آفتاب

خرید فرش اینترنتی از شرکت فرش امیرانفرش امیران یکی از تولید کنندگان و صادر کنندگان برتر فرش ماشینی در عرصه هنر ایرانی است که با بکارگیری تکنولوژی روز شرکت های اروپایی، بهره وری از نیروی انسانی متعهد و متخصص سابقه درخشانی در راستای طراحی و تولید کسب نموده و  توانسته جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص دهد و هم اکنون به عنوان برند معتبر، مورد اعتماد مردم برای خرید فرش با کیفیت و ارزان قیمت کاشان باشد.
خرید اینترنتی فرش

محصولات فرش امیران :

محصولات  فرش امیران  از بهترین نمونه های بافت شده فرش ماشینی کاشان با ظرافت بالا و بافت ریز و دستباف گونه در انواع طرح های جدید و مدرن با استفاده از الیاف ۱۰۰ درصد اکریلیک هیت ست می باشد.
هم اکنون با تولید فرش هایی با شانه و تراکم متفاوت، رنگ وسایز دلخواه مصرف کننده و با طرح هایی از جمله نقشه های اصیل و سنتی ایرانی در قالب فرش 700 شانه، فرش 1000 شانه،  فرش 1200 شانه ساده و گلبرجسته ، فرش 1500 شانه،  نقشه های  مدرن از جمله فرش وینتیج ، فرش چهل تکه، فرش فانتزی و تابلو فرش به طور مستقیم در بازار حضور داشته و همچنان به رسالت مشتری مداری پایبند می باشد.
فرش های  کلکسیون گل برجسته فرش امیران از جمله فرش های ماشینی ریزبافت است که هم در ظاهر، تداعی گر ظرافت فرش دستباف است، و هم از لحاظ کیفیت هم پای فرش های اصیل و دیرینه دستباف می باشد. از ترکیب نخ اکریلیک معمولی و نخ هایباک در داخل فرش، سطح فرش دچار برجستگی ریزی میشود که ظرافت و طرح فرش بیشتر نمایان میشود. معمولا در بافت و طراحی فرش های برجسته شرکت امیران از رنگ های لایت استفاده میگردد و این امر باعث شده سبک طرح و بافت این فرش ها برای خانه هایی با دکوراسیون مدرن و امروزی مناسب باشد. ظرافت و زیبایی فرش های گل برجسته باعث استقبال زیاد  شما عزیزان در نمایندگی های فرش امیران گردیده است.

ویژگی های ممتاز فرش امیران :

تولید محصولات بدون پرز  و ضد حساسیت
کیفیت، تراکم و ظرافت بسیار بالای محصولات
تنوع زیاد در طرح و رنگ
بافت سایز سفارشی
ضمانت نامه ثبتی 60 ماهه هر محصول
مشاوره رایگان فرش
 خرید اینترنتی فرش

نحوه خرید اینترنتی فرش امیران کاشان :

برای رفاه حال شما خریداران محترم، شرکت فرش امیران فروش اینترنتی فرش را تحت عنوان خرید آنلاین فرش ارائه میدهد.
برای خرید آنلاین فرش کافیست ابتدا به آدرس اینترنتی https://amirancarpet.com/carpet/ مراجعه فرمائید و سپس فرش مورد نظر خود را انتخاب کرد و از راه های ارتباط با فرش امیران سفارش خود را ثبت نمایید، برای بافت سفارش شما، هنگام ثبت سفارش مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت می نمایید و مابقی فاکتور خرید فرش خود را بعد از تکمیل بافت و زمان ارسال  تسویه کامل می نمایید.
همچنین در هر مرحله از خرید اینترنتی فرش نیاز به مشاوره و راهنمایی داشتید تیم پشتیبانی فرش امیران به صورت ۲۴ ساعته شما را همراهی می نمایند.

مزایای خرید اینترنتی فرش امیران :

برای خریدارانی که خرید آنلاین فرش از طریق سایت فرش امیران را انتخاب میکنند ارسال رایگان فرش و همچنین اولویت در بافت سفارشات در نظر گرفته می شود. با خرید فرش از این مجموعه حس خوب یک انتخاب مطمئن را تجربه خواهید کرد.
وبگردی