و دارای ویژگی های خاصی می باشد. کفپوش پلی یورتان بدون حلال می باشد. همچنین به دلیل قدرت چسبندگی بالا، خوب به سطوح مختلف بتنی، فلزی و چوبی می چسبد و توانسته جایگاه خوبی میان کفپوش ها داشته باشد. کفپوش پلی یورتان یکی از کاربردی ترین کفپوش ها در صنعت می باشد. کفپوش پلی یورتان دارای ویژگی، مزایا، انواع و نحوه ی نصب و اجرای می باشد.

آشنایی با کاربردهای کفپوش پلی یورتان

کفپوش پلی یورتان یکی از کفپوش های پر کاربرد در صنعت می باشد به علت کاربری گسترده و تنوع بالا، در حوزه ها و فضاهای مختلفی مثل کف پارکینگ ها، سوله های صنعتی، وزرشگاه ها، انبارها، بیمارستان و درمانگاه ها، مکان های عمومی، منازل و... قابل اجرا و پیاده سازی می باشد.

کفپوش صنعتی

 کفپوش پلی یورتان یکی از انواع کفپوش های صنعتی کلینیک بتن ایران

انواع کفپوش پلی یورتان کدامند؟

یکی از کاربردی ترین کفپوش ها، کفپوش پلی یورتان می باشد که کاربرد های فراوانی ارائه می دهد. این کفپوش انعطاف پذیری بالایی دارد و در مقابل ضربه نیز مقاوم می باشند. کفپوش پلی یورتان در انواع مختلفی ارائه می شود که انواع کفپوش پلی یورتان به شرح زیر می باشد:

کفپوش پلی یورتان آنتی استاتیک

کفپوش پلی یورتان ضد خش

مزایای کفپوش پلی یورتان چیست؟

کفپوش پلی یورتان دارای مزایای زیادی می باشد. این مزایا به شرح زیر است:

براق و صاف بودن

مقاوم در برابر سایش

اجرای آسان

چسبندگی عالی به سطح بتنی

مقاومت بالا در برابر ضربه

یکپارچگی

تنوع رنگ و طرح

خاصیت اکوستیک

سخن پایانی

با توجه به توضیحات بالا شما عزیزان می توانید انواع کفپوش صنعتی مورد نظر خود و همینطور انواع مواد شیمیایی بتن و انواع قطعات جانبی بتن را با قیمت مناسب و کیفیتی عالی از شرکت کلینیک بتن ایران (www.clinicbeton.ir) خریداری کنید.
وبگردی